Skocz do zawartości

[Pogaduchy]Dyskusja o forum SzajBajk


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, safian napisał:

Fajnie że była dyskusja, ale do zgłaszania takich rzeczy jest specjalna funkcja. Ja o tym słyszę pierwszy raz a po 2 latach nie mam zamiaru nikomu dawać ostrzeżeń.

No OK, nie zgłaszałem bo w sumie nawet nie wiedziałem, czy to sprzeczne z regulaminem itd itp ... zresztą absolutnie nie chodziło mi o dawanie ostrzeżenia tylko o ostrzeżenie potencjalnych kupców. Nie ma co wracać z dyscyplinarkami ... tyle, że jak po czasie padł pomsył kolejnego zadbanego roweru to mi się lampka zaswieciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to co napisałem na końcu. Nie ma podstaw twierdzić, że rower z 2013, to ten sam który był w 2019.Przez 6lat można było zrobić duży upgrade, to raz

Dwa, nie wiem czy ktoś się wysilił na poczytanie wątku z 2013. Ostry narzeka tam na osprzęt. W ogłoszeniu z olx nie wiadomo jaki był, bo wygasło :(.

Dlatego napisałem że osądzanie czlowieka po tylu latach jest nie fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Accent_Szaj

W sumie jeśli to Twój kolega to łatwo byłoby to potwierdzić, @wkg napisał, że ma screeny oferty i numeru telefonu z ogłoszenia.

 

Czy Twoim zdaniem byłoby fair zakładać temat z pytaniem o opinie dor. kupna roweru z ogłoszenia OLX, które może być Twoim własnym ogłoszeniem? Trochę krzywa akcja moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dwa, nie wiem czy ktoś się wysilił na poczytanie wątku z 2013

ja się wysiliłem... wysiliłem się też na kilka innych, jeszcze raz napiszę - koleguj się z kim chcesz.

30 kwiecień 2019 - " Przymierzam się do wymiany roweru. stary rower Merida Matts 100 26 cali rama 20"

5 maj 2019 - " właśnie kolega przesłał mi link bo chce zakupić ten rower. Możecie zobaczyć fachowym okiem czy warto. Wygląda na zadbany i myślę że z ceny może coś uda się zejść.

https://www.olx.pl/oferta/merida-matts-100-tfs-26-cali-rama-20-CID767-IDzHos8.html"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, abdesign napisał:

koleguj się z kim chcesz.

Dokładnie  :D

Teraz, abdesign napisał:

Przymierzam się do wymiany roweru. stary rower Merida Matts 100 26 cali rama 20

Mogła zostać z niego sama rama :D, wadliwe części na pewno musiały być wymienione(6lat)

Teraz, abdesign napisał:

5 maj 2019

Co do tego, to ciężko mi się ustosunkować. Podejrzewam jednak, że sprzedając znajomemu, może chciał zobaczyć czy cena jest OK.(Tylko zgaduję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Accent_Szaj napisał:

z moich serdecznych kumpli.

12 minut temu, JackFrost napisał:

W sumie jeśli to Twój kolega to łatwo byłoby to potwierdzić

Teraz, Accent_Szaj napisał:

Podejrzewam jednak, że sprzedając znajomemu, może chciał zobaczyć czy cena jest OK.(Tylko zgaduję)

Pewnie wielu uzna, że się czepiam, ale pewne rzeczy wychwytuję i dopytuję. Co znaczy serdeczny kumpel? Bo może ja takich mam tylko o tym jeszcze nie wiem...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serdeczny przyjaciel to taki wirtualny, czy bardziej w realu, lidlu?

Niektórzy to się potrafią zaprzyjaźnić po kilku wpisach na forum, albo po godzinie skąpej konwersacji na imprezie, lub bez słowa w autobusie pacząc w oczy.  ;)

 

Edytowane przez Sobek82
  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Accent_Szaj napisał:

Sam musisz wiedzieć kto jest twoim kumplem ;)

Potem kończysz 26lat... (ten wiek co zabierają zniżki na legitymację) i wiesz że słowo kumpel ma jednak inne znaczenie.

Kumple "z dzieciaka" to byli Ci co zostali dostać w oko razem z Tobą jak zrobiło się przykro pomimo że się bali...

Ci z dorosłego życia to ten jeden czy dwóch gości do których możesz zadzwonić o 3-ciej nad ranem nie po to żeby iść na piwo tylko żeby przyjechał pomóc Ci na rano oddać projekt...

W internecie... to są niedo-znajomi :)

Ps. Przy czym oczywiście można również ich lubić i szanować... bądź nie.

Edytowane przez abdesign
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, abdesign napisał:

Kumple

Kumpli to ma się wielu :yes:. To ludzie z którymi  dobrze się dogaduje.

Teraz, abdesign napisał:

ten jeden czy dwóch gości do których możesz zadzwonić o 3-ciej nad ranem

To są przyjaciel/e i fakt ma się jednego, lub dwóch

1 godzinę temu, Sobek82 napisał:

czy bardziej w realu, lidlu?

Świetne :laugh::laugh::laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum to kiepska okazja by poznawać ludzi do wspólnego jeżdżenia. Ja dosłownie mam jednego znajomego którego poznałem przez forum i z nim jeżdżę w sezonie od czasu do czasu. Bardziej polecam facebooka i lokalne grupy rowerowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 Tak w temacie chciałem się przywitać. Bo jak widzę masa osób które znałem i ceniłem z tamtego forum tu przyszło.

Co do wspólnego jedzenia i forum. A no nam sie zdarza. Jak by nie patrzeć z Szajem czasem sie gdzieś widywaliśmy i jeździliśmy. Tak jak i z Jeszcze jednym Piotrkiem :)

Pozdro.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...