Skocz do zawartości

[Pogaduchy]Dyskusja o forum SzajBajk


Rekomendowane odpowiedzi

 

Teraz, Elmapeto napisał:

codziennie jedno zdjęcie takie ot tak i już. Bez opisu,

Koledzy, to są tak zwane "trzeciorzędne cechy płciowe". Bo tak :)

Tu akurat chodzi o to, żeby to nie rower był w pierwszym planie choć często jest niestety. Bo ile razy w końcu można focić swój nabytek ? No i moederacja też traktuje wątek z przymrużeniem oka. Nawet była tu dyskusja, naradzali się :)

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było trochę przerwy, sprzedałem Decathlona, miałem kupić jakiegoś HT Enduro ale na razie spasowałem. Czasu nie ma na wyjazdy w góry więc na razie kupiłem coś do latania po okolicznych lasach:)

Wracam sobie na forum a tam zonk z logowaniem, dziwne komunikaty... Teraz już wiem o co kaman:)

Pozdro dla wszystkich:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2021 o 19:20, Tmax72 napisał:

Było trochę przerwy, sprzedałem Decathlona, miałem kupić jakiegoś HT Enduro ale na razie spasowałem. Czasu nie ma na wyjazdy w góry więc na razie kupiłem coś do latania po okolicznych lasach:)

Wracam sobie na forum a tam zonk z logowaniem, dziwne komunikaty... Teraz już wiem o co kaman:)

Pozdro dla wszystkich:)

 

Może chcesz mojego Marina.:P

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ostry2407 napisał:

Może chcesz mojego Marina.:P

 

3 godziny temu, Accent_Szaj napisał:

@Tmax72Zadbany bardziej niż nowy :laugh:

@Accent_Szaj może lepiej uważac. Kolega wciska coś co uważa za kompletny szajs jako "zadbany" i to niby kolegi :D . Niestety ta migracja odprócz dopływu świeżej wody przyniosła też sporo mułu. 

Uważajmy na internetowych oszustów ! Aukcja wygasła ale skan z nr telefonu mam na zrzucie ekranu. Bedzie kręcił, groził, obrażał jak to ma we zwyczaju ale uważaj ! Ostrzegam bo sam nie chciałbym się naciąć !

 

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wkg

Czy ja dobrze widzę, że:

a) ostry już miał do czynienia z tym modelem w 2013r i stworzył dosyć osobliwy i rozgoryczony wątek na jego temat a następnie w 2019r. ponownie się zainteresował tym samym modelem?

b) próbował go sprzedać w misterny sposób zakładając niby-temat z niby-chęcią zakupu używki z OLX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadajcie zdrów, Ostry to jeden z moich serdecznych kumpli. Wiem że o rowery dba jak mało kto. Od niego kupił bym w ciemno :thumbsup:

Co do wątków. Jeden o zakupie jest z 2013r. to 8lat temu. Każdy dorasta i jechanie po kimś za tak odległe czasy jest nie fair :(. Nawet jeśli twoje wnioski są prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Accent_Szaj

Średnio mnie interesuje, czy ktoś był rozgoryczony 8 lat temu z powodu jakiegoś roweru. Jeśli był to jego sprawa, ja mu nie bronię. Założył wątek który spotkał sięz przyjęciem takim a nie innym. Było minęło, chciał to zrobił jak uważał.

Ale interesuje mnie już konkretnie fakt, czy jak "dorósł" w 2019r. to chciał ponownie kupić ten sam rower przed którym jednak przestrzegał lub czy jednak była to próba sprzedaży roweru, który kupił w 2013r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Teraz, JackFrost napisał:

Ale interesuje mnie już konkretnie fakt, czy jak "dorósł" w 2019r. to chciał ponownie kupić ten sam rower przed którym jednak przestrzegał lub czy jednak była to próba sprzedaży roweru, który kupił w 2013r.

[Zakup] do 5tyś.max - 27,5" 650B - Forum Rowerowe - Największe w Polsce

Myślę że pierwsze zdanie w tym temacie wszystko wyjaśnia. 

Szkoda, że dopiero teraz to wyszło, bo po takim czasie to nie ma co, ale za takie zagrywki należy się blokada konta. Bardzo nieładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodziłem ostatnio regularnie na forum Szajbajk żeby sprawdzić statystyki ilości użytkowników, itp., i nie zauważyłem spektakuarnych spadków.

Ale co ciekawe, od niedawna na forum zniknął panel po prawej stronie który wyświetlał wszystkie statystyki, czyli coś jest na rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Accent_Szaj napisał:

Każdy dorasta i jechanie po kimś za tak odległe czasy jest nie fair

Tak to nie fair..  Ale reklamowanie własnego grata 8 lat później udając że to kolega chce tą padakę kupić ... to jest... cóż... Ja to po takiej akcji pomimo, że to Twój kolega (W sumie to koleguj się z kim chcesz) wolałbym kupić rower od Kacpra  ;) 

Edytowane przez abdesign
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bzx napisał:

Wchodziłem ostatnio regularnie na forum Szajbajk żeby sprawdzić statystyki ilości użytkowników, itp., i nie zauważyłem spektakuarnych spadków.

Ale co ciekawe, od niedawna na forum zniknął panel po prawej stronie który wyświetlał wszystkie statystyki, czyli coś jest na rzeczy ;)

Lista użytkowników online oraz grupy zostały wyłączone. Użytkownicy nie spadają bo tylko garstka usunęła konta. Przed wyłączeniem podglądu było 10-12k zarejestrowanych userów i będą się rejestrować nowi spływając z kanału na YT. Zauważalnie jednak zmniejszyła się aktywność od kiedy każdy post wymaga zatwierdzenia przez administratora.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, safian napisał:

Szkoda, że dopiero teraz to wyszło, bo po takim czasie to nie ma co, ale za takie zagrywki należy się blokada konta. Bardzo nieładnie.

Nie do końca teraz, była już o tym dyskusja.

54 minuty temu, Accent_Szaj napisał:

Gadajcie zdrów, Ostry to jeden z moich serdecznych kumpli.

To jakby nie dotyczy tematu.

54 minuty temu, Accent_Szaj napisał:

Każdy dorasta i jechanie po kimś za tak odległe czasy jest nie fair :(. Nawet jeśli twoje wnioski są prawdziwe.

Nikt po nikim nie jedzie. Czasy nie tak odległe - 2019 rok. A napisałem to również teraz bo pisałeś coś o zadbanych rowerach. Warto wiedzieć co to znaczy "zadbany rower". Na tym forum temperatura dyskusji jest czasem wysoka ale jednak zawsze staramy sie sobie wzajemnie pomagać w dobrej wierze.

13 godzin temu, Accent_Szaj napisał:

Zadbany bardziej niż nowy :laugh:

Myślałem, że sobie ironizujesz ale Ty widzę serio :(

Tyle w temacie.

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co gorsze, czy fakt że prawdopodobnie ktoś zachował się wyjątkowo parszywie robiąc szopkę z reklamą swojego ogłoszenia na OLX czy fakt, że administracja i moderacja nie chciała sobie z tym skutecznie poradzić.

Może ja jestem skrzywiony ale dla mnie forum tematyczne o rowerach, czy to forumrowerowe czy szajbajkowe czy jakiekolwiek inne to jednak miejsce skupiające mimo wszystko pasjonatów, hobbystów, zainteresowanych amatorów gdzie powinny obowiązywać trochę wyższe standardy niż w rynsztoku typu onet czy wp. Trochę to smutne bo takie ciche przyzwolenie na tego typu akcje raczej obniża poziom niż go podwyższa i być może nawet zachęca do kolejnych prób skoro za pierwszym razem rozeszło się po kościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, JackFrost napisał:

Lista użytkowników online oraz grupy zostały wyłączone. Użytkownicy nie spadają bo tylko garstka usunęła konta. Przed wyłączeniem podglądu było 10-12k zarejestrowanych userów i będą się rejestrować nowi spływając z kanału na YT. Zauważalnie jednak zmniejszyła się aktywność od kiedy każdy post wymaga zatwierdzenia przez administratora.

Dzięki.

Na marginesie, skutecznych mają moderatorów – wrzuciłem 5 minut tetmu posta w temacie o skrótach (bo działu technicznego nie ma) z pytaniem jak usunąć konto. Oczywiście post był do moderacji, i w tej chwili już nie mam konta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, Halyna wstawiła ogłoszenie na olx że potrzebuje pampersów, gdy je dostała z dobroci serca, to nie zmieniając nawet konta, mając je w domu wystawiła je na sprzedaż, na sztuki jak i w paczkach.  Ostry też być jak Halyna.
Wystarczyło założyć trzy konta i ciężko byłoby z identyfikacją, a tak przynajmniej wiesz co jesz.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

3 minuty temu, wkg napisał:

Nie do końca teraz, była już o tym dyskusja.

Fajnie że była dyskusja, ale do zgłaszania takich rzeczy jest specjalna funkcja. Ja o tym słyszę pierwszy raz a po 2 latach nie mam zamiaru nikomu dawać ostrzeżeń.

 

Teraz, JackFrost napisał:

fakt, że administracja i moderacja nie chciała sobie z tym skutecznie poradzić.

J/W - zgłosiłeś ten post?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...