Skocz do zawartości

[Revelation] zmiana 120 na 140mm


gooral

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pytanie czy w tym konkretnym modelu Revelationa: https://trailhead.rockshox.com/en/specs/43T76101864 przejdzie travel change na 140mm?

mam wątpliwości bo to model A1, a jak interpretuję z tej tabeli (strona 7 manuala), akurat w tej wersji nie można zastosować zmiany airshaft. https://www.servicearchive.sram.com/sites/default/files/techdocs/gen.0000000005734_service_manual_debonair_upgrade_kit.pdf

image.thumb.png.df6c0f85a29e51b767df6b50ddce73ef.png

czy mam rację, czy jednak wymiana shafta jest możliwa?

 

Edytowane przez gooral
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2021 o 09:34, vdcmike napisał:

 

Wybacz, ale nie do końca rozumiem twój przekaz. Mowa o Revelation A1 a ty mi każesz patrzeć na Pike. Rozumiem że są one podobne, ale w tabeli producent ewidentnie je rozdzielił. Co do zakładki Upgrade kits, tam jest zestaw wszystkich dostępnych dla różnych wersji Revelationa... A1+ B1 itd....

Jak dla mnie A1 jest nieupgradowalny, tak interpretuję te zestawienia, prosiłem tylko o potwierdzenie. ;)

 

 

Edytowane przez bogus92
Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tam informacje, że musisz sprężynę SoloAir wymienić na dłuższa lub krótszą.

The following 35 mm fork models with Solo Air springs are compatible with the new DebonAir upgrade kit: Lyrik B1 (2016+) PIKE A1-A2 (2014-2017) PIKE B1 (2018+) Revelation A1 (2018+) Yari A1 (2016+)

W tabelce niżej masz B1, bo masz kupić od B1, bo A1 jest kompatybilny. zgodnie z tym co wyżej :)

Edytowane przez phoe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka, jeszcze mnie nie przekonałeś :), ja nie chcę robić upgradu spężyny (mam Debonair) tylko zmienić skok.

Na tej stronie 7 piszą o dwóch rzeczach. Upgrade amortyzatorów Solo Air do New Debonair spring i wymieniają kompatybilne modele. Poniżej natomiast jako OPTIONAL!!!!!, jest travelchange i w tabeli wymienione modele, ich generacje i numery upgradekitów którym można zmienić przy okazji skok. Tak wiec A1 jest kompatybilny, ale tylko mogę założyć DebonAir 120mm, czyli 00.4019.931.004. a ja chcę 140mm!! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...