Skocz do zawartości

[Pogaduchy]Dyskusja o forum SzajBajk


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Wam, że do dziś trudno mi ogarnąć co tam się właściwie stało. My faktycznie zaniedbaliśmy trochę robotę, PrzeLuka po roku ciężkiej pracy poprosił właściciela o zainteresowanie, a ten strzelił focha i zawiesił forum bez słowa wyjaśnień... Nigdy bym się czegoś takiego nie spodziewał. A tym bardziej, że moje zaangażowanie stanie się obiektem drwin... Ciekaw jestem dalszego rozwoju wydarzeń. Wyjaśnień się nie spodziewam, chociaż kto wie, czy nie dowiemy się zaraz że polecieliśmy na hajs z SzajBazy :D Zapewne za jakiś czas jak znajdą się nowi naiwni forum ruszy. Nie spodziewam się jednak że nasze bany zostaną zdjęte... 
Cóż... Wiedziałem że w tym roku będę musiał zaczynać wszystko od nowa, nie wiedziałem tylko że aż tak dosłownie :D

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zibi uznaj to za plus tez zostałes zbanowany.  A to dlatego że się jegomość okazał i pokazał kim jest. Przykrość tylko z tego że nas nie poinformowano o tym tylko ban i dziękuję. A także szkoda klikania w klawiaturę i pisania na różne tematy. 

Edytowane przez Thomass13
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zibiJ1 napisał:

nie wiedziałem tylko że aż tak dosłownie

No nie tak do końca. Bardzo dużo tu Ban'itów xD, a forum tworzą ludzie :thumbsup:

To forum, jak napisał jeden kolega na poprzednich stronach, nie jest brandowane niczyim logiem, tworzy je społeczność rowerowa, wszyscy  tu są równi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytać całości mi się nie chce ale chyba wygląda na to, że charytatywni cenzuranci nie chcą już być charytatywni. W sumie trochę to rozumiem (w przeciwieństwie do zachowania moderatorów na szajbajku w wielu sytuacjach) bo co innego tworzyć jakiś forumek jako grupa ludzi z pasji, od podstaw (zrzuty na serwery itd;p) a co innego być za friko częścią dużego projektu, z którego ktoś się utrzymuje.

Na szczęście, z czasów pobytu na szajbajku niewiele pamiętam, w sumie tylko to, że w wielu sporach pomiędzy użytkownikami jednym z uczestników był accent szaj. Bynajmniej nie mediatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mihau_ napisał:

 

Na szczęście, z czasów pobytu na szajbajku niewiele pamiętam, w sumie tylko to, że w wielu sporach pomiędzy użytkownikami jednym z uczestników był accent szaj. Bynajmniej nie mediatorem.

Nie zauważyłem tego. Jedynie pamiętam dużą pomoc ludziom którzy za marny pieniądz chciała kupić w miarę dobry rower i to właśnie kolega Accent był bardzo wyrozumiały i pomocny właśnie tej grupie ludzi. Mnie nawet nie chciało się czytać wątków o rowerach Indiana i z Deca a kolega Accent wykładał wszystko perfekcyjnie. 

Teraz, clavdivs napisał:

Tu też bywa czasami na noże:). Zaproponuj Treka na pierwszy rower i poczekaj 10min :).

:D:D:D:D

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam Szajbajka kiedy zaczynał na YouTube, to były początki .Jego filmy podobały mi się do momentu kiedy oznajmił że rzuca robotę i poświęca się kanałowi. Potem to już równa pochyła w dół. 

Dziwną miał sposób na swój marketing,kiedy często rowerzyści z dużym zapałem to goście w średnim wieku i jak do mnie w filmie mówi " siema szajbajki",to czułem się jak idiota który swoje hobby potraktował poważnie i wydał parę tysiakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...