Skocz do zawartości

[Pogaduchy]Dyskusja o forum SzajBajk


Rekomendowane odpowiedzi

Złota łopata i do roboty... 

Chwilę mnie nie było na forum, bo nie jeździłem rowerowo, a tu taki fajny wątek. Dla mnie z lekka sentymentalny, bo też pisywałem na szajowiźnie dokąd mi dowcipu nie ocenzurowali. :)

Sama cenzura to pół biedy, jak ktoś się nie śmieje, to wychodzi na to samo. Ale mi gościu o ksywie "Wojtek Z." założył jakąś karę, tylko nie wiem jaką, bo do dziś nie odebrałem posta od niego. Było minęło.

Ale, ale, z ciekawości pytanie zadam, czy wrócił który uciekinier pod szajowe skrzydła? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pietern ten Wojciech Z. to jeden z tych modów których Pan S opłacał właśnie.

Ta cała historia to jakiś ponury żart, wielki gwiazdor Daniel D. który w głębokim poważaniu ma nie tylko moderatorów, ale cała resztę skupioną wokół tego czym stał się SzajBajk, magia prysła, tam się liczy tylko kasa i oglądalność angielskiego kanału, reszta jest przy okazji i na doczepkę, a przez to na ser mater...

Żaden były mod nie otrzymał podziękowania, o zadośćuczynieniu nie wspomnę.

Tym bardziej nikt z nas nie doczekał się żadnej finansowej rekompensaty za włożoną w administrację forum pracę, k której to na Facebooku i we wiadomościach Daniel D. pisał.

I ciul, niech się udławi.

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za  odzew. Możliwe, że oprócz moderacji tej widocznej była również taka cicha, równolegle - zwierzchnia. Bo ja się z taką ksywą "Wojtek Z" nie spotkałem, przez ponad rok aktywności na szajowiźnie. Warto pamiętać, że to się wydarzyło w 2018 roku i w mojej pyskówce z moderską sforą takowy się w ogóle nie pojawił. Ot, wylazł spod kamienia i próbował ugryźć. :)

A co do zapłaty, to jakąś jednak dostaliście, to "władza", "prestiż", możliwość pouczania innych. Nie było tego wiele, ale jak ktoś ma słabą głowę, to i łykiem piwa się upoi. Na inną gratyfikację chyba się nie umawialiście? 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek Z zajmował się głównie grupami FB, na forum był z doskoku, do tego bardzo rzadko się tam pojawiał. Nasz rację to chyba była taka właśnie para administracja...

 

Co do reszty to nie jest temat do którego mam ochotę wracać.

Było minęło, nie chcę już wywlekać tego...

Niech sobie Pan D. radzi, za dużo mnie to kosztowało.

Tak nerwów i zdrowia, jak i bardziej wymiernych rzeczy...

Edytowane przez SpiderMAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 30.11.2021 o 01:29, marvelo napisał:

Coś ci uciekinierzy się  u nas nie odzywają. Czyżby Szaj ich znów przygarnął?

Ja się wyleczyłem ze wszelkiego rodzaju moderowania non-profit... lata mi to koło pióra... Czas kosztuje, mam lepsze sposoby by spędzać swój wolny czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przypadkiem trafiłem na ten temat, nawet nie wiedziałem że istnieje.

Nie wiem jak było kiedyś, ale zarejestrowałem się tam jakieś 2-3 lata temu. Masa tematów rzuconych do jednego działu, zero porządku. Takie typowe miejsce gdzie się człowiek rejestruje bo ma jedno pytanie, a potem zapomina.

Ogólnie słabo to wyglądało, niczego konkretnego tam się nie dowiedziałem, a atmosfera od początku była raczej "gęsta". Z tego co pamiętam to zadałem pytanie o opony do 200 zł za komplet, a zostałem zmieszany z błotem że za taką kwotę to się nie da kupić przyzwoitych opon. Ktoś inny za to stwierdził że nie mam prawa czuć różnicy w oponach na poziomie 0.1 Bara, bo jeżdżę na dętce a nie mleku. Dodam że jeździłem na około 1.3/1.4 Bara, więc nawet 0.1 Bara to już spora różnica procentowa. Nie docierało że jeżdżę o dobrych kilku lat i też mam o tym pewne pojęcie. Po prostu coś na zasadzie "nie masz pojęcia i nawet nie dyskutuj".

Za to kojarzę użytkowników którzy mi pomogli, a jeżeli nie konkretnie w moim temacie, tylko ogólnie poprzez posty w innych wątkach. Tylko całkiem przypadkiem są od jakiegoś czasu z nami. Mowa chociażby o @Nemrod82.

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszędzie znajdziesz ludków powielających jakieś mity ale na szczęście są też ci, którzy są pomocni i dzielą się realną wiedzą. Jestem obecny na różnych forach i jest tak wszędzie. Pozostaje być sobą i nie wdawać się w przepychanki z bajkopisarzami.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...