Skocz do zawartości

[6000] Giant Trance 4


Rekomendowane odpowiedzi

chudzinki, małopolskiej czy dolnośląskiej Czarnej Góry rowerów się nie kupuje bo najprawdopodobniej były używane zgodnie z przeznaczenim :) Kup spod lasu kabackiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2021 o 11:00, chudzinki napisał:

Jeżeli jest ktoś z okolic Czarnej Góry (tatrzański) to proszę o PW w sprawie wstępnych oględzin roweru.

Ale tam godajom po słowacku , ze Spisokami sie nie zadaje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Trance z Czarnej Góry widać po fotach, że to była w sumie nówka sztuka. 

Natomiast pozwoliłem sobie na przejrzenie kilku ofert i jak widzę ludziska sprzedają 3-4 letnie rowery w tych samych pieniądzach co kupili jako nowy. Ten sam Trance 4 koleś z Wawy opisuje jako katalog za 11tys. Ja się zastanawiam gdzie jest szczyt robienia z ludzi kretynów. Na kupno nowego jakieś jelonki się trafią z sporej liczbie ale na używkę? Do tych cen trzeba doliczyć serwis wszystkiego właściwie to wyjdzie za chwilę więcej niż nówka ze sklepu te 3 lata temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sam sprzedający występuje pewnie zaraz jako kupujący. Sprzedać rower tanio(bo kilka lat temu było tanio) a potem kupić drogo to dopiero byłoby zrobienie z siebie kretyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było ich dużo ale wprawne oko i doświadczenie wyłapie czy rower był jechany w górach czy od czasu do czasu rekreacja po szutrach. Ten był praktycznie nowy. Co mam pisać inaczej i się z kimś czy z Tobą kłócić? Albo ktoś napisze, że umyje i wyplakuje i będzie jak nowy? No nie. Rower tyrany w górach ma specyficzne ślady użytkowania w konkretnych miejscach, których nie widać gdzieś na Mazowszu. Trzeba wiedzieć gdzie patrzyć jak obręcze czy nawet odbarwienia na tarczach dla prostego przykładu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyfon79 Dokładnie tak. Ja po roku i przebiegu ok. 300km w górach w bike parkach bez skakania i rzucania rowerem mam ślady używania od obtarć łańcucha, kamieni mimo obklejenia, porysowanych korb i pedałów i śladów po serwisie roweru. 

Więc jeśli rower typu Trance był używane zgodnie z przeznaczeniem, to będzie miał ślady używania. A jeśli nie ma śladów używania, to jest jak nowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...