Skocz do zawartości

[Pogaduchy]Dyskusja o forum SzajBajk


Accent_Szaj

Rekomendowane odpowiedzi

No to mnie @ostry2407 zaskoczyłeś i przechytrzyłeś ;) Gratuluje :D

 

Pragnę zaznaczyć, że porównywanie nas przez niektórych tu obecnych do "elektryków" czy "gazowników" z minionej epoki jest daleko idącym nadużyciem. Radzę się naprawdę dobrze zastanowić nad formułowanymi twierdzeniami i ich słusznością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kruk_Szaj napisał:

A popatrz kiedy ja konto zakładałem :P  Rok temu Amigo.

Siema Kruku !  Czy nie dziwi Was fakt, że mimo 18k użytkownikó forum Szajbajk, Daniel tak jednym machnięciem chce to zamknąć ? a może to forum nosi nazwę tak naprawdę forum Meridy i już nie wygodne okazałao się promowanie innych marek ect ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka siemka ze świata uchodźców :P 

Wiesz co, ja w politykę Szaja nigdy się nie zagłębiałem, mój cel na forum był inny jak mam nadzieje wiadomo. To co stanie się z forum to już nie moja sprawa :) Wiele użytkowników zostanie na forum szaja, a to czy szaj promuje markę A czy markę B, mi to wiadomo :P

Jeśli chcesz wiedzieć więcej to polecam pisać do szaja....o ile masz kilka miesięcy wolnego czasu na czekanie na odpowiedź :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sziva ;) witam. 

A teraz do pozostałych... nie chce mi się uruchamiać "procedur" bo już nie pracuję ale jak mi ktoś z "byłego" mi na odcisk naciśnie to poświęcę się i wzniosę się nad podziały. Zawsze powtarzam "co nas nie zabije, to nas wzmocni" życie toczy się dalej... szacunek i miłość do bliźniego jest najważniejsza.  Pamiętajcie dobro wraca podwójnie :)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Moderatory Zibi i Przeluka, ściągać gacie i na goło dupe za to , że banowali ! mnie zbanowali 3 razy !  i batem na goło dupe ! 

W imieniu rady przyzakładowej i towarzyszy komitetu pożegnalnego prosze o publiczne przeprosiny ! 

Zibi kanalio krajana zbanowałeś !  

 

:P:P

Dzień dobry i dziękujemy za uprzejmość Rady Zakładowej Towarzyszy Forum Rowerowego za przyjęcie ! 

Towarzysze Obywatele , Ludu pracujący miast i WSI , kobiety na traktory !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@unknow01 Ty kolego naprawdę zaraz stąd wylecisz... :) Może "tam" meliście inne zasady, ale tutaj staramy się trzymać chociaż podstawowy poziom. W wątku z powitaniami też pokazałeś "klasę". Nie wiem, czy jesteś zwykłym trollem, czy po prostu chcesz zabłysnąć, ale na razie zachowujesz się jak zwykły kretyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie wiesz o co chodzi, to kretyna szukaj w rodzinie.. wątek dotyczy kilku historii, doceniam, że chciałeś się pokazać z lepszej strony ale dziękuję za rady..  ani nie jestem trolem ani nie chcę zabłysnąć w przeciwieństwie do Ciebie.. 

 

co takiego Ci przeszkadza to wyjaśnię, ewentualnie sprostuję jak będziesz wymagał to wyślę oficjlne przeprosiny , nie wyleciałem z tamtego forum i jak nie wiesz o co chodzi to się nie kompromituj OK ?

Jeżeli nie zauważyłeś sarkazmu tych wypowiedzi, to ja Twojej inteligencji nie zamierzam stroić, ale ok, miałes prawo, proszę o informację co Cię uraziło z chęcią się wytłumaczę ! 

 

Odnośnie przywitania: jeden z kolegó napisał, że na FSZB. trzeba zaczynać od powitania, : Nich będzie pochwalony szjabajk i rowery jego aby nie urazić dumy właściciela'' stąd powstała pewna anegdota.. jeżeli Cię czymść uraziłem, szczerze przepraszam, mam nadzieję, że tyko m nie źle zrozumiałeś, a nie nawiązywałem do wiary/polityki czy innych jeśli o tym pomyślałeś, pozdrawiam! :rolleyes:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, unknow01 napisał:

Kolego nie wiesz o co chodzi, to kretyna szukaj w rodzinie.. wątek dotyczy kilku historii, doceniam, że chciałeś się pokazać z lepszej strony ale dziękuję za rady..  ani nie jestem trolem ani nie chcę zabłysnąć w przeciwieństwie do Ciebie.. 

 

co takiego Ci przeszkadza to wyjaśnię, ewentualnie sprostuję jak będziesz wymagał to wyślę oficjlne przeprosiny , nie wyleciałem z tamtego forum i jak nie wiesz o co chodzi to się nie kompromituj OK ?

Przepraszam, muszę przyznać rację... proszę o zachowanie spokoju i ogólnie pojętej kultury i poszanowania innych. Tak nie wolno, nie przystoi osobą o wysokiej kulturze osobistej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, TheJW napisał:

Myślę, że "ci źli" zaraz ci wszystko wyjaśnią. :)

 

Nie to żart !! poważnie, ani do Zibiego ani do Przeluka NIC NIE MAM !!! okej zostalem źle zrozumiany...Przeluka raz mi coś tam napisał, z Zibi zablokował pisanie wpisów na kilka godzin, żadna historia, tylko uszczypliwość.. totalnie w formie żartów !!! pozdr.

Teraz, Zbyszek.K napisał:

Przepraszam, muszę przyznać rację... proszę o zachowanie spokoju i ogólnie pojętej kultury i poszanowania innych. Tak nie wolno, nie przystoi osobą o wysokiej kulturze osobistej... 

Oczywiście.. przecież to jakaś tam historia.. mnie chodziło żeby trochę śmiechu z tego było, a tak na poważnie to zarówno Przeluka jak i Zibi, trzymali poziom, także tak na parwdę chłopaki to był kawał dobrej roboty.. dobra nie wałkujemy tematu  trzeba poczekać i zobaczyć o co tam chodziło, bo tak naprawdę to w sumie nie wiadomo o co chodziło :)

Z góry przepraszam za wszystkie dziwne wpisy, zachowałem się nieelegancko to był przedostatani raz ! :P

 

Ps. I chciałem też podziękować Krukowi , który wiele razy bezinteresownie pomagał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Was, nie znam Waszych historii i szczerze - średnio mnie to interesuje. Zrobiliście sobie tutaj kółko wzajemnej adoracji - spoko, nie musimy się udzielać i tego obserwować, wspominajcie sobie we własnym gronie niedawne czasy. Ale kurde! Wyskakujesz w jednym wątku z jakimiś religijnymi pozdrowieniami, tutaj z jakimiś tyłkami i jeszcze masz pretensje, że zwraca ci się uwagę. 

Nie wiem, czy ta pobłażliwość ze strony administracji/moderacji wynika z faktu, że nagle pojawiło się tu mnóstwo osób z konkurencyjnego forum i upatrują w tym jakieś szanse (ale na co, skoro i tak jesteśmy największym polskim forum? Kokosów raczej też nie przynosimy...), czy chcą pokazać, że tu jest milej i oni sami są przyjemniejsi, czy może po prostu poszli już spać, ale ludzie dostawali bany/ostrzeżenia za mniejsze przewinienia, a wątki idące w złą stronę nie zdążały się nawet rozwinąć tylko były zamykane.

I naprawdę - nie mam nic do Was, "imigrantów". Już to pisałem. Jak każdy zaczynacie z czystą kartą i sami pracujecie na swoją reputację. Ale jak wspomniałem wcześniej w tym wątku - nie wjeżdżajcie z buta i nie róbcie burdelu, bo to chyba nikomu się nie spodoba. Przeczytajcie regulamin, kilka wątków, zobaczcie jak się do siebie zwracamy, jak i o czym piszemy - "co kraj to obyczaj" - i spróbujcie się "wpasować". 

Dobrej nocy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kruk_Szaj napisał:

Rok temu Amigo

Haha ja też założyłem konto przed aferą i mam Szaj w nazwie :wallbash:

Jakoś musimy przeboleć :blush:

Fajnie że jednak jesteś. Tu możesz wrócić do pisania i pomagania innym w czym jesteś niezastąpiony. :D

Godzinę temu, Zbyszek.K napisał:

witam

Elo Zbychu, dobrze Cię widzieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Accent_Szaj napisał:

Haha ja też założyłem konto przed aferą i mam Szaj w nazwie :wallbash:

Jakoś musimy przeboleć :blush:

Fajnie że jednak jesteś. Tu możesz wrócić do pisania i pomagania innym w czym jesteś niezastąpiony. :D

Myślę że tutaj jest mnóstwo dobrych fachowców co się znają, na pewno jak znajdę chwilę coś tam napisze nie mniej myślę, że nie muszę być na "patrolu pomocowym".

Panowie, jak ktoś coś ma do kogoś, walcie PW, nie zaśmiecajmy tego forum, jesteśmy tutaj gośćmi póki co także działajmy aby nas dobrze odebrali a nie jako maruderów z upadłego forum.

Jak ktoś z poprzedniego forum jest tutaj i chce coś ode mnie to PW . Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchodźcy zawsze stanowią jakiś problem  ;)  Kiedyś chciałem popłynąć na wyspę Szaja, ale jego vlogi i nieprzystępna buzia, mnie odwodziły od tej decyzji, na szczęście Atlantyda poszła na dno, będzie weselej z multikulti tu na forum.

Pozdrow'er

Ps. Utwórzcie, temat, kolorowa wioska Szaja, szuka ocalałych z zatopionej arki.

BTW witajcie, bo już się nudno robiło na tymże forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sobek82 napisał:

Uchodźcy zawsze stanowią jakiś problem  ;)  Kiedyś chciałem popłynąć na wyspę Szaja, ale jego vlogi i nieprzystępna buzia, mnie odwodziły od tej decyzji, na szczęście Atlantyda poszła na dno, będzie weselej z multikulti tu na forum.

Pozdrow'er

Ps. Utwórzcie, temat, kolorowa wioska Szaja, szuka ocalałych z zatopionej arki.

BTW witajcie, bo już się nudno robiło na tymże forum.

Dzięki za humorystyczne przywitanie :D 

Obawiam się, że jeśli przyjdzie tutaj więcej uchodźców z forum szaja to będzie weselej niż myślisz i to taka słodko-gorzka prawda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...