Skocz do zawartości

[Pogaduchy]Dyskusja o forum SzajBajk


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym aby w tym temacie pogadać o rzeczach niekoniecznie związanych z rowerami.

Co ostatnio miłego, lub niemiłego Cię spotkało?

Często z problemu rowerowego, przechodzimy na całkiem inny temat, niezwiązany z pytaniem. Wówczas można skończyć rozmowę właśnie tu.

Proszę, aby posty nie obrażały innych, oraz o wysoki poziom wypowiedzi

Edytowane przez Accent_Szaj
Autokorekta w telefonie
  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wraz z moją tutaj rejestracją przybyło trochę ludziów z innego forum oraz, że nie trawię pewnego człowieka wrzucam udostępnione rozmowy byłych moderatorów z forum Szajbajk. Nie ukrywam, że cieszy mnie zaistniała sytuacja bo może niektórym otworzą się oczęta. Z kolei zwrócić trzeba uwagę i to już do wszystkich jak czasem niewdzięczna jest rola moderatora. https://www.wykop.pl/artykul/5877257/forum-szajbajk-dlaczego-zostalo-zamkniete-oto-przyczyna/

 

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to mam poczucie ogromnego niesmaku gdy ktoś publikuje prywatną korespondencję w taki sposób. Chyba że Pan Dziemieszonek i inni uczestnicy dyskusji wyrazili na to zgodę...

Natomiast zabawnie brzmią pisane między wierszami prośby o zostanie "kolegą", bo przecież moderowaliśmy Ci forum :-D

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam z tym nic wspólnego ... natomiast jeśli ktoś coś robi dla ludzi to tratuje ich poważnie i informuje o zamknięciu forum jak człowiek, a nie dostaje komunikat ze jestem zablokowany... panowie moderatorzy z szaj... macie wiedzę, know how zróbcie coś z tym na własna rękę tam gdzie coś się kończy coś się zaczyna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KSikorski napisał:

Szczerze powiedziawszy to mam poczucie ogromnego niesmaku gdy ktoś publikuje prywatną korespondencję w taki sposób. Chyba że Pan Dziemieszonek i inni uczestnicy dyskusji wyrazili na to zgodę...

Nie wydaje mi się by tam ktokolwiek się tym przejmował po tym jak gość zaczął obracać kota ogonem i kłamać jak było naprawdę. Z tego co zrozumiałem nie miało to ujrzeć światła dziennego chyba, że... No i to chyba, że się stało. Ludzie są różni, fora umierają z braku zainteresowania czy jakiś finansowych kwestii. Ale forum to też własność intelektualna forumowiczów bo ktoś poświęcał na to swój czas. Nie wiem czy gdzieś ktoś odwalił kiedykolwiek taką akcję bo wydaje mi się, że nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli forum szaj. jest całkiem zamknięte? Ale dziecinada.  Nawet żadnej oficjalnej informacji. Szczerze mówiąc nie znałem Szaja od tej strony, poznałem go osobiście w 2006 roku, i mieliśmy w miarę regularny kontakt, ale to zupełnie inna działalność. Znałem go z jak najlepszej strony, ale cóż trochę lat minęło. 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, stało się to dokładnie w tym czasie co Szajowi nie wypalił projekt, ale zabrać zabawki i pójść do innej piaskownicy, to jak dla mnie totalna dziecinada. Na dodatek wyżywać się na ludziach, którzy poświęcili dla niego tyle czasu swojego życia, to już jest totalne.... draństwo.:voodoo:

2 godziny temu, pchemski napisał:

informuje o zamknięciu forum jak człowiek, a nie dostaje komunikat ze jestem zablokowany

Nie mogę się z tym pogodzić, bo poznałem na tamtym forum wielu wartościowych ludzi, a z tego powodu, że bez ostrzeżenia, z dnia na dzień, zablokowano nam dostęp do forum, urwał się również kontakt z nimi :(

1 godzinę temu, Tyfon79 napisał:

Nie wiem czy gdzieś ktoś odwalił kiedykolwiek taką akcję bo wydaje mi się, że nie. 

Też się nie spotkałem z taką akcją. 

Jedyna zaleta, to chyba taka, że to forum ożyje :D

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wkg napisał:

Dziwne rzeczy opowiadacie. To forum chyba było bardzo małe, wszyscy uchodźcy się tu odnajdą i po problemie. Ten szajbajk na początku był całkiem fajny, potem zdaje się odleciał w narcyzm. Czego tu żałować ? 

Fajna strukturę miało to forum było bardzo przejrzyste i czytelne tutaj mam wrażenie ze jest wszystko w jednym worku 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Accent_Szaj napisał:

Mam taką nadzieje. Już bardzo wielu chłopa się tu przeniosło 

Niektórym trochę odbija ale to chyba przejściowo.

Teraz, pchemski napisał:

Fajna strukturę miało to forum było bardzo przejrzyste i czytelne tutaj mam wrażenie ze jest wszystko w jednym worku 

Kwestia przyzwyczajenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wkg napisał:

to chyba przejściowo.

Raczej tak, zobaczymy.

Teraz, pchemski napisał:

jest wszystko w jednym worku

Też mam takie wrażenie, ale im dłużej tu przebywam, tym bardziej mi się tu podoba :D

@Thomass13 to Rowerowa_Szajba, jest jeszcze @abra i @ostry2407(Raptor),tak więc coraz nas tu więcej :D

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, wkg napisał:

Dziwne rzeczy opowiadacie. To forum chyba było bardzo małe, wszyscy uchodźcy się tu odnajdą i po problemie. Ten szajbajk na początku był całkiem fajny, potem zdaje się odleciał w narcyzm. Czego tu żałować ? 

Nie wiem czy miałeś okazję być na tym forum ale społeczność była tam bardzo zgrana. Ludzie zwracali się do siebie z szacunkiem (oczywiście były i czarne owce) lecz moderatorzy trzymali nad tym pieczę. Jest czego żałować a najbardziej ludzi których tam poznałem i którzy byli zawsze otwarci na wszelką pomoc. 

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wkg napisał:

Dziwne rzeczy opowiadacie. To forum chyba było bardzo małe, wszyscy uchodźcy się tu odnajdą i po problemie. Ten szajbajk na początku był całkiem fajny, potem zdaje się odleciał w narcyzm. Czego tu żałować ? 

Wiesz to nie tylko chodzi o forum. Forum to już finisz a tam się rozchodzi o choćby YT, zbiórki kasy i parę innych dziwnych rzeczy. Masz kanał Dirt it More gdzie też jest jakiś projekt na prywatnym terenie ale to się zupełnie inaczej odbywa. Jak słusznie zauważyłeś gość popłynął. A czy jest czego żałować? No ja śledziłem tam wypowiedzi pewnego Polaka mieszkającego w Szwajcarii i jeżdzącego dość solidnie po Alpach. Ściganie się też na Swiss Epic. Spora wiedza fajnie przekazana a nie często gburowate odpowiedzi "naszych" wszystkowiedzących na endurotrophy. Zresztą chyba na nim też jest ale nie napisał jeszcze nic. Domyślam się czemu a dlaczego był otwarty na omawianym forum. Zamykasz projekt bo nie przynosi zysków to o tym informujesz. Można przecież wesprzeć forum finansowo. Masz zryty baniak to wyciągasz wtyczkę z gniazdka z dnia na dzień. 

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tyfon79 napisał:

pewnego Polaka mieszkającego w Szwajcarii

KrzysiekMTB :D,to jest gość. Mam nadzieje że się odnajdzie.

Teraz, Tyfon79 napisał:

Można przecież wesprzeć forum finansowo. Masz zryty baniak to wyciągasz wtyczkę z gniazdka z dnia na dzień. 

Tu kolejny raz pokazał, że do interesów to chłop nie ma głowy. Mógł zrobić wszystko: Włączyć reklamy google, wynająć reklamodawcą, miał miliny możliwości, nawet mógł je sprzedać za grubą kasę, ale po co? Lepiej zabić wszystko.

Jak to dobrze ujął kolega:

Teraz, wkg napisał:

Sam sobie przecież wtyczkę wyciągnął. 

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ostry2407 napisał:

Nie wiem czy miałeś okazję być na tym forum ale społeczność była tam bardzo zgrana. Ludzie zwracali się do siebie z szacunkiem (oczywiście były i czarne owce) lecz moderatorzy trzymali nad tym pieczę. Jest czego żałować a najbardziej ludzi których tam poznałem i którzy byli zawsze otwarci na wszelką pomoc.

Podpisuję się pod tym co napisał kolega. Od siebie dodam że była w tym olbrzymia zasługa moderatorów. Ale atmosferę tworzyli także użytkownicy z naprawdę ogromną wiedzą i kulturą osobistą. Cóż, szkoda.

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...