Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Podpytałem dzisiaj właścicielkę Złotego Jaru w sprawie nam wiadomej i oto czego sie dowiedziałem 
Maja 2 pokoje 8 osobowe, 6 pokoi 4 osobowych i pare dwójek. Cena za osobę to 120/dobę ze śniadaniem (100 bez śniadania). Na miejscu można zamówic obiad. Ceny umiarkowane 20-40 za drugie. Browareks, kawa i inne trunki % na miejscu. Wiata na grilla lub miejsce na ognisko do naszej dyspozycji. Jest też garaż do przenocowania rowerowni.


I wszystko byłoby pięknie gdyby nie to że wszystkie weekendy do listopada zaklepane na full. Także jedyna opcja przed-wakacyjna to solidarne wystapić o urlop i przyatakować w środku tygodnia. Będzie mniej ludzi na trasach niż w weekend. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowawa za pierwszy formalny ruch rozpoczynający lawinę niepozorowanych działań! Każde koncepcje wychodzą w praniu, także rejon jest tak ciekawy że znajdziemy rozwiązanie. Przy 100/ osobę to już poproszę  w jedynki, kowidowo najbezpiecznie :)  mamy taką zaletę że możemy spać w miejscu nieatrakcyjnym bo jesteśmy mobilni...także ten tego. Jeśli przytrafi się lato to nawet namioty!!! Mamy siatkę pomysłów,  znajomych i możemy szpiegować na rzecz grupy mając okazję.

Bardzo chcę pojechać na dni po wielkiej nocy, czy sam czy z kolegami, gdzieś tam tam tam to zawsze można pytać o.

W samym Złotym Sto dużo noclegów nie było. Spałem  w kopalni i szkole... ale poszerzając zakres, coś powinno się udać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Trzy stalowe single i trzy gliny z psirzutami.  Dwa dni, dwa ogniska, trzy ruiny, trzynaście jezior a reszta zostaje w Las Vegas.  Wykonano rekonans rozgrzewkowy przed następną, planowaną edycją zachodniej ściany bajkowej.

32x18t za nisko.  Rekon 2.6” za głośno.  Reszta na medal 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, MikeSkywalker napisał:

Tak BTW jakieś ustalenia co do terminu Stallovego zapadły? 

Tak po prawdzie to co poniektórzy logują się i odpowiadają jakby mieli dostęp do internetu raz w miesiącu na pięć minut.

Nie ma żadnych ustaleń bo nikt się nawet nie garnie, może czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik.

Ożywionej dysputy brak.

Z soboty na niedzielę to mogę spać na trawniku.

Pozdrow'er 🙃

Edytowane przez Sobek82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusicie! Jak dla mnie to może stalowe spotkanie wrócić do krainy puszek od paprykarza - tylko czemu to musi być drugi koniec Polski :D

Z drugiej strony - tak sobie myślę, jeśli traktuje się to w kategorii weekendowego wyjazdu to tak właśnie jest, gdyby zrobić imprezę 3-4 dniową to przestaje się tak kalkulować, tylko żeby urlopy nam się zgrały. Może jakiś stały termin to dobra opcja, np. okolice przedostatniego weekendu sierpnia, jak ktoś kiedyś pisał, żeby uniknąć powakacyjnego tłoku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Szykuje się ( być może jedno z ostatnich w tym roku ) okienko pogodowe w czwartek-sobota 6-8 . 10. Ma być ponad 20 stopni.

Miejsce : Rychlebskie Stezky

Nocleg :  Namioty 

Plan zajęć : jak zwykle, czyli ścieżki, potem ognisko, browar , pumptrack, browar i hopki  (kolejność nieprzypadkowa)

Nowości :  Czesi ostatnio dorobili kilka linii na których wyrażnie zabrakło im kamieni i desek.

 

Ktoś chętny ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czesi grzeją bez umiaru - prognoza na weekend 20-23 stopnie.

Wyjazd : sobota wcześnie rano, powrót poniedziałek wieczorem.

W  sobotę knajpa czynna do nocy i koncert z okazji zakończenia sezonu.

Opcja na poniedziałek - Dolni Morawa i tani karnet - jedne z lepszych flowtrailów w okolicy, 6km zjazdu za jednym obrotem windy.

Nocleg : namioty

 

Ktoś chętny ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...