Skocz do zawartości

[Szosa] szosa do 2500 zł


AdrianSz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich,

szukam nowej szosy do 2500zł. Jazda rekreacyjna tak 1-2h trzy razy w tyg, w zależności od pogody i wolnego czasu. Będzie to mój pierwszy rower szosowy. Wstępnie chciałem kupić tribana 500, ale ceny niestety podskoczyły w górę... Następnie znalazłem rower prophete, osprzęt na sorze, co o nim myślicie?

https://allegro.pl/oferta/rower-szosa-tor-kolarzowka-sora-propethe-60cm-top-9118007564#

A może macie jakieś inne propozycje?

Z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie o tym czymś z linku raczej zapomnij. Już nawet nie wspominam, że przy tej geo do rekreacyjnej jazdy się totalnie nie nadaje.

Triban nie będzie zły, swoją droga ceny wszystkich rowerów mocno skoczyły i te 2800 za rower na sorze kiedy nie masz kosmicznych wymagań jest spoko ceną. 

Ogólnie to szukałbym używki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taki sam osprzęt tylko jego poprzednia generacja, którą skończyli produkować jakieś 2-3 lata temu. Dodatkowo 3 blaty z przodu, które średnio w szosie są potrzebne. Rama niewiadomego pochodzenia o ksztaltach typowych dla przełomu wieków. Aluminiowy widelec - szukaj karbonowego. Brak informacji o kołach. 

W skrócie wygląda to jak rower złożony przez firmę krzak z leżaków magazynowych, które udało się ogarnąć prawie za darmo. 

Szczerze mówiąc wywołuje to u mnie ten sam głupi uśmieszek co "rower gorski na alufelgach"

 

rower-gorski-mtb-davos-26-alufelgi-3xgratisy-31576233.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...