Skocz do zawartości

[Pogaduchy]Dyskusja o forum SzajBajk


Accent_Szaj

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.01.2021 o 01:37, KrissDeValnor napisał:

 picie w Szczawnicy od szczania w piwnicy ;)
,, Piłem w Spale, spałem w Pile, i to jak na razie tyle :icon_wink:

Genialne w swej prostocie ! :D

Przepraszam za błędne cytownie, dziękuję za informację,  ! powyższy jest cytowany selektywnie ? Dziękujemy  za gorące powiatanie chlebem i solą na tej Ziemi. Dla ścisłości nie jesteśmy emigrantami a jedynie honorowym klubem reduty obrony dobrego imienia,  :)  zrezygnowaliśmy honorowo i solidranie  ! ( tzn mówię, za siebie i kilu znajomych inni to nie wiem)

A tak na poważnie jak można dodać swój rower w profilu ? czy trzeba się wspiąć na wyższy level ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zibiJ1 napisał:

Chłopaki jak już przenieśli cień się tutaj, napiszcie maila na : admin@szajbajk.pl z prośbą o usunięcie konta. Większość z Was nadal jest tam "widoczna".

Ja tam jestem widoczny, bo na razie konta nie kasowałem. Przy całej akcji osobiście przykro zrobiło mi się z powodu braku informacji ze strony właściciela, bo w układy między nim a byłymi moderatorami się nie mam ochoty mieszać. Po prostu uważam, że jak się coś wyłącza, gdzie się angażuje grupę ludzi, to należy podać powód, choćby wyłączało się tylko czasowo. Z tego powodu, że Wam jest przykro, jest mi oczywiście również lekko przykro, ale już jak by odrobinę mniej, bo gdybym cały czas miał się przejmować tym, że komuś jest przykro, to bym chodził wiecznie struty, bo zawsze na tym świecie jest ktoś, komu jest przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k..... Ten temat zamienia sie w plotek.pl ale, prawie oplułem monitor jak otworzylem powyższy link.

"

Ponadto Daniel uwielbia także młodzież, a z nastolatkami bez problemu łapie dobry kontakt. W przyszłości chce otworzyć dla młodych centrum sportowe i trenować ich poprzez zabawę i medytację. Obecnie Daniel skupia się jednak na sobie i przygotowuje się do Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim w Mrągowie, które planowane są na 16 sierpnia. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...