Skocz do zawartości

[Ostrzeżenia] Kolejne niesłuszne nadużycia moderatora sznib-a. Wątek 2.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Z niewiadomych przyczyn poprzedni wątek:

został zamknięty, mimo, że ani nie udzielono mi dostatecznej odpowiedzi ani punkty i kary nie zostały cofnięte.

Skoro odebrano mi możliwość odpowiedzi w poprzednim wątku jestem zmuszony stworzyć nowy wątek i proszę mnie nie oskarżać o spamowanie forum bo to zamykający wątek poprzedni się do tego przyczynił.

Odpowiadając zatem na post:

image.thumb.png.705fabde18f5979b1af5caf2849bb77d.png

"Proszzz"

Halo nie byłoby, gdyby nie było niesłusznego oskarżania i niesłusznych kar/ostrzeżeń itd.

"2 punkty ostrzeżenia nie mają ŻADNEGO wpływu na funkcjonowanie na forum"

Ile więc punktów trzeba zebrać aby wpływ ów się pojawił?

"Są po to żebyś pamiętał że na forum wulgaryzmów nie używamy, nawet wykropkowanych"

Na roli oskarżającego spoczywa obowiązek udowodnienia winy. Przeczytałeś: "k****a", źle Ci się skojarzyło i obwiniasz mnie o wulgaryzmy. Wykropkowane słowo to nie są wulgaryzmy i póki mi nie udowodnisz, że miałem na myśli wulgaryzmy nie spocznę. W sensie oczywiście - niszczenie tego forum idzie Ci świetnie, zresztą wystarczy przejrzeć historię Twoich wybryków na tym forum w roli moderatora i świetnie demotywujesz do zaprzestania korzystania z niego, tylko ja nie korzystam z tego forum w swoich celach - ja korzystam z tego forum tylko po to aby innym nieść pomoc. Ty zaś nie potrafisz przyznać się do błędu i uczciwie z pokorą przeprosić.

Nadal podstawowym pytaniem, na które nie udzieliłeś odpowiedzi jest: dlaczego przywracasz kary/ostrzeżenia anulowane przez administratora forum? Czyżby prywatna wendeta z administratorem @Mieciu ?

Zwracam się też z prośbą o niezamykanie wątku bo to zbędnie utrudnia prowadzenie dyskusji. Nie wiem czemu takie oczywistości muszę tłumaczyć moderatorowi, po to jest ten dział, aby wyjaśnić nieporozumienia a zamykanie wątków nie prowadzi do wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Czemu się dziwisz ?
Do tej pory jakoś nikt nie robił "dymu" o to, że dostał ostrzeżenie, a Ty maglujesz to, jakby nie wiadomo co się stało...
Gwoli wyjaśnienia : w regulaminie zostało ustalone, że wykropkowany wulgaryzm, to także wulgaryzm, więc moderator ma prawo dać za to ostrzeżenie.
Jeśli nie jesteś kolekcjonerem punktów, to nie ma się czym przejmować, i możesz przymknąć na to oko, czego dla świętego spokoju wszystkich, życzę.
Skoro punkty zostały przywrócone, to widocznie zostało ustalone, że tak ma być.
Poza tym nieładnie oczerniać kolegów, bo próbowałeś zaznaczyć, że "inni też tak robią", a na dowód przedstawiłeś zrzut ekranu z wyszukiwarki - rzekomo z przekleństwami ( klik ), a faktycznie było to słowo "kurna", więc albo robiłeś sobie jaja, albo zrobiłeś to z premedytacją i "na poważnie", co kiepsko o Tobie świadczy...
Treść wykropkowana zazwyczaj ukrywa wulgaryzm, a ktoś kto chce użyć nieobraźliwego słowa, po prostu to robi, bo nie musi nic ukrywać !
Domagasz się po tym wszystkim przeprosin ?
A może razem z przeprosinami jeszcze bukiet byś chciał dostać ?
Proponuję zluzować gumkę w majtkach i zapomnieć o wszystkim.
Głowa do góry i pomagaj dalej !

PS
Punkt ostrzeżenia można otrzymać za złamanie któregokolwiek punktu regulaminu, więc czasem są to pozornie błahe kwestie, jednak jak mawiał pewien pan w skądinąd świetnej polskiej komedii : "przepisy są po to, żeby je przestrzegać", i tego się trzymajmy :yes:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KrissDeValnor, przede wszystkim dziękuję za odpowiedź. Wiem, że każdy ma pracę i inne prywatne zajęcia, ale jednocześnie jeżeli zaczynam być zupełnie ignorowany przez wiele dni (choćby na PW) to zaczynam odbierać taką odpowiedź kompletnie negatywnie.

Teraz, KrissDeValnor napisał:

Do tej pory jakoś nikt nie robił "dymu" o to, że dostał ostrzeżenie, a Ty maglujesz to, jakby nie wiadomo co się stało...

Dla mnie jest to poważna zmiana, która możliwe, że następuje niezależnie ode mnie - ot akurat ja stałem się tutaj przykładem, na który mają teraz patrzeć inni i bać się używać przekleństw, czy też kropkowania słów. Forum miało dość przyjemną i luźną atmosferę, co oczywiście czasami negatywnie przekładało się na czytelność wątków ale jednocześnie dodawało mu swojego dość indywidualnego charakteru - każdy, tak początkujący jak i zaawansowany mógł się wypowiedzieć na poziomie swojej wiedzy na dowolny temat i nie był specjalnie za to pejczowany. A nie oszukujmy się i wulgaryzmy faktycznie się czasem zdarzały bo są one też nacechowanym silnie emocjonalnie środkiem przekazu, który także istnieje na tym świecie czy tego chcemy czy nie.

Teraz, KrissDeValnor napisał:

Gwoli wyjaśnienia : w regulaminie zostało ustalone, że wykropkowany wulgaryzm, to także wulgaryzm, więc moderator ma prawo dać za to ostrzeżenie.

Rozumiem, że zapis o wykropkowaniu pojawił się w ciągu ostatnich kilku dni ale czemu więc jestem karany wstecz? Jest to duża zmiana o której na pewno warto poinformować użytkowników ale czy w taki sposób? Czemu sztucznie jest mi przywracana kara anulowana przez administratora?

Wklejam treść maila od administratora forum:

image.png.86f60001db92d50303bf44d16adcb2da.png

Po odczytaniu maila kary faktycznie nie było. To nie były puste słowa.

Teraz, KrissDeValnor napisał:

Jak nie jesteś kolekcjonerem punktów, to nie ma się czym przejmować, i możesz przymknąć na to oko, czego dla świętego spokoju wszystkich, życzę.
Skoro punkty zostały przywrócone, to widocznie zostało ustalone, że tak ma być.

Rozumiem, ale jedyne czego w tym wątku oczekuję jako odpowiedź to potwierdzenia w stylu:

"Administrator @Mieciu zmienił zdanie. Administracja i moderatorzy uznali wspólnie, że kara się należy."

Jeżeli tak jest, to prawdopodobnie po prostu grzecznie poproszę o skasowanie mojego konta lub po prostu przestanę je tak często odwiedzać, bo jeżeli faktycznie zgromadzenie administracji forum tak rozpatrzyło tą sprawę to znaczy, że wchodzą trudne czasy dla tego forum i zmienia się w mojej opinii na gorsze. Oczywiście lata pewnie pokażą co innego, bo użytkowników może będzie mniej ale za to np. odpowiedzi będą bardziej wartościowe, natomiast z doświadczenia (ponownie: wieloletniego moderatora...) wiem, że rzadko psucie jako tako luźnej atmosfery wpływa pozytywnie na fora. Tak naprawdę spodziewałem się, że @sznib -owi co najmniej zostaną wstrzymane uprawnienia moderatorskie o ile nie pożegna się na dłużej z forum. Bo ta kara dla mnie to tylko wisienka na torcie absurdu, jaki tutaj prowadzi w tym traktowania użytkowników kompletnie losowo, na co zresztą chociażby wypowiedzi innych moderatorów o wątku moderowanym przez @szniba a finalnie zamkniętym przez @safiana pokazują. Mnie w całej sytuacji głęboko uraża tylko i wyłącznie robienie ze mnie demonstracji dla innych użytkowników na najwyraźniej nadchodzące zmiany na forum, rygorystyczną moderację, niespecjalnie zdefiniowane kary (nadal nikt mi nie odpowiedział ile potrzebuję punktów kar dla bana?) a najgorsze to hipokryzję, gdzie właśnie @sznib jest najlepszym przykładem - z łatwością wyszukam co najmniej 10 jego postów kompletnie łamiących regulamin a warto zauważyć, że tylko moderacja stojąca także pod wysokością prawa jest traktowana z szacunkiem - nie zaś ta, która wprowadza metody traktowania innych znane nam z niedalekiej historii.

Teraz, KrissDeValnor napisał:

Poza tym nieładnie oczerniać kolegów, bo próbowałeś zaznaczyć, że "inni też tak robią", a na dowód przedstawiłeś zrzut ekranu z wyszukiwarki - rzekomo z przekleństwami ( klik ), a faktycznie było to słowo "kurna", więc albo robiłeś sobie jaja, albo zrobiłeś to z premedytacją i "na poważnie", co kiepsko o Tobie świadczy...
Treść wykropkowana zazwyczaj ukrywa wulgaryzm, a ktoś kto chce użyć nieobraźliwego słowa, po prostu to robi, bo nie musi nic ukrywać !

Cieszę się, że zacytowałeś tamten post bo jest w ważny sposób powiązany ze sprawą. Dla mnie prywatnie słowo "kurna" (z tego co rozumiem mam tak je pisać aby nikt go nie pomylił) jest wulgarne - przykładowo ja nie użyłbym go przy dziecku - i tak też nie robię. Dlatego zostało wygwiazdkowane, i dlatego największemu zdziwieniu uległem karany za coś czego nie poczyniłem - pisanie wulgaryzmów. Pod gwiazdkami oczywiście mogą się kryć różne słowa, co w racjonalny sposób próbowałem wytłumaczyć na PW @sznibowi za przykład podając słowo "kurka", ale do niego to nie docierało - on wolał zafixować się na swojej prywatnej wersji wydarzeń prawdopodobnie uwzięto na mnie jeszcze za kompletnie inne wiadomości, gdzie nie mógł doszukać się obrazy (jego majestatu ma się rozumieć) wprost, tylko co najwyżej niebezpośredniej przez co nie mógł poprzednich postów wykorzystać jako narzędzie karania. Jest to oczywiście bardzo klasyczny i znany w psychologii zabieg u osób, które nadużywają raz danej władzy.

3 minuty temu, KrissDeValnor napisał:

Domagasz się po tym wszystkim przeprosin ?
A może razem z przeprosinami jeszcze bukiet byś chciał dostać ?
Proponuję zluzować gumkę w majtkach i zapomnieć o wszystkim.

Nie, jedynie odpowiedzi, którą od dzisiaj rano sobie zdaję i wyżej napisałem: gdzie zapadła ta decyzja i kto ją podjął, jaka jest ta decyzja a czy może jest to tylko samowolka ze strony @sznib-a, który zobaczył, że kary zostały mi przez administratora cofnięte? Nikt po prostu nie odpowiedział mi na to naprawdę proste pytanie, które dzisiaj koło 8 rano się pojawiło. A brzmi "O co chodzi?", oraz ewentualnie "Co z tym człowiekiem o imieniu Krzysiek z Przemyśla jest nie tak?", plus trzecie: "Czy to teraz tak będzie w kółko wyglądało, że będę musiał pisać do administracji a Krzysiek @sznib będzie przywracać punkty w kółko?"

Tak naprawdę najprostszą odpowiedzią będzie "Administrator zmienił zdanie" - jeżeli jest oczywiście prawdziwa.

7 minut temu, KrissDeValnor napisał:

Głowa do góry i pomagaj dalej !

Ale komu oraz po co? Jeżeli miejsce, które naprawdę lubiłem znika? Czy naprawdę nie dało się tak jak z innymi i w wielu innych sytuacjach - napisać w wątku posta z ostrzeżeniem? Tego kompletnie nie rozumiem dlaczego ze mnie, osoby częściej wchodzącej tutaj pomóc innymi niż samemu pytać o pomoc robi się tutaj przykład nadchodzących zmian. Jeżeli natomiast moderacja nie dostrzega jeszcze tych zmian, bo nie zostały zaplanowane z góry to naprawdę polecam zapoznać się z @sznibowym zachowaniem i dobrze owemu przyjrzeć.

10 minut temu, KrissDeValnor napisał:

Punkt ostrzeżenia można otrzymać za złamanie któregokolwiek punktu regulaminu, więc czasem są to pozornie błache i nieistotne kwestie, jednak jak mawiał pewien pan w skądinąd świetnej polskiej komedii : "przepisy są po to, żeby je przestrzegać", i tego się trzymajmy

To czemu będąc na forum 4 lata nie dostałem wcześniej? No rozumiem zmiany, tylko pytanie czy przemyślanej czy jedynie w formie samowolki jednego moderatora. A jeżeli taka zmiana jest zadecydowana odgórnie, to gdzie znajdę taryfikator? Ile razy mam używać wulgaryzmów aby dostać bana? Czy na miesiąc, rok czy na zawsze? Przecież nikt nie jest tak głupi, by zaproponować "nowe zasady" z oderwaniem od sposobu ich realizowania, bez taryfikatora itd...

A pomijając wszystko, jeżeli na forum teraz faktycznie będzie więcej kar i ostrzeżeń, czy też nagród to nim zostaną faktycznie wprowadzone na takim poziomie jak ten - tzn. nazywaniem zagwiazdkowanego słowa wulgaryzmem zapraszam serdecznie do lektury takich klasyków zarządzania jak:

- Baranowska, Kuchta, Baranowski, Liwińska, Motywacja a mobbing, Pielęgniarstwo Polskie 1996.

- Wprowadzenie do zarządzania personelem, Praca zbiorowa pod redakcją A.Szałkowskiego, Wydawnictwo Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Kraków 2000.

- Armstrong M., Zarządzani zasobami ludzkimi. Strategia i działanie, Wydawnictwo Profesjonalnej Szkoły Biznesu, Kraków 1996.

bo naprawdę można się sporo dowiedzieć w temacie jak łatwo można przy pomocy kar oraz nagród (a w szczególności nieudolnych) niszczyć organizacje i środowiska.

Dawno już nie dostałem takiej potwarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arturooo3 - serce mi pęka :D Prawdą jest, że wiele razy już moderacja zwracała uwagę na wykropkowane przekleństwa. Ale widze, że naprawde przeżywasz ! Może poprosimy szanowną moderację i ten punkt ostrzeżenia przepisze na mnie. Ja - jakby to ująć - traktuję te punkty z większym dystansem a Ty wygląda, że naprawdę czujesz się pokrzywdzony. Tak czy inaczej wiemy, że nie będziemy używać już kropek :D

PS: Wciąż nie wiem, czy nie robisz sobie jaj po prostu :) Mi @sznib kiedyś dał warna za to, że się z nim zgodziłem - taki koloryt :D Poczytaj wątek "imigrancki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj cały czas dla mnie chodzi o niesprawiedliwość.

Jeżeli faktycznie wykropkowane przekleństwa były karalne to karajmy. A nie, że odpowiedź jaką otrzymuję (w poprzednim wątku w tym dziale) to:

"KURNA TO NIE PRZEKLEŃSTWO".

Kiedy faktycznie nie miałem w zamyśle pisania tego drugiego, jeszcze wulgarniejszego a zwykłe więc NIE-przekleństwo w postaci "KURNA", które mnie akurat też się kojarzy negatywnie zwłaszcza gdy wypowiadane przy dzieciach, ot dlatego na wszelki wypadek zagwiazdkowałem aby było wporzo. Pomijając fakt, że kara za wulgaryzmy a pod gwiazdkami mogła się mieścić choćby "kurka", o której próbowałem przemówić sznibowi w PW, bo gwiazdki nie równa się przekleństwo.

Ale ja rozumiem, że mamy czasy 5 gwiazdek a po nich 3 gwiazdek i to pewnie też niektórmy się kojarzy źle, no bo jak dotyka tak niebezpośrednio ulubioną partię to jest takie trochę omijanie systemu tiaaa?

Czuję się pokrzywdzony tylko jakąś głupią niesprawiedliwością systemu. Gdybym faktycznie napisał wulgaryzm to wziąłbym to na klatę, chociaż nadal naprawdę polecam książki o zarządzaniu skupiające się na systemie kar i nagród, bo to jedna z najgorszych rzeczy, jakie powstały i sporo organizacji przez nie niszczeje (choćby u Żony, która ostatnio dostając nagrodę mniejszą niż maksymalną strzeliła nieco fochem... - przyzwyczajona do maksymalnej :D  itd..) ale to długi temat, który warto samemu generalnie poczytać bo ciekawy.

Więc kary karami, ale dopisek dożywotni tutaj jest zły i niszczy sporo. Dostałbym te punkty na tydzień albo miesiąc to na pewno przejąłbym się mniej.

Teraz, wkg napisał:

PS: Wciąż nie wiem, czy nie robisz sobie jaj po prostu

Nie robię, aż tak okrutny nie jestem ale faktycznie mam ostatnio średni humor, więc faktycznie mogę przeżywać nieco bardziej niż zwykle - tu 100% zgoda.

No i chyba większość się zgodzi, że co jak co na tym forum są super moderatorzy (już nie będę wymieniał teraz bo zaraz mi ktoś wazelinę zarzuci) oraz są... uhhhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
14 minut temu, arturooo3 napisał:

To czemu będąc na forum 4 lata nie dostałem wcześniej?

Ja to tylko odpowiem na to, abstrahując od meritum wątku.

Nie dostałeś pewnie dlatego, że:

a) Moderatorzy to tylko ludzie, którzy nie dostają wynagrodzenia a na forum spędzają tyle samo czasu co inni użytkownicy. Tym samym nie jesteśmy w stanie przeczytać każdego tematu, każdego posta.

b) Nawet jeżeli taki post przeczytamy to różnimy się między sobą - jeden mod nawet tego nie zauważy, drugi da ostrzeżenie, trzeci ukryje post.

c) To że Ty nie dostałeś nie oznacza, że inni nie dostawali ostrzeżeń za to samo w przeszłości. Użytkownicy nie widzą punktów ani ostrzeżeń innych użytkowników.

Z racji powyższych byłeś w stanie znaleźć takie słowa w postach przez wyszukiwarkę, wklejanie takich screenów na poparcie swojej niewinności traci tym samym swój sens.

 

Poza tym z tą dożywotnością to też różnie bywa, bo czasem jakieś stare ostrzeżenia zdarza się kasować bez powodu.

 

Zalecałbym zluzowanie, to tylko forum internetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Z mojego, i podejrzewam nie tylko mojego punktu widzenia : jest regulamin, jest jego naruszenie, to jest i kara - w tym przypadku symboliczna.
Dla wyjątkowych postaci można od razu przyznać 100, lub więcej punktów, i wtedy się żegnamy ( czasem niestety nie definitywnie ).
Na myśl przychodzi mi porównanie do taryfikatora mandatów - nie każdy zawsze dostanie taką samą karę, i trzeba się z tym pogodzić ( chyba, że jestesmy ładną aktorką, i unikniemy mandatu "na ładne oczy" ).
Człowiek nie robot, i nie każdy działa tak samo ( w tym momencie safian potwierdza to post wyżej ).

PS
Nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale niektórzy mają +/- 10 punktów, a nic sobie z tego nie robią, i dalej się udzielają, pomagając innym - i to jest najważniejsze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cenne informacje, w sumie nie wiedziałem, że inni użytkownicy nie widzą kar i ostrzeżeń innych użytkowników - to faktycznie nieco zmienia obraz rzeczy, bo nie traci bezpośrednio tutaj reputacja użytkownika (nie mam na myśli punktów reputacji oczywiście :D), tzn. wizerunek.

Teraz, safian napisał:

Z racji powyższych byłeś w stanie znaleźć takie słowa w postach przez wyszukiwarkę, wklejanie takich screenów na poparcie swojej niewinności traci tym samym swój sens.

Z tym natomiast się nie zgodzę, bo faktycznie dla mnie różnicą jest napisać wulgaryzm (lub jak się okazuje niewulgaryzm) w formie ocenzurowanej bądź nie.

Teraz, safian napisał:

Zalecałbym zluzowanie, to tylko forum internetowe.

Faktycznie ja też mam ostatnio niełatwy okres, zapewne przeżywam to nadmiarowo. Ale po prostu gdy widzę, że ktoś zachowuje się niestosownie (a ciężko inaczej określać tutaj owego jednego moda) to coś we mnie krzyczy. Zresztą jeżeli śledzicie aktywność na forum co najmniej tak jak niektórzy to na pewno też to widzicie, bo z tego co piszecie widzę, że niespecjalnie jest odgórnie planowana zmiana reguł panujących na forum a jedynie faktycznie pewien Krzysztof z Przemyśla trochę ostatnimi czasy sieje zamęt urządzając sobie swoją piaskownicę.

Pozostaje mi jeszcze jedynie zaczekać na odpowiedź na jedyne dręczące mnie od rana pytanie: skoro administrator forum postanowił anulować punkty to dlaczego dostałem je po raz drugi?

Teraz, wkg napisał:

To jak @arturooo3 moje widzi co dowcipnie kiedyś podsumował ? :D  Oczywiście nie zgłaszam pretensji !

A ile ich tam masz? :D:D:D Obecnie nie widzę......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w takim razie zróbmy tak - proponuję: Dogadaj się ze @sznib -em (każdy musi wyjść z twarzą), zdejmijcie punkt @arturooo3 bo się zapłacze, walnij mi bo mi to rybka i wszyscy będą szczęśliwi a nowa fala zobaczy, że można po ludzku się dogadać :) 

A ja będę miał dłużnika jak mi w EU West/Poland opona pójdzie czy łańcuch :D

Naprawdę, fajnie jest :D Już mam łzy w oczach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi forum laguje z powiadomieniami :?  

47 minut temu, KrissDeValnor napisał:

arturooo3
Tak, uznaliśmy wspólnie, że tak ma być.

Dzięki za odpowiedź. Strasznie to smutne, mimo wszystko kurna tu czy kurna tam nie powinna nikogo tak drażnić, zwłaszcza, że nie jest jednak przekleństwem.

Niech jednak punkty zostaną, @safian ściągnął mi kamień z serca, skoro tylko ja mam patrzeć na te punkty to nie szargają one reputacji. Ja mogę na nie patrzeć.

@wkg nie bierz mych punktów, dzięki jednak za poświęcenie i chęć przyjęcia owych :D

A swoją drogą nie wiem czy EU się nie zmieni na "poza EU" ale zobaczymy co nam koronka da i umożliwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

wkg
Aaa, tak to sobie wykombinowałeś - u nas z częściami kiepsko, to ciotka kolegi z zagramanicy się odwdzięczy, i wykona zrzut na spadochronie ;)
Całkiem sprytnie :icon_wink:

arturooo3
Nie smuć się :no:
Mi np. zabrali kilkaset punktów z benefitów, i jeszcze się nie popłakałem, i może już nie popłaczę, choć raczej tego nie odkręcę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Trochę mnie ten cyrk przestaje już bawić. Albo kolega Arturo przestaje jojczyć albo pożegnamy się. Proszę pamiętać że kto ma zmieniaczkę ten ma władzę. 
P.S. czy jestem tym złym modem - tak, jestem i to bardzo. Jestem bardzo zdeprawowany władzą którą tu mam i nie omieszkam z niej skorzystać. To jest ostatnie z najostatniejszych ostrzeżeń.
Temat zamykam bo mam dość jojków... Tak jakby czyjeś życie zostało złamane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja tylko dodam coś od siebie, poprzedni temat zamknąłem i myślałem że będzie spokój, ale widać się myliłem. A na ten trafiłem dopiero teraz.

12 godzin temu, arturooo3 napisał:

pewien Krzysztof z Przemyśla trochę ostatnimi czasy sieje zamęt urządzając sobie swoją piaskownicę.

Co ty ćpiesz człowieku? Jaką prywatną piaskownicę? Nikomu nie dałem nigdy ostrzeżenia bez powodu, co więcej nikt oprócz ciebie się nie skarży.

12 godzin temu, arturooo3 napisał:

Tak naprawdę spodziewałem się, że @sznib -owi co najmniej zostaną wstrzymane uprawnienia moderatorskie o ile nie pożegna się na dłużej z forum

I pewnie ci się świat zawalił że tak się nie stało.

12 godzin temu, arturooo3 napisał:

traktowania użytkowników kompletnie losowo

Tu się zupełnie mylisz. Wcześniej dawałem warny za wykropkowane wulgaryzmy, więc i w twoim przypadku dałem, coby nie być posądzanym o podwójne standardy. A dlaczego wszyscy nie mają warnów za każde przewinienie Safian już wcześniej pisał.

Poza tym, Arturoo, robisz z igły widły, swoimi wypowiedziami tutaj szkalujesz moja osobę i próbujesz nastawiać innych modów przeciwko mnie. Te twoje przydługie wywody gdzie próbujesz się wybielić pokazują jakim jesteś manipulantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...