Skocz do zawartości

[Covid19] czy dasz się zaszczepić?


marvelo

Rekomendowane odpowiedzi

N I E. Zamiast kolektywnej papki mam mózg do użytku własnego i z niego korzystam. Nie bieduję też na tyle by robić z siebie szczura laboratoryjnego za kasę darmo do testowania nieprzebadanych koktajli domorosłych ćpunów. Poza tym, NIKT nie daje gwarancji że zaszczepiona osoba nie zachoruje na kowidka. A gdzie certyfikat "ozdrowieńców" że posiadają własne przeciwciała i szczepienie ich jest bezsensowne, a więc są osobami "bezpiecznymi społecznie"? A to dlatego, że imperia farmaceutyczne pchają gruba mamonę chciwym prostaczkom u szczytu władzy w kieszenie, żeby zarobić miliardy/biliony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wkg napisał:

Oczywiście to był chory, podły ustrój ale kilka rzeczy miał zorganizowane lepiej

Kilka?   Czasem odnoszę wrażenie że kilku nie miał lepiej zorganizowanych. Gdyby byli tak kreatywni w produkcji pieniądza jak obecny ustrój to kto wie czy  nie miał by się ten ustrój całkiem dobrze.  Gro obecnie realizowanych inwestycji infrastrukturalnych pochodzi wprost z komuny....  w Krakowie właśnie budujemy obwodnicę którą zaplanowała komuna w latach 50 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, JWO napisał:

Luzu trochę. Chyba nie wziąleś tego na serio???

Zgodzisz się na pewno, że są na tym forum osoby, które z pewnością na serio traktują koronawirusa jako "kolejną biblijną plagę" ;)

44 minuty temu, sznib napisał:

" Słowo bóg jest pisane małą literą i oznacza bogów, których może być wielu (synonimy: bóstwo, bożek, bożyszcze), natomiast w religiach monoteistycznych słowo to jest traktowane jako nazwa własna (imię) i jest pisane wielką literą

Częściowo tak, natomiast by być ŚCISŁYM warto poczytać trochę więcej historii w temacie tak tych bardziej monoteistycznych religii (judaizm, islam) jak i tych pseudo-monoteistycznych jak chrześcijaństwo (oficjalnie 3 bogów nazywanych jednym), co zaś łączy wszystkie te trzy wymienione religie to... o ironio właśnie politeizm ich historii.

 

@sznib, dostałem od Ciebie jakieś punkty i ostrzeżenie za używanie wulgaryzmów, ale odnoszę wrażenie, że wyjątkowo niesłusznie. Zwracam się z uprzejmym podaniem o wyjątkowe usunięcie owego ostrzeżenia oraz punktów karnych (mogę przejść szkolenie) na podstawie niezgodności ostrzeżenia z racją, ponieważ ani nie miałem na celu nikogo obrazić ani nie użyłem wulgaryzmów. Dodatkowo podanie swoje motywuję (prawdopodobnie niechcianym) ugodzeniem w mój wizerunek na forum poprzez nałożenie owych kar. Trzecia ostatnia już motywacja podania to brak zakazu użytkowania tzw. "wulgaryzmów" w regulaminie forum, brak w regulaminie także informacji o cenniku kar za używanie wulgaryzmów. Z góry dziękuję, za zapoznanie się i korzystne dla petenta rozwiązanie podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Teraz, arturooo3 napisał:

nie użyłem wulgaryzmów

Nie? No akurat JWO zacytował Twojego posta zanim edytowałem go, i jest czarno na białym.

Teraz, arturooo3 napisał:

Trzecia ostatnia już motywacja podania to brak zakazu użytkowania tzw. "wulgaryzmów" w regulaminie forum, brak w regulaminie także informacji o cenniku kar za używanie wulgaryzmów.

Z regulaminu:

" użytkownicy zobowiązani są do zachowania kultury ".

Zresztą na jakim szanującym się forum pozwalają używać wulgaryzmów?

Bana nie dostałeś, tylko 2pkt ostrzeżenia (tak leci z automatu) z przesłaniem ze kląć nie wolno. Od tego się nie umiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sznib napisał:

Nie? No akurat JWO zacytował Twojego posta zanim edytowałeś, i jest czarno na białym.

Tak, dokładnie - zacytował i nie edytowałeś tamtego cytatu. Użyłem samoocenzurowanego, wygwiazdkowanego zwrotu, ponieważ wielu osobom mylnie się kojarzy z wulgaryzmem na literkę "k". Nie wiem co więcej mogłem zrobić.

Teraz, sznib napisał:

Z regulaminu:

Znam regulamin forum, ponieważ jestem praworządnym użytkownikiem a i zresztą moderatorem na kilku dużych polskich forach. Zaskoczyło mnie, że zacytowałeś fragment zasad pisowni a nie regulaminu, bo w regulaminie owszem jest zakaz publikowania materiałów wulgarnych, zniesławiających, niedokładnych czy też obraźliwych, natomiast faktycznie to w zasadach pisowni spisanych jeszcze przez @Mieciu jest prośba o zachowanie kultury, natomiast kultury w moich wypowiedziach nie brakuje.

Zdecydowanie czuję się niesłusznie ukarany, podejrzewam, że inni moderatorzy jak @safian czy @1415chris czy @KrissDeValnor nie wymierzyliby tego typu kary zwłaszcza, że wyszukiwarka sama mówi prawdę (wygwiazdkowałem):

image.png.c38aab174a54ba6465d3581c8f40cd6d.png

Wyniki (także specjalnie przeze mnie gwiazdkowane...):

image.png.8be6f919e5b271af76b1d7f16c1ed678.png

image.png.2f8f58c05b1b9a31dbe4dc40c9065bef.png

image.png.9c2362cf66fd0ddb46e8f0ce0f431eae.png

To są tylko 3 wyniki z 4 stron!!!

Z czego wynika, że zdecydowanie wobec mnie uprawnienia moderatorskie zostały zbędnie nadużyte, zostałem niesłusznie ukarany i nie zgadzam się z takim traktowaniem.

Mogę także podać słowo, które wygwiazdkowałem, było to słowo "kurka", które faktycznie sporo osób myli CZYTAJĄC z co najmniej dwoma innymi wulgaryzmami.

Raz jeszcze, przywracam tutaj grzecznie i kulturalnie, bez zgłaszania tego incydentu administracji podanie o skasowanie owego nie-bana a kary i owych punktów, ponieważ na podstawie przedstawionych już w dwóch postach argumentów chyba dość jasne jest, że było to niesłuszne.

Każdemu zdarza się pomylić, co jako moderator sam dobrze wiem. To nie jest powód ani do wstydu ani tym bardziej do przeinaczania prawdy, to nie wybory prezydenckie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, @wkg , cieszę się, że napisałeś bo przecież żeś idealnym przykładem wszak! ZERO jakichś punktów i ostrzeżeń na koncie :D:D

A na serio - nie lubię po prostu źle pachnącej atmosfery równych i równiejszych.

W moim przypadku chcieć być uprzejmym i dodatkowo pogwiazdkować jak widać jest gorsze niż napisać wprost k...a. (jak 4 strony z wyszukiwarki udowadniają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Teraz, arturooo3 napisał:

Zdecydowanie czuję się niesłusznie ukarany, podejrzewam, że inni moderatorzy jak @safian czy @1415chris czy @KrissDeValnor nie wymierzyliby tego typu kary zwłaszcza, że wyszukiwarka sama mówi prawdę (wygwiazdkowałem):

 

Ja bym faktycznie za to nie dał, ale gdybym czytał cały ten wątek to połowa pewnie byłaby już zbanowana automatycznie za limit punktów karnych.

Offtop w temacie ciągnie się już od kilku stron dochodząc do postów o budowie obwodnicy Krakowa.

 

Także chyba najwyższa pora zamknąć ten wątek. Jakby nie było to forum rowerowe a jakikolwiek wątek rowerowy straciliśmy chyba na 1. stronie tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...