Skocz do zawartości

[stojak serwisowy] Składany stojak serwisowy do 150-200zł


K9G

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

W tamtym roku coś robiłem przy rowerze i strasznie brakowało mi stojaka. Stwierdziłem, że w tym roku muszę kupić, bo nie będę się już męczył. Po wielu dobrych opiniach czekam na ten z Lidla, natomiast zastanawiam się czy nie ma czegoś lepszego do 200zł max. Mam bardzo mało miejsca więc musi być składany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam stojak z Lidla już ładnych kilka lat. Na początku spoko, trzymał nawet ciężkiego fulla 16kg, ale z biegiem czasu miejsce łączenia pionowego słupka z ramieniem się wyrobiło, i nawet mocne ściśnięcie nic nie dawało. Przewierciłem dziada na wylot, włożyłem kawałek pręta + podkładki i nakrętki z obu stron i już się nie ma prawa obracać. 

Niedawno zrobiłem kolejny przewiert bo potrzebowałem uchwycić amortyzator pionowo, żeby zrobić serwis. Więc teraz mogę go zablokować w pionie i w poziomie, do prostego serwisu kilka razy w roku wystarcza.

Generalnie za te pieniądze nic lepszego raczej nie kupisz. Jeśli jednak chcesz coś niezawodnego na lata, to trzeba dać dużo więcej (Parktool, Topeak itp). 

 

IMG_20210313_201611.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2021 o 20:22, artie napisał:

Generalnie za te pieniądze nic lepszego raczej nie kupisz. J

Uważam że te z netto dużo lepsze i tańsze. Nie zawadzasz się o nogi Sojaka bo w lidloskim są one po skosie. A w ten z netto leżą na ziemi i w netto dałem 49 zł za stojak służy mi do tej pory żadnych problemów 

 

 

a75a81bf9776745bb3dd924a969afe41.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...