Skocz do zawartości

[Regulamin] Kwadratowe nawiasy przy temacie


Rekomendowane odpowiedzi

Będąc na forum zaobserwowałem problem z nawiasami.

Pomysł dobry, ale ludzie chyba nie rozumieją intencji i pakują pierwsze słowo tematu w nawias i jest git.

Jest to niejasno napisane w regulaminie

Proponuję zmianę regulaminu i wpisać inne przykłady:

[Napęd] Problem z długością łańcucha

[Łańcuch] Problem z długością łańcucha

Teraz jest [SPD], co zwykły Kowalski nawet nie wie co to SPD jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wujek Google, który z grubsza proste tematy naświetla, ale to nieistotne w tym momencie, bo ... jak może nie wiedzieć? Przecież któryś z Was, znaczy z tamtego forum, pisał nie tak dawno, że przychodząc na forum po poradę np. odnośnie zakupu roweru powinno się mieć sprecyzowany typ roweru, a wrzucać tylko modele do porównania...

Mnie tam nawiasy w niczym nie przeszkadzają, a tym bardziej co w nich jest. Koniec tematu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również nie przeszkadzają ;)

1 godzinę temu, Accent_Szaj napisał:

Pomysł dobry, ale ludzie chyba nie rozumieją intencji

Jednak nie powinno być w nich byle co, a powinna być ogólna informacja, czego dotyczy dany wątek.

Jedynie chodzi mi aby @Mieciu dał inne przykłady :)

2 godziny temu, Accent_Szaj napisał:

[Napęd] Problem z długością łańcucha

[Łańcuch] Problem z długością łańcucha

Teraz jest [SPD], co zwykły Kowalski nawet nie wie co to SPD jest

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Czepiasz się.
Ogólna zasada jest po to, żeby nie było takich kwiatków

W nawiasie ma być ogólne zagadnienie, w miarę możliwości w jak najkrótszej formie, a poza nim krótki opis, bo więcej szczegółów ma się znajdować już w głównym i całej reszcie postów.

Proste ?

Proste :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

1.Dodałem przykłady, jeżeli to ma pomóc komukolwiek
2. Podczas konstruowania tematu uruchamiana jest walidacja, więc szansa, że ktoś to przeoczy jest raczej marna. Mogłem nie pokryć wszystkich istniejących przypadków, ale od kiedy ten element został wprowadzony, nastąpił diametralny spadek źle zakładanych tematów. Wyjątki się zdarzają, ale tak rzadko, że nie jestem w stanie tego namierzyć w 'prosty sposób' - trudno mi określić czy to błąd w kodzie, czy coś innego. Ważne, że działa w 98% przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...