Skocz do zawartości

[części] Ultegra RX800-GS, Banless 40T, tarcze CL 160, błotnik Topekak M2,


rzymo

Rekomendowane odpowiedzi

Przed przeprowadzką redukuję zapasy sprzętowe. Mam na zbyciu:

 

1) zębatka blat Banless 40T BCD 5x110, narrow-wide, stan db+ 

... 75zł

2) przerzutka tył Ultegra RX800-GS, 11 rzędów, sprzęgło, u mnie działała z kasetami 11-36 i 11-40, w fabrycznym pudełku, w bdb- stanie

... 230zł

3) przerzutka tył Shimano Claris, dedykowana pod 8 rzędów, śmiga z kasetą 11-34, przetarcie na korpusie

... 30zł

4) tarcza Shimano XT SM-RT81-S 160mm, IceTech, aluminiowy pająk + nakrętka (alu). prosta

... 70zł

5) tarcza Shimano SLX SM-RT79 160mm, aluminiowy pająk + nakrętka (alu), prosta

... 50zł

6) błotnik tył Topeak Defender m2

... 40zł

7) dwie opony Schwalbe Smart Sam 700x40c Addix, niewielki przebieg, waga ok. 505-510g/szt 

... 75zł za obie

8) blat 44T, dedykowany do korby FC-M571 (starszy model na Octalink)

... 30zł

9) Mavic QRM Auto Adapter - do kół kół MTB z QRM i Road Disc (Instant Drive 360) ; sztywna oś -> 9x135mm QR

... 40zł

10) alu śrubki Twooc, np. do bidonów (6 sztuk)

... 15zł

11) dzwonek Twooc, pod kierownice 25.4mm

... 10zł

12) alu nakrętka kasety (lockring) FRM, czarna

... 5zł

13) podstawa pod tani rower miejski/zimowy na Tribanie 100: rama L, widelec stal, stery, hamulec przód (świeże klocki Jagwire), mostek Amoeba 100mm, sztyca Zoom ~320mm + zacisk, kierownica baranek Ritchey Pro; mogę dorzucić trochę pancerza, linki, w miarę świeży łańcuch KMC X8 i kasetę 11-32 (ósemkowa, roznitowana)

... 150zł

 

Wysyłka najchętniej paczkomatem, odbiór osobisty Trójmiasto (Gdynia) - pozycja 13 raczej tylko osobiście.

Zdjęcia -> https://abload.de/gallery.php?key=kaXxHnn1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...