Skocz do zawartości

[Pogaduchy]Dyskusja o forum SzajBajk


Accent_Szaj

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, komandosek napisał:

Dokładnie, jak Accent napisał. Rower zawsze można wypożyczyć, wybrać się na testy organizowane przez różne marki itp. Trzeba wykazać choć trochę inicjatywy

Ano niestety nie można. Chciałem na przykład porównać 2 rowery: Canyon Neuron (M iL) i Radon Skeen Trail CF (18 i 20 cali). Jeden W Innsbrucku i nad Gardą, drugi gdzie w Niemczech a rozmiarów nie ma.

1 godzinę temu, komandosek napisał:

Anonimowe wypowiedzi z internernetu tego nie zastąpią, zwłaszcza że znajdziesz kompletnie wykluczające sie, bez żadnego problemu. 

 

To może czasem warto skorzystać z niezbywalnego prawa do milczenia ? :D

42 minuty temu, TheJW napisał:

Doceniam inicjatywę, ale uważam, że "imigranci" trochę nadgorliwie podchodzą do tematu.

Spoko, młodzi muszą się wyszumieć, na razie zachłysnęli się wolnością i - jak widać - niektórzy nie za bardzo wiedzą co z nią zrobić :D Choc po lekturze pewnych postów czuję zaniepokojenie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, pchemski napisał:

Forum szaj zaczęło działać dajcie znać co dalej będzie się z nim działo mam wrażenie ze wielu osób jest lekko zirytowana na ta sytuacje wiec przydałbaby się jakaś informacja co tam się wyprawia 

Kolega kolegi mówił że żarówki już powykręcali teraz biorą się za krany w szatniach :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
2 godziny temu, erzurum napisał:

Myślę, że moderatorzy tamtego forum już dawno by ten wątek zamknęli a tutaj hula dalej

Potrzymaj mi piwo i będzie jak mówisz. Będzie na Ciebie...

2 godziny temu, Tyfon79 napisał:

Jednak pamiętam nagminne usuwanie tematów za słynne nawiasy.

Było , owszem. Nie jest istotne dlaczego ,ale nie było to podyktowane złośliwością Modów. Obecnie jest to nieco zautomatyzowane.Zresztą jest to prosty sposób na sprawdzenie czy autor usuniętego tematu czytał Regulamin.

2 godziny temu, Tyfon79 napisał:

Wielu też odeszło albo zostało zbanowani i bynajmniej nie po miesiącu tylko latach.

Nie bawimy się w banowanie bez powodu, nie ma to sensu. Zanim ktokolwiek dostanie bana jest proszony o dostosowanie się do pewnego poziomu lub ograniczamy w pewniem sposób jego aktywność . 

Chyba,że ktoś poprosi....

Panowie i Panie, na razie wątek o konkurencyjnym Forum nie przeszkadza ,ale proszę o ograniczenie jakichkolwiek wycieczek personalnych w kierunku użytkowników lub administracji tamtego Forum. Pro forma proszę....na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, TheJW napisał:

nie piszę tego dlatego, że uważam Was za "gorszych" czy "świeżaków"

Jesteśmy tu nowi i dopiero poznajemy wasze zwyczaje.

We wspomnianym przez Ciebie wątku bierze już udział w dyskusji Mod i nie ma nic przeciwko. Spieszę również wyjaśnić, że napisałem go aby podać dodatkowe informacje, które z użytkownikami Indiany zebraliśmy(geometria), a nie ma ich w necie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Panowie emigranci.

Poczytałem trochę tą dyskusję. Niektórzy tu się żalą na bany na starym forum, nie wnikam w tą sprawę. ALE. Przed korzystaniem z forum należałoby przejrzeć regulamin. Tak z przyzwoitości. Tutaj mamy w regulaminie punkt 2.h

"Nie cytujemy w całości ostatniego posta przy odpowiadaniu w temacie! "

Tymczasem już w tym temacie kilka postów poprawiłem, bo cytowanie postów poprzedzających w całości było było. Także oficjalnie zwracam uwagę, żeby potem nie było żali że tu też źli modzi są i warny dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wkg ale mówimy tu o zupełnie innej sytuacji, gdy wiesz czego chcesz i jesteś zorientowany na tyle by przyglądać się rowerom dostępnym w sprzedaży wysyłkowej, wiesz jaki typ roweru Cie interesuje. Nie wiesz jaki model i rozmiar a nie jaki typ Ci bardziej podpasuje, nikt nie musi zgadywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mihau_ napisał:

Przeluka tłumaczy się z banowania regulaminem. Tym samym regulaminem, w którym napisano, że można sobie banować bez powodu. 

To już mówiłe, że jest jak z policją, ona egzekwuje prawo a nie je ustala. Nie do modów pretensje w takim wypadku tylko do twórcy regulaminu.

@pchemski Cóż ma się dziać, jedzie po równi pochyłej ;)

I jeszcze jedno, przybysze towarzysze, chcecie być ciepło przyjęci to nie twórzcie spin, dla mnie miło by było jakby temat został otwarty i można by było pogadać ze "starymi" znajomymi, niejednokrotnie nawet wprowadzając ich w temat gdyby sie znaleźli zagubieni po tygodniu. Jak doprowadzicie do zamknięcia wątku to będzie lipton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rumcajs. napisał:

To już mówiłe, że jest jak z policją, ona egzekwuje prawo a nie je ustala. Nie do modów pretensje w takim wypadku tylko do twórcy regulaminu.

Trafne porównanie, policja może, nie musi. Dostałeś kiedyś bana po napisaniu pw do moderatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ciekawe ile osób wróci do SB :whistling:
Już widzę te kwiaty i całuski :wub:
Stara miłość nie rdzewieje ( oprócz stalówek :icon_wink: ), więc może coś być na rzeczy...

TheJW
Potraktujmy wątek o Indianie ( tak Indianie, nie Indianinie ;) ) jako temat zbiorczy dla tej marki.

Rumcajs.
Szczerze mówiąc, to bodajże na str. 8 wspomniałem, że na 10 -tej zamkniemy, a jak widać ożywiona dyskusja nadal się toczy.
Z drugiej strony Wasz temat jest w tej chwili chyba najbardziej popularny, ale czy powinien być dla wszystkich równie ważny - mam uzasadnione wątpliwości :unsure:
Może by tak stworzyć podforum SB :P
W sumie, to w dobie teorii spiskowych, inwigilacji i takich tam, nie można wykluczyć, że to marketing szeptany Tamtego Pana :ninja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Teraz, wkg napisał:

półgodzinne "unpacking" bez treści :/

To akurat cecha większości dzieł Youtuberów. Zaczynają fajnie, jest sporo tematu do obgadania, ale w końcu wszystko co ciekawe się omówi, a filmiki dalej trza nagrywać, bo się kasa musi zgadać. No i właśnie się zaczynają takie recenzje czy unpackingi, gościu pół godziny nawija jak produkt wygląda, gdzie ja to wszystko mogę zobaczyć oglądając zdjęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sznib napisał:

W sensie że takie kiepskie tamto forum że wszyscy z niego uciekli? I piszą że tu lepiej. Słaba reklama...

Raczej, że nikt nie wróci tam bo honor nie pozwala być robionym w capa. Takie jednoczenie się z adminami, którzy odeszli. A jeśli ktoś lubi pozyskiwać wiedzę lub się nia dzielić to znajduje sovie nowe miejsce. Szczerz to ja już dawno się tutaj zarejestrowałem bo mam od dawna obiekcje do wlaściciela SB. Ale mały ruvh był wtedy a ktoś gdzieś napomknął, że ruch tutaj maleje i na SB większy więc nie kombinowałem nic i nie zacząlem sie wtedy udzielać. 

Na SB się zarejestrowalem jak jeszcze miałem znikomą wiedzę i o coś chciałem zapytac, pozniej jakoś tak zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, KrissDeValnor napisał:

Ciekawe ile osób wróci do SB :whistling:
 Już widzę te kwiaty i całuski :wub:

Haha,świetne.

Nawet humor u was lepszy. Teraz to nawet na demotywatory nie ma co wchodzić :P 

Teraz, zibiJ1 napisał:

Zostanie wydmuszka z masą pytań bez odpowiedzi. 

Już została. Wszystkie nowe pytania mają 0 odpowiedzi. Ale mi przykro :whistling:

Tam jest jak w opuszczonym mieście, po "gorączce złota" 

RzQOV1WmqQYrDeOpvTVUCAZr6jiICK5RDw_QOYla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sznib napisał:

To akurat cecha większości dzieł Youtuberów. Zaczynają fajnie, jest sporo tematu do obgadania, ale w końcu wszystko co ciekawe się omówi, a filmiki dalej trza nagrywać,

No niby tak ale w końcu to była nowa na rynku opona, facet coś tam jeździ więc mógłby się przejechać, przetestować i napisać/nagrać z sensem. Akurat szukałem opony na przód. Ja nigdy filmików nie nagrywałem ale mogę porównać z (wydaje mi się) sensem Rocket Rona, Barzo, Peyote i Saguaro. Niedaleko szukać - niedawno  (i dawno też) z sensem pisano tu o Wolfach. A tu - kompletny lewitujący w samozachwycie bełkot :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...