Skocz do zawartości

[Pogaduchy]Dyskusja o forum SzajBajk


Accent_Szaj

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.01.2021 o 23:17, Wielki_Eddek napisał:

Dobry.

Historia zatacza koło, zarejestrowałem się tutaj prawie 2 lata przed rejestracją na SB, bo mnie to forum trochę przytłaczało, tamto wydawało się bardziej kameralne i przestępne, a ludzie w porządku. Fajnie, że chociaż ci ludzie, co są w porządku też tu wrócili lub przyszli ;)

Mam dokładnie takie same odczucia, na SB było bardziej kameralnie. Witajcie sierotki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kameralny to był sylwester w tym roku, nie zapowiada się żeby ceny były przystępne w ad. '21, co do ludzi nie mi oceniać, ja nie potrafię utrzymać porządku, choć bardzo się staram.
Na nieszczęście, tych co wrócili i przyszli nie jest za wielu a i na tym forum, mimo iż ''największe w Polsce'' za wielu się nie udziela, no chyba że ''newbie''' z tysiącem pytań do. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem jak wszyscy z banowany na SB więc moje posty musialy czekać, na kogoś kto je zatwierdzi, po kilka dni. Wkurzajace to, bo niczym sobie nie zasłużyłem. Wiec napisalem, prosze odblokować mi możliwość pisanie na forum, albo usunąć konto. Na drugi dzień już nie miałem konta na SB. Miło :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Accent_Szaj napisał:

Co do forum, to jeszcze troszkę mi zajmie przesiadka,

Uważaj. Łabędź zaczął sprzątać swoje posty i zanim skończył i zdążył poprosić już miał usunięte konto. Bez żadnej informacji, upomnienia czy słowa wyjaśnienia. To co się tam dzieje jest nie do opisania :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie źle sie dzieje. Przeczytałem ten temat przed snem i.... przyśniło mi sie że siedzę z szajbajkiem przy wigilijnym stole bo to jakiś chłopak kuzynki żony a on opowiada o szajbazie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zibiJ1 napisał:

Uważaj. Łabędź zaczął sprzątać swoje posty i zanim skończył i zdążył poprosić już miał usunięte konto. Bez żadnej informacji, upomnienia czy słowa wyjaśnienia. To co się tam dzieje jest nie do opisania :/

Są jeszcze lepsi zawodnicy. Ja śledzę z racji pewnych kwestii kanały budowlane. Tam ostatnio pewien Ł..... budowlaniec odwalił też grubą akcję. Tak samo zaczął banować ludzi za minimalną nawet krytykę. Nawet za zwrócenie przez fachowe oko na coś co dało się lepiej zrobić. Taki sam kombinator, oszust bo ludzie w końcu wyłapali o co się rozchodzi. A tak na początku nie było więc szajba odbija wielu ze względu na kasę, popularność. W tym wszystkim najgorsze jest to, że też zawsze taki ktoś ma swoich przydupasów, którzy go bronią i ogólnie wydaje im się, że po drugiej stronie monitora siedzą debile. A tu jest zupełnie na odwrót i ludziska potrafią wyłapać dosłownie wszyściutko.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nieciekawa sytuacja. Zrypanie fundamentów tak bywa, nic mnie nie zdziwi z tych "pewnych powodów" więc.... Fałszowanie loterii i oszukiwanie ludzi to już dużo gorsze. No, jak to dr house "mówił", wszyscy kłamią ;) . Łukasz nadal zrobił tak masę dużo dobrego dla ludzi którzy budowali domy więc OK, jestem w stanie przymknąć oko. Myślę ze spokojnie ponad 1000 domów z jego prostego projektu i tutoriali w Polsce stoi. Zupełnie nie ta liga co pan S.

Gdybym dalej budował dom to bym oglądał tak czy inaczej bo informacje cenniejsze niż uleganie irytacji bp autor się totalnie skompromitował. Na szczęście już za mną więc dylematu nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...