Skocz do zawartości

[zlot] Xiii Zlot FR


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
9 godzin temu, abra napisał:

My raczej w piątek rano.

Czy macie jakieś pomysły na wycieczki? Jest jakiś plan ogólny czy każdy sobie rzepkę skrobie? Jadę na taki zlot pierwszy raz więc nie znam zasad i koncepcji.

Pierwsza zasada: kto nie pije , ten ...:)

A trasy zazwyczaj ustalamy dzień wcześniej bądź danego dnia z rana. Różne koncepcje więc każdy znajdzie coś dla siebie. Czasami w trasie są warianty, że można szybciej wrócić, jeśli ktoś nie daje rady. Wszystko w przyjaznej i wspólnej atmosferze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie,

@Kenzie napomknął, że dawno nie było pamiątki ze zlotu i wpadłam na pomysł, żeby zaprojektować coś na koszulkę lub kubeczek, jeśli do jutra byśmy się ogarnęli z decyzjami kto co chce konkretnie i przelewy poszłyby sprawnie to byłoby to realne do zrealizowania przed wyjazdem na zlot tak sądzę.
Pytanie czy chcecie personalizowane z nickiem lub imieniem czy neutralne ? :)
Ps.

Jestem otwarta na jakieś sugestie co do projektu, bo grafikiem to ja nie jestem :)  ale pytałam fachowca i ponoć jest 👍
Ps2.
Wstępnie znalazłam koszulki na allegro z w miarę szybką realizacją o gramaturze 200 za 35 zł
a kubek np. na kawkę ceramiczny 240 ml ok 23 zł + kw

Projekt który proponuję wygląda tak:

 

hgfhf.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2021 o 22:30, Kenzie napisał:

Pierwsza zasada: kto nie pije , ten ...:)

A trasy zazwyczaj ustalamy dzień wcześniej bądź danego dnia z rana. Różne koncepcje więc każdy znajdzie coś dla siebie. Czasami w trasie są warianty, że można szybciej wrócić, jeśli ktoś nie daje rady. Wszystko w przyjaznej i wspólnej atmosferze

Pierwsza zasada mi się podoba 😄 Pić trzeba, bo jak będzie ciepło to się człowiek dużo poci. 😉

A zna ktoś dobrze ten teren? Bo ja niebasz. Fajnie byłoby poznać jakieś wstępne pomysły już na forum, żeby ocenić możliwości, nie wjechać w szlak wycinki drzewnej, móc wbić track do urządzenia GPS i się nie zgubić, zwłaszcza że dojazdy uczestników w różnym terminach będą. Spontan czasem jest dobry a czasem mniej dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ol.ga napisał:


Wstępnie znalazłam koszulki na allegro z w miarę szybką realizacją o gramaturze 200 za 35 zł
a kubek np. na kawkę ceramiczny 240 ml ok 23 zł + kw

 

No fajnie by było. Ja zdecydowanie jestem za koszulką, spersonalizowaną. Projekt jest spoko :). Podaj konto do przelewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panie i Panowie, widzimy się na dniach. Macie może przygotowane mapy czy kupujemy na miejscu ?

My zameldujemy się w czwartek około godziny 11/12. 

PS koszulki i kubki jeszcze ciepłe już na Was czekają, wg mnie fajnie wyszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie jedźcie od strony Ustronia. Mega korki

Dzięki Tomek za wskazówkę, ale od Zielonej Góry tylko tak mnie prowadzi... chyba, że pojedziemy przez Bielsko, ale nieźle nadrabiamy. Jakieś roboty drogowe są czy po prostu duży ruch turystyczny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...