Skocz do zawartości

[zegarek] Garmin Fenix 5 Plus


tsharny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam do sprzedania zegarek Garmin Fenix 5 Plus (srebrny). Zegarek został kupiony w czerwcu 2019r. w sklepie ######vo w Chorzowie. Zegarek standardowo wyposażony jest w czarny pasek, natomiast dodatkowo do zestawu dorzucam dwa oryginalne paski Garmina w kolorach: czerwonym i pomarańczowym (jak widać na zdjęciach).

Zegarek jak i paski są w stanie bardzo dobrym - praktycznie nie noszą śladów użycia. Użytkowanie zegarka to głównie rower, pływanie i bieganie - nie było żadnego ciorania po ziemi :) Zaraz po zakupie zegarka nakleiłem folię ochronną, która jest do tej pory i świetnie się sprawdza. Bateria trzyma w 100%.

Zegarek jest do obejrzenia w Dąbrowie Górniczej. Preferowany odbiór osobisty.

Co do powodu sprzedaży - to jest prozaiczny - przesiadłem się na Fenixa w wersji 6 :)

Jeżeli chodzi o cenę to zestaw (zegarek + dwa dodatkowe paski) to: 1100 zł.

 

195765622_Fenix5Plus1.thumb.png.5dab69e63e66039407d6721e5e6f363d.png

830257069_Fenix5Plus2.png.394cfe7a75c4b509aae97e44f923af7e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...