Skocz do zawartości

[Pogaduchy]Dyskusja o forum SzajBajk


Accent_Szaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
Godzinę temu, KrissDeValnor napisał:

W sumie, to w dobie teorii spiskowych, inwigilacji i takich tam, nie można wykluczyć, że to marketing szeptany Tamtego Pana :ninja:

Przeca to widać.....niby uciekli , niby odeszli, bo Ten Ktoś cośtamcośtam,że niby Modzi tacy i owacy, ale jakoś tak przebija ,że tu to badają teren i później wrócą i będą pisać jak to na FR.org jest słabo.

Przykładowy przykład:

 

26 minut temu, Rumcajs. napisał:

Szczerz to ja już dawno się tutaj zarejestrowałem bo mam od dawna obiekcje do wlaściciela SB. Ale mały ruvh był wtedy a ktoś gdzieś napomknął, że ruch tutaj maleje i na SB większy więc nie kombinowałem nic i nie zacząlem sie wtedy udzielać. 

Widać,że się zarejestrował, paczał jak jest ,ale że ktoś coś powiedział i tede............

Jaaasneeeeee..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, durnykot napisał:

Przeca to widać.....niby uciekli , niby odeszli, bo Ten Ktoś cośtamcośtam,że niby Modzi tacy i owacy, ale jakoś tak przebija ,że tu to badają teren i później wrócą i będą pisać jak to na FR.org jest słabo.

Przejrzałeś nas. Chipa wam wszczepimy i wszystko będziemy wiedzieć. Bez jaj :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, komandosek napisał:

@wkg ale mówimy tu o zupełnie innej sytuacji, gdy wiesz czego chcesz i jesteś zorientowany na tyle by ....

Mówimy o tym, że my tu mamy zwyczaj nowych witać chlebem i solą a nie udowadniać im, że są niedouczeni. Kwestia ogłady i życzliwości. Prościej i bardziej dosłownie już nie umiem - wyciągnij własne wnioski.

PS: Właściwie umiem, zdecydowanie umiem ale sam widzisz - chlebem i solą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak się często zastanawiam, czy ten kanał YouTube to na serio, czy to taki drugi testoviron. Bo przecież z odróżnianiem hopy od dropa, jeżdżeniem po cegłach, oglądaniem zjazdu wysokości 1m przez 20min, to raczej nie może być prawdziwy?

Kogo bym nie pytał ze znajomych ma z tego beke. Na każdym wyjeździe rowerowym na jakim jestem, nie ważne nowi, czy starzy znajomi, zawsze ktoś wyjeżdża z beką z autora. On jest uniwersalnym symbolem. Ale raczej nie tego, na co się kreuje. 

Jest to najlepsza komedia o tematyce rower w polskiej części jutube.

A jednocześnie drugi najgorszy kanał o rowerach. Wygrywa Pan z Bydgoszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Teraz, Mateusz30 napisał:

Jest to najlepsza komedia o tematyce rower w polskiej części jutube.

Nie można zapominać o Tubie, który się przeprofilował na mydło i powidło.
Nie ukrywam jednak, że lubiłem czasem popatrzeć na prezentowane rowery ( m.in. wpadł mi w oko nieznany mi wcześniej Votec ), a niekoniecznie interesowały mnie niedzwoniące XT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Teraz, Mateusz30 napisał:

Ja tak się często zastanawiam, czy ten kanał YouTube to na serio, czy to taki drugi testoviron. Bo przecież z odróżnianiem hopy od dropa, jeżdżeniem po cegłach, oglądaniem zjazdu wysokości 1m przez 20min, to raczej nie może być prawdziwy?

W sumie jak już tak lecimy to obejrzałem kilka ostatnich odcinków i dowiedziałem się, że klucz dynamometryczny jest świetny do odkręcania zapieczonej korby i wieszanie roweru za opuszczonego doppera też jest spoko xD

Wygląda jakby brakowało gościowi pomysłu na kanał. Kiedyś miał w miarę ciekawe relacje z wyścigów, jakieś ciekawostki sprzętowe a teraz pokazuje jazdę koparką, albo jak odkręcić śrubę, albo wyczyścić łańcuch. I szczerze powiedziawszy to 90% polskiego youtube tak wygląda, ale to raczej dyskusja na oddzielny temat :p

Pamiętam, że kiedyś postanowił sobie osiągnąć życiową formę do IO w Tokio (dostał rok ekstra xD), nagrał kilka odcinków i było coś dalej, czy temat się rozpłynął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mateusz30 napisał:

Ja tak się często zastanawiam, czy ten kanał YouTube to na serio, czy to taki drugi testoviron. Bo przecież z odróżnianiem hopy od dropa, jeżdżeniem po cegłach, oglądaniem zjazdu wysokości 1m przez 20min, to raczej nie może być prawdziwy?

Kogo bym nie pytał ze znajomych ma z tego beke. Na każdym wyjeździe rowerowym na jakim jestem, nie ważne nowi, czy starzy znajomi, zawsze ktoś wyjeżdża z beką z autora. On jest uniwersalnym symbolem. Ale raczej nie tego, na co się kreuje. 

Jest to najlepsza komedia o tematyce rower w polskiej części jutube.

A jednocześnie drugi najgorszy kanał o rowerach. Wygrywa Pan z Bydgoszczy.

Subów na YT nie podniesiesz jak nie trafisz i tu przepraszam na "gimbusowego klienta". Może nie do końca trafne porównanie ale w tematyce trail/enduro najwięcej oglądających to kanały typu DH po mieście lub małych miejscówkach gdzieś w lesie gdzie jest po prostu ewolucyjna zabawa. Goście co tłuką km i pokazują zwykłą jazdę nawet bardzo profesjonalna mają tyle obserwatorów co kot napłakał. Kanał Łukasika na YT to śmiech na sali pod kątem subów. A to gość demolujący każdego u nas na każdej trasie zjazdowej i obecny Mistrz Polski. Ale on po schodach nie lata... Kanał Michała Topora podobnie choć ostatnio poszło sporo do przodu. Więc pomysł nie był zły. Kłopot w tym, że kanał za bardzo poszedł w stronę tej gimbazy a to już zaczynało coraz więcej ludzi denerwować. Poza tym dziś trzeba emocji z jazdy w terenie, pokazania tras, czegoś z trailforksa a nie nagrywania materiałów ze zmiany linki w manetce czy lżejszej tarczy hamulcowej w elektryku. Albo mojego hitu czyli składania kół do e-bike'a anduro na dętkach gdzie przyszczypał o potem je kleił. W ogóle rozbierania tej nowej Meridy a potem składania do kupy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rumcajs. noo a potem ktoś gdzieś zrobi tak samo bo przecież Szaj tak robi to musi być dobrze. Nawet nazwę sztycy skopał w tytule bo Transitiona kojarzę jako markę rowerów. Ja coraz bardziej dochodzę do wniosku, że to jest wszystko celowo robione bo naprawdę trudno mi sobie wyobrazić by po tylu latach w tematach rowerowych, warsztacie być takim gamoniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rumcajs. napisał:

Takie jednoczenie się z adminami, którzy odeszli.

Zostaliśmy wyrzuceni bez słowa. Wróciłem tam na chwile, zakładając drugie konto żeby się pożegnać z forumowiczami ale nawet tego nam odmówił i pousuwał nasze wątki pożegnalne. Do czego tu wracać? Nawykły jestem do tamtejszych standardów ale przywyknę do nowych. Żaden problem. Są i pozytywy... w końcu mogę zająć się dyskusją a nie trzymaniem porządku. Jak by ktoś chciał ponosić buty moderatora i zobaczyć jak to jest to u SBka zwolniły się etaty ;) 

Tak czy inaczej jeszcze raz dziękuje tutejszym za ciepłe przywitanie "uchodźców".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dajcie już mu spokój koleś traci grunt pod nogami to nagle wszyscy go krytykują i beke macie z niego. Nie żebym był jego fanem bo jak go skrytykowałem za kupno koparki czy wyciąganie prywatnych spraw na youtube (śmierć jego brata) dla wyświetleń to mi pocisnęli w komentarzach. Wiadomo też że naśladował pewien kanał z zagranicznego youtuba. Według mnie należy to olać a temat sam ucichnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dawid29er napisał:

A dajcie już mu spokój koleś traci grunt pod nogami to nagle wszyscy go krytykują i beke macie z niego. 

Ogólnie to pytaniem jest, czy kiedykolwiek miał grunt pod nogami. Po prostu lepiej się krył. Ale mam wrażenie, że sporo się w jego życiu pozmieniało, nasłuchał się jakiś głupich coachów i spowodowało to przyśpieszenie procesu. 

Kiedyś dla jednego klienta, który chciał wejść z nim we współpracę przeprowadziłem bardzo dogłębną jego analizę. Cóż, jak się wszystko dokładnie sprawdza i zahacza o zagraniczne serwisy aukcyjne i fora to jest naprawdę dużo nieścisłości. Ale to temat na naprawdę długą pogadankę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sil_afein napisał:

temat na naprawdę długą pogadankę.

Już mamy 14 stron takowej :D Dołącz się i Ty ;) 

Nawet tutejsi Mod'zi się dołączyli ze świetnym dowcipem. Już nie pije czytając wątki. 3 krotne wyplucie kawy nosem mi wystarczy :D 

42 minuty temu, PrzeLuka napisał:

ponosić buty moderatora i zobaczyć jak to jest to u SBka zwolniły się etaty ;)

Tą pustynie to już sam ogarnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...