Skocz do zawartości

[piasta]Wymiana bębenka/piasty


wojtt80

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w góralu piaste Formula, przy serwisie padł do końca bębenek. 

Znalazłem pasujący bębenek, ale... cena dosyć wysoka, dostępność poza Pl.

Formula HG 11 speed FH-513 KP488.

Zastanawiam się czy nie kupić nowej piasty, konkretnie NOVATEC NT-D462SB.

Zastosowanie all mountain, enduro. Może ktoś podpowiedzieć czy ta piasta się nada, ewentualnie coś innego. DT 240 odpada;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 350 zł maks, Novatec akurat sie mieści. 

Piaste Dartmoor oglądałem, są dosyć podobne, możliwe że dla D...r klepie je N...tec.

Chyba się skuszę na Novateca, poszperalem trochę, montuje je w swoich bikach np. Transition. I tak muszę coś kupic, Dt przekracza budżet, a reszta to w sumie i tak produkcja Formuli albo Novateca.

Myślałem jeszcze o Shimano xt, podobno niezłe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie te modele to nie demony głośności ani zazębień ( 28 punkty jak dobrze pamiętam) ale to wystarczy. 

Polecam ten sklep, brałem od nich piasty Novateca od lat, mają ładny ich wybór + akcesoriów do nich:

http://www.rowerowyraj.pl/54-piasty-mtb-tylnie?orderby=price&orderway=desc&orderway=desc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kruk_Szaj napisał:

Ja mogę śmiało polecić Novateca D772sb, D792SB

Tą pierwszą mam, na razie w porządku. O wytrzymałości jeszcze nic nie napiszę, za krótko na nich jeżdżę.  

Do ciorania po górach raczej bym jej nie brał, chyba że w xc. Poszperalem jeszcze trochę i zdecyduję się jednak na Novatec D462. Jest cięższa, bardziej pancerna, 5 łożysk.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...