Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się z optymizmu! Pytanie gdzie i mniej więcej kiedy, i można powoli planować ;) Ja głosuję za powrotem do Ojczyzny Paprykarza. Albo zapraszam do Rzeszowa - fajnych miejsc i tras dookoła nie brakuje. Przy mniejszej grupie nocleg się znajdzie, przy większej coś się poszuka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymizm potrzebny będziemy krzesać w wiosennych promieniach słońca, na razie kto był ten chce, ale nie wie czy może, a kto  nie był… lepiej szykować rower na szerokich gumach !!!!

Single w Zalewie czy Stalowa Sowa w zasadzie zawsze jest moc , nawet jeśli łazienki są w detalu hipoestetyczne. Spotkajmy się gdziekolwiek kiedykolwiek. Możemy rozważyć kolejową lokalizację…. Byle nie przy górnej stacji na Kasprowym…  może być Stalowa Wola może być Tarnów Kielce  Stawy Milicyjne, albo wspólny przejazd z Wrocławia do Poznania… z one noc w pomiędzy ( dlatego bez auta) aby wracać koleją… to jest nas Czech chętnych , a może do Czech? Mała Czeska Stalówka???

Edytowane przez itr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasę i charakter atrakcji warto ustalić w oparciu o zgłoszenia i wydolność potencjalnych ucześniczek i ucześnikantów. Zobaczymy bliżej ciepła komu co i oco chodzi  ile ma dni weekendów potencji i atencji. 
doświadczenie pokazuje że jest jeden dzień mocy, a potem wylatujemy z procy…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna jak dla mnie git 👍 
Co do tłoku - byliśmy w lipcu, szczyt sezonu i piękna pogoda, ze 100km singlami i spotkaliśmy dosłownie kilkunastu rowerzystów, z czego większość w okolicy Czarnej Góry. Także raczej bym się nie obawiał zatorów na ścieżkach, chociaż pewnie będzie trudniej z noclegami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ożesz. Czemu tu się robią jakieś stalowe plany a ja żadnego powiadomienia nie dostałem. Ja jak najbardziej jestem chętny na jakiś weekend się spotkać.

Moim zdaniem majówka byłaby fajna. Na pewno rodzina samego mnie nie puści na taki wyjazd. Więc jeżeli uda się coś załatwić na dłuugi weekend majowy to na pewno będzie musiał być w pobliżu jakiś duży plac zabaw i ewentualnie jakieś jeziorko. 

Ja na pewno jestem chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby coś - ja planując majówkę czy długi weekend miesiąc później - tzw. Boże Ciało planuję okołorowerowe, z uwzględnieniem stallovej ekipy jako opcji. Fajnie jakby rzecz działa się w niedalekiej odległości od grodu Kraka, żeby łatwiej odłączyć się i na chwilę zajrzeć. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...