Skocz do zawartości

[Nawigacja] Garmin Edge -pytania


Kforum1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam kilka pytań do użytkowników Edge-ów,kupiłem 520 plus głównie na rower.
1.Czy można stworzyć profil "WALK" i używać go do zapisywania chodzenia? Jak zrobić aby w GC zapisywał trening jako spacerowanie?
2.Czy można zmienić kolory aktywności na kalendarzu (wszystko mam na zielono i spacer i jazda na rowerze, którą też chciałbym podzielić (szosa,trekking,spinning najlepiej w różnych kolorach).
3.Jak zrobić aby zapisywało automatycznie np. jazda na rowerze szosowym jako kolarstwo szosowe,a na rowerze trekkingowym jako jazda przełajowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przy pomocy sklepu z aplikacjami IQ możesz nagrywać spacer. Są dedykowane aplikacje, z ustawionymi polami. Możesz też stworzyć dedykowany profil, któremu następnie w serwisie Garmin Connect będziesz zmieniał rodzaj aktywności z jazdy rowerem na spacer.

2. Nie widziałem takiej opcji

3. W Edge-u masz dedykowane profile dla kilku rodzajów, są one później automatycznie rozróżniane w Garmin Connect:

image.thumb.png.8d0a6e97c8a548cde445be939706d069.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego aby kolory aktywności nie myliły się z pozostałymi odczytami w kalendarzu, tj. kroki, aktywności, IQ Events, sen, tętno, waga, stres, body battery, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Z tymi kolorami to jakaś dziwna opcja, faktycznie kilka miesięcy temu coś popsuli, kiedyś na 100% dało się poustawiać kolory i aktualnie pełny widok kalendarza u mnie działa ok:

image.png.c18c7ecca6cf2c5b81a4fa3b01a64914.png

 

Natomiast mały kalendarz na dashboardzie wyświetla wszystko na zielono, normalny kalendarz w widoku rocznym tak samo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...