Skocz do zawartości

[Rower] Dartmoor Primal 2020 27,5" Custom


Rumcajs.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Na sprzedaż mój rower, który służył mi jako dodatkowa maszyna jako uzupełnienie fulla enduro na lekkie trasy. Aczkolwiek zamieniłem fulla enduro na trailówkę i jeden rower jest mi już wystarczający na każde trasy. Stan jest idealny, jestem osobą która bardzo dba o swój sprzęt. Rower zbudowałem całkowicie sam, stawiałbym go na równi z primalem pro. 

Specyfikacja:
- Rama: Dartmoor Primal 2020 Black/Grey rozmiar M, stery Accent Air Maszynowe, suport Shimano BB52
- Widelec: RockShox Revelation RC DebonAir 130mm boost (mozliwość zmiany skoku na 140mm)
- Koła: Obręcze Dartmoor Cruiser 35mm wewnętrzna szerokość, piasta tylna Dartmoor Reel Pro, przód novatec D041SB, szprychy Sapim Race cieniowane.
- Opony WTB Trail Boss 2.4 (całkowicie nowe, na dętkach)
- Kokpit: Kierownica PRO Koryak Riser 780mm, mostek Btwin Decathlon 35mm, gripy Dartmoor
- Sztyca: X-fusion Manic 150mm
- Siodełko: Marin Bikes
- Hamulce: Shimano MT500 nowe!, tarcze tektro 203/180mm
- Korba: FSA V-drive modular 30T
- Łańcuch: KMX X11
- Przerzutka: Shimano SLX M7000 GS
- Manetka: SLX M7000
- Kaseta Sunrace 11-46 11rz

Pedały na zdjęciach są dojazdowe, w komplecie będą czerne Dartmoor Stream.

Realna waga roweru 13,7kg bez pedałów

Gratis dorzucam opone Schwalbe Hans Dampf w rozmiarze 2.6, stan bdb.

Zapraszam na oględziny i jazdę próbną. Rower stoi w Krakowie nieopodal Tauron Areny.

Nie mogę tutaj dodać więcej zdjęć, są dostępne na poniższej aukcji olx:

https://www.olx.pl/oferta/dartmoor-primal-27-5-2020-m-custom-jak-pro-rs-revel-slx-stan-id-CID767-IDGSazT.html

Ps. mam nadzieje, że nie łamie tym ogłoszeniem pierwszego zdania regulaminu giełdy "Ogłoszenia mogą dodawać tylko użytkownicy z minimalnym stażem 30 dni od dnia rejestracji na forum - bez wyjątku" - jestem zarejestrowany od dłuższego czasu aczkolwiek nie brałem aktywnego udziału w dyskusjach. 

1.jpg

2.jpg

5.jpg

Edytowane przez Rumcajs.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...