Skocz do zawartości

[rower trail/enduro] canyon spectral


tommasz12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Mam pytanie dotyczące spectrala, a dokładniej o wersje z skokiem 140/130 i kołami 27.5 z 2020. chciałby się dowiedzieć czy ten rower poradzi sobie z ostrymi i dlugimi podjazdami i całodniowymi wycieczkami po górach. Wiem że rower XC lub mniej agresywna trailówka poradziła by sobie lepiej, ale potrzebuje roweru do wszystkiego na którym można tez fajnie polatać. Jezeli macie jakieś inne propozycje roweru do takiego stylu jazdy to piszcie śmiało. Myślałem też o trance i octane one omg może nadały by się lepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tommasz12 napisał:

chciałby się dowiedzieć czy ten rower poradzi sobie z ostrymi i dlugimi podjazdami i całodniowymi wycieczkami po górach

No taki spectral jest właśnie bardzo uniwersalny, który ogarnie też takie długie wycieczki po górach bez problemu. Jasne, że pod górę na jakimś fullu XC będziesz szybszy, ale rozumiem, że jeździsz wycieczki a nie ścigasz się więc akurat tempo jest drugorzędne. Trance też jest fajny, ale na spectralu będziesz miał więcej rezerw w dół . Przejechałem kilka transalpów na Giancie Reignie, który ma 160mm i też się bezproblemowo da, jak się nie ma ambicji, robić koma na każdym podjeździe.

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...