Skocz do zawartości

[całe koła] do krosa hexagona 4.0


erp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę o podpowiedz jakie inne koła podejdą do roweru Kross Hexagon 4.0 ( oraz ewentualnie gdzie takowe zakupić ), chodzi o szybką wymianę całego koła zaopatrzonego np. w opony o innym bieżniku ( szosa - teren ). Nie chcę się martwić o to co wybrać i jakie mają być - piasty, szprychy, obręcze, tarcze, itd ( chodzi o cały komplet żeby pasowały do roweru i cenowo niezbyt drogie ). Kaseta Shimano Tourney MF-TZ21 ( 14-28T ), tarcze 160mm.

   

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erp napisał:

Kaseta Shimano Tourney MF-TZ21

To jest wolnobieg.

Żaden sklep nie oferuje chyba kompletnych kół z nakręconym wolnobiegiem, przykręconą tarczą, założoną oponą... Możesz szukać na OLXie używek spełniających te wymagania lub iść do sklepu, powiedzieć co chcesz i poskładają to do kupy, wydając Ci gotowe do założenia koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, erp napisał:

Nie chcę się martwić o to co wybrać i jakie mają być - piasty, szprychy, obręcze, tarcze, itd ( chodzi o cały komplet żeby pasowały do roweru i cenowo niezbyt drogie )

No to mamy mały problem. Nie wiem ile musiałoby być kombinacji gotowych kół, żeby każdemu podpasowały. Setki tysięcy?

Przekładka wszystkiego z jednego na drugie koło, to jakieś 15 min w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...