Skocz do zawartości

[Szklarska Poręba] Gdzie można jeździć


piter614

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie spotkałem od Jakuszyc przez Szklarską Porębę do Świeradowa. W Jakuszycach na trasach biegowych sa poprowadzone regularne szlaki rowerowe. To myślę, że i tam gdzie pokazałes można. W Karpaczu zdaje się od kościółka Wang jest zakaz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj znać na wiosne, chetnie pokażę! :) Tras jest od groma na różnym poziomie zaawansowania. A i to co wrzuciłeś to bardziej Karpacz niż Szklarska ale to wszystko blisko autem. Tak można śmigać na tej mapie są olbrzymy

 

A i po szlakach można również śmigać, chyba że... nie można bo jest zakaz. Miejscami gdzie jest KPN nie można, np na grań Karkonoszy nie można od polskiej strony. Napisz czego szukasz to Ci opisze bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę , że prawie wszędzie można.. byłem tam ost 2 lata temu, po naszej i czeskiej stronie , byłem szczęśliwy jak zając w kapuście, fajnie tam macie! 
@komandosek pisz o niusach z okolic , jakby się co miało pozmieniać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.google.pl/maps/dir/50.8202789,15.4385009/50.8221749,15.4433464/@50.8211329,15.4394896,365m/data=!3m2!1e3!4b1!4m2!4m1!3e0

tylko w tych dwóch miejscach można stanąc za darmo, w pozostałych płatne. Stamtąd już są znaki które pokierują na singiel. A i jak będziesz jechał to koniecznie na single w Kaczawskich - to pare kilometrów przed Jelenią. Gozdno i Okole może krótkie i proste(razem moze z 20km) ale naprawdę na medal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dalej obok Świeradowa :P Nie nie jezdziłem tam, poza sinlem w jakuszycach trzymałem sie daleko od Izerów bo mi sie te trasy Smrek-Świeradów nie podobają. By jechać specjalnie na Sępią Górę to mi za daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...