Skocz do zawartości

[spodnie długie] z długimi nogawkami, czy da się kupić?


dan_13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę kupić moje pierwsze spodnie rowerowe długie na chłodne dni, tak max do 0 stopni C. Szukałem na allegro ale nie mogę znaleźć tak długich nogawek. Jestem wysoki (197cm) i szczupły, dlugość od kroku do kostki to około 89 cm. Interesują mnie spodnie na szelkach i z wkładką. Możecie mi powiedzieć czy jakakolwiek firma robi takie długie spodnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc problem, bo przewaznei spodnie dla tak dlugich sa tez dla grubych :-)  mialem kiedys np fajne spodnie zimowe CUbe XXL z wkladka ...ale byly tak wielkie ze wlazłbym do nich 2x :P a wkladka byla wielkosci telewizora, ze strony i rozmiarowki niby bly dla 190cm ... takze nastaw sie tez na tego typu atrakcje :P

Craft robi dobre spodnie zimowe, i przy tym wzroscie celowalbym w XXL.

rozmiarowka crafta jest sensowna, tj nie jest dla grubasów. 

Ale cos masz krótkei nogi do tego wzrostu, dobrze sie pomierzyles ? bo ta dlugosc nogi to jak dla spodni XL ... i tak mysle ze XL dla Ciebie beda mialy za krotkie szelki przy dobrych nogawkach jesli pomiar jednak jest dobry ... 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerowe ciuchy z Lidla są szyte na wysokich chuderlaków :P

Ale trudno to polecać i są tylko sezonowo, jak to w dyskoncie bywa...

A tak bardziej serio przyatakowałbym Decathlon. Te wyższe serie ich ciuchów bywają szyte jak dla wycieniowanych "prosów" i tym sposobem często są bardziej obcisłe dla danego rozmiaru względem tych niższych. Tak więc można przymierzyć rozmiar wyżej i mieć ciuch odpowiedniej długości i nadal nie wyglądający po założeniu jak płachta na wietrze. Kwestia sprawdzenia w aktualnej ofercie i przymiarki.

A ostatecznie zostaje krawcowa :) 

Edytowane przez m0d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...