Skocz do zawartości

[rower] Koba Big Sentiero 26


tomrok

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż leci mój Full KOBA Big Sentiero. Koła 26 cali, rozmiar ramy 46 (M). Napęd 2x9.

Specyfikajca:
- Rama KOBA Big Sentiero Rozmiar M na około +- 165-179 cm. (ja mam 176) skok - 100mm
- Widelec Rock Shock SID Race 2010 – 100 mm Dual Air (Pełen serwis na koniec 2019, wymienione wszystkie uszczelki i olej) manetka push lock.
- Damper – SR Suntour Raidon LO (blokada)
- Kierownica Giant 690 mm
- Mostek Giant 100 mm
- Sztyca UNO 31,6
- Siodło Selle Italia
- Pedały – jakieś są
- Manetki SLX 3x9
- Przerzutka przednia Shimano Deore 2x Direct Mount
- Przerzutka tylna Deore 590 Shadow 9s
- Hamulce Shimano SLX 665
- Dźwignie hamulca Shimano SLX 665
- Kaseta HG 400 9s 11-34
- Łańcuch 10s KMC
- Korba Deore 590 Blaty Dartmor 23t i Trybo 35t
- Suport Shimano
- Obręcze Mavic XC717D
- Piasta przód XT, tył Deore (centerlock)
- Tarcze 160 mm centerlock
- Szprychy 2.0 jeśli pamięć nie myli Sapim
- Opony Vitoria Saguaro 2.0 zwijane (mają jeszcze włoski)

Stan roweru jak na zdjęciach wszystko sprawne i gotowe do jazdy. Normalne ślady użytkowania Napęd ma około 500km. (jazda na 3 rowery) Rower tyle co po serwisie. Wymieniłem linki na nowe, hamulce przelane nowym olejem i odpowietrzone z tyłu nowe okładziny. Wszystko wyczyszczone, przesmarowane i wyregulowane. Sprawdzone łożyska wahacza.
Rower nie wymaga wkładu finansowego. Sprzedaję bo zamieniam 3 obecne (2 już poszły) na jeden nowy.

Rower do zobaczenia w Olkuszu, mogę zabrać do Rudy Śląskiej albo Katowic.

Naprawdę tylko wsiąść i jeździć.

Dodatkowo w zestawie 3 komplety zapasowych okładzin i Rock ring Trybo 36-37 Można zamontować wymieniając zębatki na shimano. (w innym rowerze miałem zestaw 24-36 rock ringiem i działało bardzo fajnie i dobrze wyglądało.

Cena 2350 zł, oczywiście do lekkiej negocjacji.

Link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/d/oferta/rower-gorski-koba-big-seniero-26-CID767-IDIkcdL.html

 

14.jpg

2.jpg

3.jpg

7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...