Skocz do zawartości
CyclicBike

[kaseta] Sunrace 9-50t 12S znikomy przebieg

Rekomendowane odpowiedzi

CyclicBike

Witam. Na sprzedaż kaseta marki sunrace 9-50t, po okazyjnej cenie, zależy mi na szybkiej sprzedaży jeszcze dziś. Kaseta marki sunrace o rozpiętości 9-50t, 12 rzędów, pod bębenek typu Xd (standard sramowski). Przebieg to max 200km, została szybko zmieniona na sram. Jak widać, brak śladów technicznego zużycia, jedynie lakier co jest efektem wizualnym. Bez problemu przyjmie nowy łańcuch. 
Cena to jedyne 150zł
Na następny dzień wysyłka, preferuje kontakt telefoniczny: 574 866 966
Możliwy odbiór w Gorzowie Wlkp.
Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości: 
https://imgur.com/a/CArNliO

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TheJW

To chyba nie była jednak kaseta Sunrace, bo taka nie widnieje w ich katalogu...
To jakiś chińczyk z aliexpress.

I te "jedyne" 150 zł to też niezła ściema, bo na ali nowa kosztuje ~180 zł. :D

Edytowane przez TheJW

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
safian

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• PanMarcinPL
      Przez PanMarcinPL
      Nowe hamulce SRAM Level, komplet wraz z tarczami G2SC 180mm przód, 160mm tył.
      Ściągnięte od razu z nowego roweru, ani razu nie użyte. Długość przewodów 85cm przód, 140cm tył, jest to ten sam model co SRAM Level T, różnica wagi. W komplecie również adapter pod 180mm.
      Cena 500zł
      Preferowany odbiór osobisty lub wysyłka tylko po przedpłacie gratis paczkomatem lub kurierem +15zł

• Kanister
      Przez Kanister
      Cześć,
      Mam następujący problem z przerzutką SRAM Rival 10s. Górne kółko przerzutki a zarazem cały wózek jest przekoszony względem kasety*. Powoduje to nieprawidłowe działanie koronki 11t natomiast na na reszcie kasety nie ma żadnych problemów i napęd działa prawidłowo. Podczas regulacji mam wrażenie jakby sprężynie brakowało siły aby podciągnąć koronkę o te 0.5mm pomimo wolnego miejsca do ogranicznika.  Rower Boardman Team Carbon. Sprzęt był już wcześniej w serwisie ale nie bardzo sobie z tym poradzili.
      *Na wyższych koronkach przerzutka wydaje się prostować

1) Prostowałem hak (przyrządem do tego celu)
      2) Zmieniłem hak na nowy
      3) Regulacje limitów, śruby H, napięcia linki itp - nie pomaga
      4) Za długi łańcuch?
      Poniżej załączam kilka zdjęć przedstawiających problem - widok z góry, duża-duża koronka, okolice haka przerzutki (Rower kupiłem używany, poprzedni właściciel coś kombinował w okolicy haka i widać jakieś ślady po (naprawie?) aczkolwiek koło układa się w widełkach prawidłowo.
      Pozdrawiam,

• Sclicker
      Przez Sclicker
      Witam, zamierzam wymienić napęd w moim rowerze na sram NX eagle. Posiadam piastę z bębenkiem sram XD, pytanie czy będzie pasowała do kasety PG-1230 ?(https://rowerowy.com/sklep/czesci/kasety-drivery/11-speed/prod/sram-pg-1230)
    • QmtB
      Przez QmtB
      Witajcie drodzy forumowicze.
      Czy któryś z Was jeździ/ł z tą przerzutką na trybach większych niż 42? Fabrycznie dostałem to w takim zestawieniu. Niby jest do 36 wg. Srama a te 42 trochę mało na mocniejsze podjazdy. Kminię, czy muszę zainwestować w coś więcej niż samą kasetę bo poniżej 32 na froncie też nie chciałbym schodzić. W razie W, wszystkim chętnym do doradzania w co zamiast "samej kasety" wpakować hajs z góry dziękuję za dobre chęci - mam już typy.
    • bikefarm
      Przez bikefarm
      Witam serdecznie, mam problem któremu nie mogę podołać, co więcej, nie może również podołać ktoś,  kto lepiej zna się na serwisie rowerów niż ja :(
      Opiszę problem najdokładniej jak się da, jeśli będzie nie jasno to postaram się zrobić jakiś filmik. Problem dotyczy piasty/napędu Sram S7, clickboxa, manetki? nie wiem:P nie znam historii roweru ale otrzymałem na serwis rower z odpiętym clickboxem (pan samodzielnie wymieniał dętkę w tylnym kole, po czym nie zdołał złożyć wszystkiego do kupy), po oględzinach okazało się, że jest zerwany plastikowy pasek z numerkami w manetce, oraz pęknięty ząbek w czerwonym elemencie od popychacza, pasek usunąłem (manetka działa płynnie), czerwony plastik wymieniłem na nowy. po wszystkim konieczna była jeszcze wymiana linki. Zabieram się do składania wszystkiego tak jak należy i pojawia się problem, manetka wrzuca do 7 biegu normalnie, po czym nie zrzuca biegów, co gorsze "na sucho" wszystko działa (manetka z clickboxem plynnie, popychacz ręcznie wsuwany/wysuwany przerzuca biegi w piaście) uprzedzając pytania, wszystko jest złożone i wyregulowane poprawnie, co jeszcze gorsze to sprawdziłem już dwie inne, sprawne manetki (to samo), inny clickbox (to samo), oraz inna piastę(!)(to samo), sprawdziłem różne kombinacje i w żadnej nie działa! Ktoś pomoże? ;(