Skocz do zawartości

Zatwierdzenie akcji "oznacz jako przeczytane"

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czy konieczne jest zatwierdzanie za każdym razem kliknięciem w "ok" po tym jak się kliknie w przycisk "oznacz jako przeczytane". Logiczne, że jak ktoś klika w ten przycisk to chce oznaczyć forum jako przeczytane. Zwłaszcza, że w okolicy nie ma żadnego ważnego przycisku, więc pomyłka raczej nie wchodzi w grę. Jest to bezsensowna dodatkowa akcja.

Edytowane przez K9G
literówka
Odnośnik do posta
  • Mod Team
bogus92

Szczerze mówiąc nie wiem w czym problem z tym dodatkowym kliknięciem.

Ponadto w wersji mobilnej zaraz nad przyciskiem "Oznacz jako przeczytane" jest "Dodaj nowy temat" i to może prowadzić do pomyłki w trakcie pisania.

Odnośnik do posta
TheJW

O nie...kliknąłem to dla testu i wszystko mi zniknęło! :( Co ja teraz będę czytał? Głupia opcja...

Znaczy nie wszystko, że wszystko... Wszystkie oznaczenia nieprzeczytanych postów z całego forum. Myślałem, że to dotyczy tylko tego, co jest na stronie głównej na liście najnowszych tematów w ramce po prawej stronie. :/

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do posta
TheJW

Przecież jestem w robocie! :P Ale ostatnio kieruję się zasadą "jaka płaca, taka praca". ;)

Więc pytam się - GDZIE SĄ MOJE NIEPRZECZYTANE POSTY?! :D

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do posta
  • Mod Team
KrissDeValnor

TheJW
informatyk... ;)

chudzinki
Ćśśś, nie podpowiadaj ! :no:

Według mnie, to lepiej potwierdzić kolejnym kliknięciem, niż potem się dziwić, że coś znika po przypadkowym kliknięciu...

Odnośnik do posta