Skocz do zawartości
CyclicBike

[Koło] przednie Romet bmx retro

Rekomendowane odpowiedzi

CyclicBike

Gratka dla renowatorów. W pełni wyremontowane i gotowe do założenia w jakimś pięknym starym, polskim bmxie koło przednie. Posiadam zdjęcia z prac które udostępnię dla zainteresowanego.
Koło przeszło generalny remont, zostały wymienione szprychy na nowe, piasta została rozebrana, wyczyszczona, przesmarowana, założone nowe nakrętki, opona i dętka oryginalne Stomil. Wszystko błyszczy, lśni, złożone na centrownicy. Posiadam sporo zdjęć, udostępniam wstępnie poglądowe (ostatnie zrobione)
Preferuję kontakt telefoniczny, 574 866 966, jest możliwość obejrzenia na miejscu na terenie Gorzowa Wlkp. Możliwa wysyłka.
Cena: 70zł
Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości:
https://imgur.com/a/GmtXhuq
Troszkę do poczytania, pooglądania:
https://www.facebook.com/CyclicBike/posts/179176303758112
Zapraszam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• CyclicBike
      Przez CyclicBike
      Na sprzedaż dziadek dzisiejszych amortyzatorów, włoski marzocchi zokes 2 z 1995 roku! Amortyzator co najważniejsze, oryginalny, w świetnym stanie technicznym. Oryginalne ślizgi i uszczelki, lagi nie powycierane, bez żadnych luzów czy innych uszkodzeń. Pod koła 26". Jedyna, czysto wizualna wada, to postrzępione na brzegach naklejki, co raczej nie dziwi po 25 latach na tym świecie, tak to amortyzator prezentuje się świetnie, i pracuje bez zarzutu. Korona posiada skręcaną na śruby rurę sterową o długości 27cm, była przedłużona, została wspawana rurka calowa i nabita gwiazdka, wszystko zrobione profesjonalnie, posiadam zdjęcia z prac. W takim zestawieniu, wejdzie do właściwie każdej ramy z główką rozmiaru 1 1/8". Jeśli zainteresowany wyrazi chęć jestem w stanie dorzucić drugą, krótszą rurę sterową, wystarczy ją przykręcić. Amortyzator świetnie nadaje się do renowacji jakiegoś grubszego retro projektu. Polecam. Możliwa wysyłka, do obejrzenia na terenie Gorzowa Wlkp. Preferuję kontakt telefoniczny, 574 866 966
      Cena 320zł

• CyclicBike
      Przez CyclicBike
      Na sprzedaż stare klameczki do roweru szosowego typu huragan, jaguar, zawinięte, w bardzo ładnej kondycji wizualnej, kompletne, dobre do renowacji starego roweru.
      60zł za komplet, możliwa wysyłka

• Mit3r
      Przez Mit3r
      Witam, mam problem. Ostatnio zakupiłem używanego bmx'a i pomimo bardzo okazyjnej ceny nic w nim nie sprawia problemów poza mostkiem lub kierownicą, bo sam nie wiem gdzie leży problem. Otóż gdy podczas zwykłej jazdy nic się nie dzieje, problem przychodzi gdy skoczę wtedy kierownica przemieszcza się w mostku do przodu. Próbowałem temu zaradzić przykręcając naprawdę mocno śruby - nie pomogło,
      odłożyłem między mostek, a kierownicę kawałek giętkiego metalu - również nie pomogło,
      spróbowałem nawet odtłuścić kierownicę i mostek - niestety nadal nic.
      Myślę, że powodem może być wytarcie się wrąbków na kierownicy, ale jeszcze nie próbowałem zabawy z piłką do metalu. Jest ktoś kto miał podobną sytuację? Jakieś może inne rady? Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.
    • mistrzou
      Przez mistrzou
      Witam, mam rower przerobiony na elektryka romet mustang m4 i w tylnim kole na boku jest dziurka. Chciałbym wymienić opony na coś lepszego. Problem w tym, że nie wiem czy będą pasować.
      Aktualnie opony to: Michelin Country Grip'R 29×2,10
      Dużo jeżdżę po polnych drogach, lesie, ścieżkach rowerowych i chciałbym zamontować Jack Rabbit II pro tylko nie wiem czy będą pasowały do obręczy tego roweru, jedyne info jakie mam - obręcze to Alexrims MD17
      I chciałbym zakupić 2 takie opony: Jack Rabbit II pro 2.25 (wersja 1) 
      I również pytanie czy ta pierwsza różni się od tej? - Jack Rabbit II pro 2.25 (wersja 2)
      Czy 2.25 wejdą na te obręcze do mustanga m4?
    • Sting10
      Przez Sting10
      184cm/100kg
      Mój aktualny rower Romet Rambler 2.0 HT z 2013 roku, już powoli nie daje rady technologicznie, usprawniam go w miarę możliwości, ale chciałbym przejść na coś nowszego.
      Mianowicie co Mnie interesuje: 
      -koła 29,
      -większa rama w zamyśle 19,
      -kaseta, 
      -hamulce tarczowe hydrauliczne.
      Jeżdżę cały rok, niezależnie od pogody, zatem jedynym słusznym wyborem jest MTB, skoro przez 7 lat miałem Romet, postanowiłem sprawdzić, czy mają jakieś rabaty aktualnie, a i owszem:
      Romet Mustang M2 2499zł->2124zł (-375zł)
      Romet Mustang M3 2699zł->2294zł (-405zł)
      Romet Mustang M4 2899zł->2464zł (-435zł)
      Któryś z powyższych modeli ma lepszą renomę od pozostałych lub czy inna firma może w podobnym budżecie zaproponować coś lepszego.