Skocz do zawartości

[Gravel] wybór modelu oraz rozmiaru


Credo

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, niziol napisał:

Może Giant Contend AR 2, to taki all-rounder (ani szosa ani gravel) i mieści się w budżecie. Malowanie podobne do Revola. Ma sztywne osie i opona do 38c wchodzi. Osprzet to Tiagra. Nietedy nie ma hydrauliki.

Kolego nie wiem jak z dostępnością, bo Gianta praktycznie w ogóle nie ma już nigdzie - rower widmo. Poza tym nie wiem czy hydraulika u mnie to nie musi być punkt obowiązkowy z tego co pisali przedmówcy przy moim brzuszku.

@djzwierzak widać że solidna maszyna i sądząc po ilości bagaży to sporo kilo na nim przewozisz  :D barwy Marines więc wygladasz na nim jak komandos! a jaki to ma osprzęt i hamulce? i z przodu 1 czy 2 blaty? 

ja ciągle myślę o tym Silex 400 ale on jest na aluminiowej ramie no i w dodatku cena 6800  :( ale wszyscy mi zwykle tarczowe mechaniczne hamulce odradzają na moją wagę a hydrauliki w gravelach od 6 k wzwyż.

Ewentualnie Nicasio 2 on już na stalowej ramie i 800 zł tańszy. Ty pewnie radzisz stalowy?

Edytowane przez Credo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower jest dużym składakiem. Z powodu pęknięcia ramy i nie uznania gwarancji w fuji jari. Kupilem frame set bombtrack hook ext 2020. Trochę rzeczy przerzuciłem z fuji czyli klamki sztyca kierownica mostek. A reszta poszla nowa. 2 blaty z przodu 36/46 i tył grx 10 rzędowy. Do tego mechaniki spyre c. Ja mma idealnie wyregulowane hamulce i zablokowanie kola zjeżdżając z gór asfaltem z prędkością 65  km/h bylo możliwe ale nie ryzykowałem. Hamowały dobrze we wszystkich warunkach.

Aha rower w tym roku będzie jezdzil w ultra maratonach. Jak będzie zobaczymy. 

 

Ps. Rower za 6800 to nie duzo. Moja gola rama kosztowała 4 tys

Edytowane przez djzwierzak
Edycja tekstu i dodane informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, djzwierzak napisał:

Ja się nie zgodzę. Jeżdziłem najpierw na na 36 z przodu i 32 z tyłu teraz mam 36 36 i góry mi nie straszne...

Masz do tego pełne prawo :D. Swoją drogą - ciekawe czy ja mam tak słabą nogę czy lubię dużą kadencję czy mój teren jest lepsiejszy albo wszystko razem :P.

40 minut temu, djzwierzak napisał:

Ja się nie zgodzę. Jeżdziłem najpierw na na 36 z przodu i 32 z tyłu teraz mam 36 36 i góry mi nie straszne...

Masz do tego pełne prawo :D. Swoją drogą - ciekawe czy ja mam tak słabą nogę czy lubię dużą kadencję czy mój teren jest lepsiejszy albo wszystko razem :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...