Skocz do zawartości

[trenażer] rejestracja


Raramuri

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

od tygodnia śmigam na Wahoo Kickr Core i jestem mega zadowolony (dzięki za podpowiedź tego sprzętu). W ramach rejestracji można otrzymać darmowe 30/60 dni w różnych aplikacjach treningowych. Dostałem maila od Wahoo z kodem do The Sufferfest. Jak to jest z innymi aplikacjami? Nic nie dostałem, a kod w Zwifcie nie działa (czego się spodziewałem).

1) Czy rejestracja to połączenie aplikacji z urządzeniem? Nigdzie nie wpisywałem numeru swojego urządzenia. Zarejestrowałem je w ogóle?

2) Mogę do Zwifta mieć 30dni za free, jeśli już wykupiłem subskrypcję?

3) Czy The Sufferfest (bądź inne aplikacje) daje mi na tyle ciekawe rozwiązania, abym danego dnia nie skorzystał ze Zwifta?

4) Czy w Kickr Core istnieje coś takiego jak kalibracja fabryczna? Ja czegoś takiego nie znalazłem i zrobiłem po prostu kalibrację wg poleceń.

5) Mam Garmina Forerunner 245 Music. Czy jakkolwiek może to pomóc w jeździe na trenażerze? W aplikacji mam dane ze Zwifta, ale żadnych zmian w stanie treningu itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) Można do nich napisać i doślą do Zwifta - jeżeli mogą. Chyba, że kupowałeś przeceniony - wtedy już pewnie był zarejestrowany. Ale jeżeli juz masz subskrypcję to raczej na inne konto, nie nabije Ci się historia.

3) Myślę, że albo Zwift albo Suffer. Ten drugi to głownie do interwałów które masz też w Zwifcie. Jakos wszyscy wola Zwifta :)

4) Sam kalibrujesz  - najlepiej na rozgrzanym trenażerze czyli po treningu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...