Skocz do zawartości

[zlot] Xiii Zlot FR


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. Zawitałem na forum dopiero co, poczytałem o waszych zlotach z poprzednich lat. Z chęcią wezmę udział, tzn ja i moja żonka - czyli weźmiemyB) o ile termin nie będzie kolidował z innymi planami. Najchętniej przed wakacjami. Beskid Śląski pasuje, jeszcze tam nie kręciliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to na pewno się widzimy, ale zróbmy to po zakończeniu roku szkolnego. Początek koniec czerwca, początek lipca? Z miejscowością się dostosujemy :)

I nawzajem dla Wszystkiego dobrego w Nowym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Koniec roku szkolnego to 25 czerwca, ten termin omijamy :).  Czyli albo tydzień wcześniej albo tydzień później. Miejscówka okolice Szczyrku, lub może Świeradów. Miejsce jak zwykle ma znaczenie drugorzędne. Można zahaczyć o jakieś single , tak żeby każdy miał zróżnicowane rowerowanie. Standard miejscówki to już w miarę stały, czyli łazienka do pokoju , miejsce na "małe ognisko" i dostęp do izotoników :). Musieliście już zacząć,  teraz człowiek nie będzie się  mógł  doczekać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenzie, ta miejscówka też może być. Np. z samego Barda Śląskiego startują już single. Poza tym jest sporo innych szlaków pieszych czy rowerowych w okolicy. W samym Bardzie jest taki ośrodek http://www.brido.pl/ 

A jak ktoś będzie chciał poszaleć, to 15 km od Barda jest Srebrna Góra i takie trasy https://pmbike-experts.pl/trasy-mtb/

Organizator, może jakaś ankieta co do terminu i miejsca? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2021 o 20:39, Kenzie napisał:

Panie i Panowie, a może by tak ten rejon zaatakować, z tego co mi wiadomo, ścieżki są bardzo urozmaicone i każdy znalazłby coś dla siebie :)

https://singletrackglacensis.com/trasy/

Nie wiem tylko jak z bazą noclegową.

1. Pominąłeś to wyżej.

2. Wisełka .. Wyspa Wolin ☺️

oddanie głosu dopiero po wpłacie zaliczki...tak powinno byc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2021 o 20:39, Kenzie napisał:

Panie i Panowie, a może by tak ten rejon zaatakować, z tego co mi wiadomo, ścieżki są bardzo urozmaicone i każdy znalazłby coś dla siebie :)

https://singletrackglacensis.com/trasy/

Nie wiem tylko jak z bazą noclegową.

Bardo jest słabe można tam sobie z całą rodziną pojechać na niedzielny spacerek :p

Jak dla mnie:

3. Świeradów Zdrój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha bałem się napisać żeby kierownik się nie obraził.:devil:

Patrząc na statystykę i ostatnie zloty wychodzi że większość uczestników to Świdnica..i dodatkowo większość została przeze mnie albo zmuszona albo zmobilizowana do udziału łącznie z kierownikiem stąd wnoszę o usunięcie Barda, po konsultacjach może być problem z atrakcyjnością tego dla niektórych a mam już też nowe twarze na liście ..nie wiem tylko ile zaliczki i jaka miejscówa żeby zaklepać temat bo nie są pewni.

Dudi ..dla takiego stałego bywalca jak ty odpuścimy walke o termin zakończenia roku haha za to załatwcie może coś z sauną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ukasz, widzę, że już kazałeś napisać @mrzes co i jak. Bardo jest fajną miejscówką na single glacenis, o których wspomniał @Kenzie. Poza tym to co napisałem, dla spragnionych wrażeń są 15 km od Barda trasy enduro. 

Ale ja się nie upieram, od tego jest Organizator albo ankieta :)

Teraz, sprezyn napisał:

Sąsiad temat z Bardem to lipa, ale sauna to petarda!

Sąsiad, już napisałem o co biega z Bardem.

Czyli na tą chwilę widzę:

1. Szczyrk.

2. Bardo Śląskie (lub coś innego w granicach singli glacenis).

3. Świeradów Zdrój.

4. Wyspa Wolin.

18 minut temu, Ukasz napisał:

zmuszona albo zmobilizowana do udziału łącznie z kierownikiem

@Ukasz, nie przypominam sobie, abyś mnie zmuszał. Ja jeżdżę na zloty z własnej i nieprzymuszonej woli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...