Skocz do zawartości

[Zee m640] czy będzie chodziło z kasetą 8 rzędową

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
27 minut temu, To_JaT napisał:

Tak, i działa to bardzo dobrze. Mam tak u siebie w rowerze. Jednak potrzebujesz manetki z ciągiem linki 1:1. Jedyna pasująca to Sram X4 8s.

A co z korbą musi być single speed czy 3 da radę

Edytowane przez sznib
Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości.
Odnośnik do odpowiedzi

Wózek nie zbierze tyle łańcucha ... teoretycznie nie ma bata z 3 blatami jeździć. Zee  fr ma pojemność 25 to ci w teorii zostaje 6 zębów na całą korbę. Zee dh ma 17 to nawet tej twojej kasety może nie obsłużyć.

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez djwiocha
      Witam. Tam mnie naszło by założyć ten temat. Nie ma tutaj jeszcze takiego, a ten dział nadaje się do tego idealnie.

Tak wiec piszcie z jakim rowerowym (lub nawet nie) druciarstwem (czy jak kto woli ucieraniem du** szkłem, koromysłem itp.) spotkaliście się w swoim życiu. Nie ważne czy to wy byliście jego autorami czy kto inny. Ważne żeby było zabawnie.

Dla przykładu napiszę o moim dzisiejszym przypadku. Składałem rower koledze. Kupił ramę, kupił wideł, kupił inne części w tym korbę, suport itp. Problem był jednak w tym że gość od którego kupował korbę nie dodał śrub do przykręcenia zębatki. No cóż, dostałem polecenie że jeśli da się w jakiś sposób tak na chwilę to zrobić to żebym to zrobił. No i przeszedłem samego siebie... 

Zamiast śrub i kominów do przykręcania blatu użyłem zwykłych śrub z łbem sześciokątnym, dużych podkładek i nakrętek. O dziwo, zębatka trzyma się bardzo pewnie, współpracuje z łańcuchem i wszytko hula jak należy. Jak tylko dam radę to wstawię fotkę mojego nowatorskiego rozwiązania.
  • Dodaj nową pozycję...