Skocz do zawartości

[relacja] TourdePolska 2020 - relacja z mojej wyprawy


nbk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

w ubiegłe wakacje wybrałem się na wyprawę po Polsce. Przebieg wyprawy również nagrywałem.

Niestety umiejętności vlogowania okazały się bardzo małe. Byłem trochę nieśmiały przed kamerą, ale dzień po dniu ta presja schodziła, lecz niestety doszły problemy natury technicznej... Zapomniałem włączyć w kamerce stabilizację obrazu, więc obraz lata we wszystkie strony i nie pomyślałem jakie spustoszenie dla mikrofonu może zrobić wiatr. Przeglądając nagrane materiały i ich jakość, a także "moje gadanie głupot" chciałem cały temat porzucić, ale pomyślałem: a co mi szkodzi? Będzie co będzie, najwyżej ludzie nie będą oglądać, a może z drugiej strony komuś taki materiał się spodoba. Wyciąłem więc co się dało...

I tak oto, chciałbym wam przedstawić mini serial z mojej 6 dniowej wyprawy.
Dodam, że uczenie się na błędach, dało mi dużą wiedzę, dzięki czemu jakość materiałów, dźwięku, sposób nagrywania i przedstawiania tego, ZNACZNIE POPRAWIĘ podczas kolejnej wyprawy, którą planuję na wakacje 2021 (o ile oczywiście uda się ją zorganizować).

Zapraszam zatem do obejrzenia 1 odcinka i jednocześnie proszę o wyrozumiałość i wybaczenie masy błędów. Może komuś materiały się spodobają :) Kolejne odcinki pojawią się na dniach. 

ETAP #01 - Sobków - Starachowice - Radom - Warszawa (251 km)

TourdePolska 2020 #01 - Sobków - Starachowice - Radom - Warszawa (251 km) - YouTube

Edytowane przez nbk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale pojawiła się relacja z 2 dnia, także zapraszam... Materiału nie ma zbyt dużo, gdyż wręcz nagrywałem tego dnia na siłę. Byłem sfrustrowany warunkami pogodowymi - wiecie jak to jest: Lipiec, a temperatura nie dochodzi do 15 stopni, do tego mocny wiatr, który nie dość, że utrudnia jazdę to jeszcze powoduje, że odczuwalna temperatura to 5 stopni i do tego przelotne opady. Tak więc miałem gorszy dzień, trasa była fajna, ale kompletnie nie miałem chęci do nagrywania, więc nie boję się powiedzieć, że to najgorszy film z tego wyjazdu. Nie mniej jednak zapraszam do zobaczenia i... czekajcie na 3 odcinek. 3 dzień był zdecydowanie najlepszy ;)

ETAP 2: Warszawa > Nasielsk > Ciechanów > Mława > Iława > Malbork (302 km)

TourdePolska 2020 #02: Warszawa - Malbork (302 km) - YouTube

Edytowane przez nbk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światło dzienne ujrzała relacja z 3 dnia! Bez dwóch zdań to właśnie ten dzień wspominam najlepiej ;) Zatem... Zapraszam do oglądania :)

ETAP 3: Malbork > Trójmiasto > Władysławowo (136 km)

 

Edytowane przez nbk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie czy udało mi się wygrać wyścig z pogodą, czy zostałem zmieciony przez nawałnicę ;D To wszystko w odcinku numer 5, który przedstawiam poniżej :)
P.S. Zapraszam również do zobaczenia poprzedniego odcinka. Link powyżej.

ETAP 5: Bydgoszcz > Poznań (131 km)

 

Edytowane przez nbk
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na ostatni odcinek z mojej wyprawy. Zapraszam do obejrzenia i jednocześnie dziękuję za "wspólną" podróż :)

Dodam jeszcze, że w najbliższym czasie pojawi się dłuższa relacja z ultra, które jechałem na zakończenie sezonu z Katowic do Warszawy :)

ETAP 6: Poznań > Kalisz > Wieluń (216 km)

 

Edytowane przez nbk
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 3.01.2021 o 20:34, nbk napisał:

w ubiegłe wakacje wybrałem się na wyprawę po Polsce. Przebieg wyprawy również nagrywałem.

Niestety umiejętności vlogowania okazały się bardzo małe.

... ale też nie zawsze o umiejętności chodzi, a o same emocje. Będziesz miał świetną pamiątkę za 30 lat - żeby Ci do głowy nie wpadło kiedyś usuwać te filmy :)

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...