Skocz do zawartości

[Pogaduchy]Dyskusja o forum SzajBajk


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, zibiJ1 napisał:

Ty go zupełnie nie znasz. To jest Pan "głowa w piasek", który nie potrafi nawet odpisać na maila. Żadnej dyskusji z nim nigdy nie było, nie ma i nie będzie. 

Teraz, komandosek napisał:

Ponadto Daniel uwielbia także młodzież, a z nastolatkami bez problemu łapie dobry kontakt. W przyszłości chce otworzyć dla młodych centrum sportowe i trenować ich poprzez zabawę i medytację. Obecnie Daniel skupia się jednak na sobie i przygotowuje się do Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim w Mrągowie, które planowane są na 16 sierpnia.

To tylko z ostatniej strony. Nie wiem co pisaliście wcześniej, bo nie czytałem i nie mam zamiaru czytać tego tematu.

Rozumiem, że Wy go dobrze znacie? Chyba tak. Ja nie miałem nigdy styczności. Z ciekawości pytam, bo mnie to "lotto".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, chudzinki napisał:

Rozumiem, że Wy go dobrze znacie? Chyba tak. Ja nie miałem nigdy styczności. Z ciekawości pytam, bo mnie to "lotto".

Niedawno okazało się, że zupełnie nie, ale wydawało nam się że jest inaczej. Powiedzmy, że przez pewien czas niektórzy z nas utrzymywali z nim prywatny kontakt. Współpracowaliśmy też przez kilka lat, więc chcąc nie chcąc coś tam możemy powiedzieć. 

Niewiele to jednak zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chudzinki co jeszcze warto dodać, to to że należy odróżnić ocenę zachowania danej osoby od oceny danej osoby. To dwie różne rzeczy. Czy zachowanie pana S było spoko? Na pewno nie i o tym powstało to całe zamieszanie. Czy sam pan S mimo to jest spoko? Pewnie tak bo ludzie w zdecydowanej większości są dobrzy. Niech tam sobie rzepkę skrobie a my się zajmiemy własnym interesem.

Rowerowy sezon 2021 może być naprawdę super :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zibiJ1 napisał:

Ty go zupełnie nie znasz. To jest Pan "głowa w piasek", który nie potrafi nawet odpisać na maila. Żadnej dyskusji z nim nigdy nie było, nie ma i nie będzie. 

No ale jak patrzam po ostatnim materiałem na YT Jaśnie Pan raczył osobiście komuś i nie w liczbie pojedynczej odpisać. Jak to się mówi wszystko się da, na wszystko jest czas tylko trzeba co? Chcieć trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, unknow01 napisał:

Podobno w kranie płynie u Was trzaskowianka gratis, tylko taka ona trochę żólta ponoć, szlam z Czajki ? buuhhhaaaa

 

Nie gniewaj się, ale sposób w jaki piszesz na forum mało komu przypadł do gustu. Jeden czy dwa posty można się pod nosem uśmiechnąć bądź skrzywić, ale na dłuższą metę jest to dziwne.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie proszę nie zaśmiecać tematu, jak coś na pw. pozdr.

16 minut temu, komandosek napisał:

 

Rowerowy sezon 2021 może być naprawdę super :) 

Właśnie , ja bym się na tym koncentrował czy i jak będziemy jeździć, aczkolwiek jestem bardzo ciekawy jakie techniki stosuje Daniel w kwestji medytacji, to może być pomocne także dla młodych zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie, że poprzychodziło tu wiele moich kumpli :D. Aż miło patrzeć jak wielu z was odzyskało spokój i w końcu może udzielać się na forum.

Co do regulaminu, jest zdecydowanie łagodniejszy od tamtego, dlatego dziwi mnie, że niektórzy nie potrafią się do niego dostosować :blink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pablo.k napisał:

Edytując 

Z kimś mnie pomyliłeś , proszę do mnie nie pisać, jak coś masz to pw. A jak masz ochotę prowokować to proszę do kogoś innego.

Teraz, Sobek82 napisał:

Medytacja 

 

No ja oglądałem te filmiki o medytacji ale nic z tego nie rozumiem...sprawdzałeś tą metodą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jednak potrzebny na tym forum jest wątek Hyde Park, bo niniejszy coraz bardziej to przypomina. Może, brakuje upustu niezbyt mocno cenzurowanych emocji? Może to wynik naszych podłych śród i po-covidowych czasów? Zamknięcia? Niedocenienia? Prób zaistnienia? Poszukiwania siebie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zibiJ1 napisał:

Problem nie leży w temacie, tylko w kilku uczestnikach dyskusji, którzy nie rozumieją, że od załatwiania prywatnych spraw są prywatne wiadomości. 

Jestem tutaj "świeżakiem" ale faktycznie można temat zamknąć, to nie miejsce na wylewanie żali. Przystąpiłem do forum aby czerpać wiedzę od mądrzejszych ode mnie a także szukać porad na tematy rowerowe. 

Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich...    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zibiJ1 zgadzam się, że wszelkie prywatne sprawy należy załatwiać na PW. Jednakże w tym przypadku nie chodzi o prywatne rozmowy, a o uczestnika forum i jego zachowanie wobec innych. Z tego co czytałem to nie ja pierwszy zareagowałem na posty i  sposób wypowiedzi pewnego forumowicza. Nie zrobiłem tego złośliwie, ani w formie obraźliwej. Nie lubię natomiast manipulowania tym co się wcześniej napisało poprzez edytowanie postów po wszystkim. Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam, nie miałem takiego zamiaru.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, ale zamknięcie wątku spowoduje jego przesunięcie na dalsze strony. Wiele z niego się dowiedzieliśmy, a nie wszyscy wartościowi ludzie zdążyli tu przejść.

Myślę że faktycznie o SB już wszystko jest powiedziane, ale kto wie, może ktoś jeszcze dopowie coś ciekawego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...