Skocz do zawartości

[Rock Shox] Lyrik za ciasne tuleje ślizgowe?


CYBER1

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem SidWC z roku 2017/2018 i nic na goleniach nie było. Widocznie amory z nowszych produkcji, po 2018 mają takie problemy choć pewnie nie wszystkie.Te ślady się nie powiększają, są to tylko takie kreski i tyle. U mnie Pike pracują płynnie, po prost mają te ślady i tyle, pisałem do sklepu na gwarancje to mi kazali odsyłać do dystrybutora, Napisałem do Niemieckiego Dystrybutora to napisał że zdarzają się takie sytuacje i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie to nie tylko w Rock Shoxie taka słaba powłoka jest. Ja mam X Fusion Sweep i zrobiły się pionowe rysy, gdy wrócił do mnie po gwarancji, pierwsze ugięcie amora i już widać, że znów zaczęły się robić. Jak na razie nie powiększają się. W moim poprzednim Manitou R7, rocznik 2008, anoda była w idealnym stanie, jedynie coś wpadło pod uszczelkę i malutka ryska na powłoce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu zdarzają się problemy u wszystkich. Na niektórych rocznikach marzocchi anoda odpadła płatami, foxy miały wadliwe tłumiki, współczesne foxy rhythm mają b.cienką anodę... Mało jest o tym wątków bo jest inne podejście lokalnych przedstawicieli marki do reklamacji i klienta  nie bietze wqrw po pierwszej przygodzie z serwisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądzę. Na jasnym rys nie widać, dopiero latarka pod odpowiednim kątem je uwidacznia. Na czarnym widać absolutnie wszystko, łącznie z tym że można zostawić ślad paznokciem.

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Operacja się powiodła.

Fabryczne szajs za ciasne tuleje ślizgowe rock szuksa zostały zastąpione tulejami z POM-C o odpowiedniej tolerancji.

A górne lagi poanodowane.

Teraz golenie górne  lekko chodzą w dolnych  a i wbrew opini ,,fachówców,znafców i ekspertów ,, z tego forum 😂😂😂 plastikowe tuleje ślizgowe nie wygniatają ani nie rozbijają się od jazdy.

P_20210212_162807_compress10.thumb.jpg.72f2ae8476ba727d168161f937403297.jpg

Problem rozwiązany temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście... oceniłeś to przebiegu kilku km? Jeszcze napisz, że golenie anodowałeś nie zabezpieczając powłoki wewnątrz ;) i będziesz miał kolejną (nastą już?) przyczynę żadnej czułości tego trupa. Poza tym z tego co piszesz korzystając ze swoich alternatywnych, wirtualnych wcieleń problem z widelcem masz cały czas.

Edytowane przez vdcmike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...