Skocz do zawartości

[Pogaduchy]Dyskusja o forum SzajBajk


Accent_Szaj

Rekomendowane odpowiedzi

Co do osiągnięć sportowych Szaja to wiem że dość intensywnie ćwiczył i startował w zawodach w latach dziewięćdziesiątych i chyba w pierwszych latach XXI wieku. Potem zmieniły mu się priorytety, ale to inny temat, ale pomiędzy zajmował się handlem rowerami i częściami, raczej wszystko z górnej półki. Pamiętam w 2006 roku pierwszy raz w życiu u niego właśnie zobaczyłem na żywo Lefty Cannondale'a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, komandosek napisał:

a pamiętam, to było grube. Robić "testy" niedotartych klocków prosto z pudełka a potem dziwić się że wyniki testów sie kupy nie trzymają

Wydaje mi się, że jednak docierał, tylko że to było tylko przez chwilę pokazane, bo jaki sens na filmie pokazywać docieranie klocków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja akurat dużo na forum się nie wyypowiadam ani wiele nie pytam bo wiekszość tego co chciałbym wiedzieć już opisywano lata temu a do reszty metodą prób i błędów sam dojdę. Co do Szajbajka to nie bronie go ani nie osądzam, jednak trudno jest tak długi czas prowadzić kanał i mieć pomysły na kolejne filmy, one sie po prostu kończą lub już  były zrealizowane przez innych. Fakt,że na początku Szajbajk miał lepsze produkcje a później widać było udział producentów czy też jak kto woli sponsorów.
Co do jego rad to przecież nie trzeba robić jak mówi, można wybrać materiały które uważamy za słuszne a te które wydają Nam się dziwne czy nieprawidłowe odpuszczać i robić po swojemu.Jednak sądze,że większość ludzi jeżdżących na rowerach x lat nie potrzebuje żadnego guru, bo świetnie sobie sami radzą.Rzeczywistość jest taka,że wiele porad internetowych odnośnie samej techniki jazdy, pokonywania zakrętów itp jest niepotrzebna czy naciągana bo to są rzeczy oczywiste dla kogoś kto zrobił tysiące kilometrów, doświadczenie przychodzi z czasem i kilometrami a w raz z nimi technika.
  Wydaje mi się też,że wielu nie umie oddzielić osobowości od osobowości,że tak to nazwę scenicznej.Mnóstwo tzw. gwiazd, aktorów,celebrytów którzy kreują się na super,hiper świetnych i przyjaznych ludzi wcale takimi nie są w życiu prywatnym. To ich praca i wiadomo,że muszą być takimi. Może Szaj też nie jest kimś kogo polubi każdy tego nie wiem, nie znam osobiście dlatego nie mogę krytykować.
Ostatecznie Wszyscy są tylko ludźmi mają lepsze i gorsze dni.

wielu owocnych kilometrów życzę wszystkim w tym 2021
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Szaj byl ok. Jak zbanował wszystkich to wam się zawartość filmów nagle nie podoba. Jak dzieci. Nie można po prostu z kulturą się przenieść i zacząć normalnie funkcjonować w nowym środowisku? Myślę, ze w jakiś sposób chłop się przejął tym co się stało. Takie obgadywanie na publicznym forum to jak pisanie do jakiegoś brukowca. Nie bronię go. Nie podoba mi się, ze nie potrafiliście odejść z honorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mareq_BB napisał:

No tak. Szaj byl ok. Jak zbanował wszystkich to wam się zawartość filmów nagle nie podoba. Jak dzieci. Nie można po prostu z kulturą się przenieść i zacząć normalnie funkcjonować w nowym środowisku? Myślę, ze w jakiś sposób chłop się przejął tym co się stało. Takie obgadywanie na publicznym forum to jak pisanie do jakiegoś brukowca. Nie bronię go. Nie podoba mi się, ze nie potrafiliście odejść z honorem.

Dlaczego mowisz ze nagle nie podoba? Nikt mnie o zdanie nie pytał to raz. Dwa ze przypominam sobie ze chocby zdarzylo mi sie założyć na jego forum temat o jego filmie jak upadać gdzie przekonywał boguduchawinnych widzów by wystawiać wyprostowaną nogę i tak "amortyzować" upadek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Przecietny napisał:

Co do jego rad to przecież nie trzeba robić jak mówi, można wybrać materiały które uważamy za słuszne a te które wyda Nam się dziwne czy nieprawidłowe odpuszczać i robić po swojemu.

Przecież z osób, które na stałe udzielają się na takich forach te filmy są praktycznie bezużyteczne i nikt tego nie oglądał, chyba, że z nudów raz na jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry.

Historia zatacza koło, zarejestrowałem się tutaj prawie 2 lata przed rejestracją na SB, bo mnie to forum trochę przytłaczało, tamto wydawało się bardziej kameralne i przestępne, a ludzie w porządku. Wystarczyło nie zaglądać przez dwa miesiące, żeby po powrocie dostać śledziem w twarz i wrócić.

Fajnie, że chociaż ci ludzie, co są w porządku też tu wrócili lub przyszli ;)

Dzięki @Accent_Szaj za repa na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mareq_BB napisał:

Nie podoba mi się, ze nie potrafiliście odejść z honorem.

Każdy z poprzedniego forum był więcej lub mniej zaangażowany w jego życie, sam spędzałem grube miech prawie dzień w dzień aby coś wnieść na tamto forum. To jaki Szaj się okazał miałem już przedsmak osobiście jak prosiłem go o prostą sprawę w marcu ubiegłego roku, zlał mnie kompletnie.

Do czego pije? A do tego, że wielu z nas, co było lub wydawało się, że są bliżej Szaja, on sam zlał kompletnie jak zwykły cham i teraz są takie, a nie inne wypowiedzi, skierowane w jego osobę. 

Pokazał jaki jest, zawiesił forum, nas modów byłych olał i tyle, Koniec gadki. Ja rozumiem, że wielu z nas mocno to personalnie odebrało, jak Przeluka i ZIbi i mają do tego święte prawo, gdyż wiem jak co i jak, tylko że sam Szaj już dawno olał tą sprawę .

"plucie" na jego osobę nic nam nie da, a tylko ośmiesza w oczach kolegów z tego forum, którzy patrzą się na nas jak na bandę frustratów...Dajmy już temu statkowi zatonąć...niech idzie w cholerę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kruk_Szaj napisał:

"plucie" na jego osobę nic nam nie da, a tylko ośmiesza w oczach kolegów z tego forum, którzy patrzą się na nas jak na bandę frustratów...Dajmy już temu statkowi zatonąć...niech idzie w cholerę.

O to mi właśnie chodziło. Życie kręci się dalej. Lepiej cieszyć się rowerem. Wszystkim wyjdzie na zdrowie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kruk_Szaj napisał:

Każdy z poprzedniego forum był więcej lub mniej zaangażowany w jego życie, sam spędzałem grube miech prawie dzień w dzień aby coś wnieść na tamto forum. To jaki Szaj się okazał miałem już przedsmak osobiście jak prosiłem go o prostą sprawę w marcu ubiegłego roku, zlał mnie kompletnie.

Mi wystarczyło jak poczytałem sobie historię jego transakcji na ebayu niemieckim :) Swego czasu cieszył się na youtubie (niemal na początku jego kariery na YT) że kupił jakieś dobre koła od kogoś, kto się nie zna. Śledząc historię negatywnych komentarzy można znaleźć, że były uszkodzone i sprzedał je jako w pełni sprawne. Z tego, co pamiętam, to więcej takich nieścisłości tam było. Wtedy od razu wiedziałem, że nie ma co się angażować w jego historię. 

Jeszcze kwestia przyrostu jego subskrypcji. Tuż przed startem jego współpracy z Meridą wystrzeliły one w kosmos. 15 tysięcy w jeden miesiąc i potem równo po 5-6 miesięcznie. Aż żałuję, że YT zmienił algorytm i nie można już dziennie śledzić przyrostów, bo często były to wartości tak dzikie (i tak równe), że trudno było w nie uwierzyć. A wcześniej? Jak był tysiąc to było dobrze ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...