Skocz do zawartości

[Tuscany Trial] 30maja szlakiem Toskanii


Rekomendowane odpowiedzi

30.05.2021 startuje Szlak Toskanii

https://www.tuscanytrail.it/en/

 

Impreza bez limitu czasu, stąd bardzo dużo osób traktuje ją jako wyprawę krajoznawcza, zjeżdżają się ludzie z całego świata, łącza w grupy i podróżują... oczywiście są i tacy, którzy traktują to jak wyscig i wykręcają czasy :

 

Ja należę do tej pierwszej grupy, planuje około 5-6 dni na tą trasę. Ale jestem elastyczny:) 

-czy jest ktoś kto się wybiera w tym roku i chce się jakoś zgrać.

-bądź był już wcześniej i ma jakieś niezbędne wskazówki co do tej wyprawy:) 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez newy0rker
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiłeś mnie, północną część Toskanii zwiedzałem kiedyś w "cywilu", głównie okolice Florencji. Teraz to chyba dojazd samochodem, samolotem jakieś szalone połączenia pokazuje.

W jakim stylu chciałbyś pojechać? Preferuję jeśli namiot to na dziko (gdy się da), ewentualnie jakaś przypadkowa kwatera po drodze dla higieny. Tylko martwi mnie jedno. Track GPS można bez problemu znaleźć w necie, a poza nim organizator niewiele daje jak na 79 euro.

Edytowane przez c1ach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak... Namiot i na dziko-kwatera dla higieny:)

Oplata chyba tylko właśnie za bycie oficalnym uczestnikiem :)... ale ja już zarejestrowany... także wyczekuje maja. 

Jeśli chodzi o połączenie to w maju pewnie wróci to do normy i będa loty normalnie, tak jak w tamtym roku, sezon tutaj w pełni kwitł.... ja mieszkam koło Bolonii, także będę miał łatwiej, natomiast najprawdopodobniej po tej imprezie będę wracał do Polski na dłuższy urlop, także powrót będę kombinował i być może będe brał pod uwagę powrót samochodem, no ale to się jeszcze okaże. 

Edytowane przez bogus92
Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...