Skocz do zawartości

[Pogaduchy]Dyskusja o forum SzajBajk


Accent_Szaj

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, safian napisał:

Fajnie że była dyskusja, ale do zgłaszania takich rzeczy jest specjalna funkcja. Ja o tym słyszę pierwszy raz a po 2 latach nie mam zamiaru nikomu dawać ostrzeżeń.

No OK, nie zgłaszałem bo w sumie nawet nie wiedziałem, czy to sprzeczne z regulaminem itd itp ... zresztą absolutnie nie chodziło mi o dawanie ostrzeżenia tylko o ostrzeżenie potencjalnych kupców. Nie ma co wracać z dyscyplinarkami ... tyle, że jak po czasie padł pomsył kolejnego zadbanego roweru to mi się lampka zaswieciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to co napisałem na końcu. Nie ma podstaw twierdzić, że rower z 2013, to ten sam który był w 2019.Przez 6lat można było zrobić duży upgrade, to raz

Dwa, nie wiem czy ktoś się wysilił na poczytanie wątku z 2013. Ostry narzeka tam na osprzęt. W ogłoszeniu z olx nie wiadomo jaki był, bo wygasło :(.

Dlatego napisałem że osądzanie czlowieka po tylu latach jest nie fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Accent_Szaj

W sumie jeśli to Twój kolega to łatwo byłoby to potwierdzić, @wkg napisał, że ma screeny oferty i numeru telefonu z ogłoszenia.

 

Czy Twoim zdaniem byłoby fair zakładać temat z pytaniem o opinie dor. kupna roweru z ogłoszenia OLX, które może być Twoim własnym ogłoszeniem? Trochę krzywa akcja moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dwa, nie wiem czy ktoś się wysilił na poczytanie wątku z 2013

ja się wysiliłem... wysiliłem się też na kilka innych, jeszcze raz napiszę - koleguj się z kim chcesz.

30 kwiecień 2019 - " Przymierzam się do wymiany roweru. stary rower Merida Matts 100 26 cali rama 20"

5 maj 2019 - " właśnie kolega przesłał mi link bo chce zakupić ten rower. Możecie zobaczyć fachowym okiem czy warto. Wygląda na zadbany i myślę że z ceny może coś uda się zejść.

https://www.olx.pl/oferta/merida-matts-100-tfs-26-cali-rama-20-CID767-IDzHos8.html"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, abdesign napisał:

koleguj się z kim chcesz.

Dokładnie  :D

Teraz, abdesign napisał:

Przymierzam się do wymiany roweru. stary rower Merida Matts 100 26 cali rama 20

Mogła zostać z niego sama rama :D, wadliwe części na pewno musiały być wymienione(6lat)

Teraz, abdesign napisał:

5 maj 2019

Co do tego, to ciężko mi się ustosunkować. Podejrzewam jednak, że sprzedając znajomemu, może chciał zobaczyć czy cena jest OK.(Tylko zgaduję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Accent_Szaj napisał:

z moich serdecznych kumpli.

12 minut temu, JackFrost napisał:

W sumie jeśli to Twój kolega to łatwo byłoby to potwierdzić

Teraz, Accent_Szaj napisał:

Podejrzewam jednak, że sprzedając znajomemu, może chciał zobaczyć czy cena jest OK.(Tylko zgaduję)

Pewnie wielu uzna, że się czepiam, ale pewne rzeczy wychwytuję i dopytuję. Co znaczy serdeczny kumpel? Bo może ja takich mam tylko o tym jeszcze nie wiem...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Accent_Szaj napisał:

Sam musisz wiedzieć kto jest twoim kumplem ;)

Potem kończysz 26lat... (ten wiek co zabierają zniżki na legitymację) i wiesz że słowo kumpel ma jednak inne znaczenie.

Kumple "z dzieciaka" to byli Ci co zostali dostać w oko razem z Tobą jak zrobiło się przykro pomimo że się bali...

Ci z dorosłego życia to ten jeden czy dwóch gości do których możesz zadzwonić o 3-ciej nad ranem nie po to żeby iść na piwo tylko żeby przyjechał pomóc Ci na rano oddać projekt...

W internecie... to są niedo-znajomi :)

Ps. Przy czym oczywiście można również ich lubić i szanować... bądź nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, abdesign napisał:

Kumple

Kumpli to ma się wielu :yes:. To ludzie z którymi  dobrze się dogaduje.

Teraz, abdesign napisał:

ten jeden czy dwóch gości do których możesz zadzwonić o 3-ciej nad ranem

To są przyjaciel/e i fakt ma się jednego, lub dwóch

1 godzinę temu, Sobek82 napisał:

czy bardziej w realu, lidlu?

Świetne :laugh::laugh::laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum to kiepska okazja by poznawać ludzi do wspólnego jeżdżenia. Ja dosłownie mam jednego znajomego którego poznałem przez forum i z nim jeżdżę w sezonie od czasu do czasu. Bardziej polecam facebooka i lokalne grupy rowerowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 Tak w temacie chciałem się przywitać. Bo jak widzę masa osób które znałem i ceniłem z tamtego forum tu przyszło.

Co do wspólnego jedzenia i forum. A no nam sie zdarza. Jak by nie patrzeć z Szajem czasem sie gdzieś widywaliśmy i jeździliśmy. Tak jak i z Jeszcze jednym Piotrkiem :)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...