Skocz do zawartości

[uszczelniacz] Expand sealant tire, ktoś używał?


darekp1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę użyć tego uszczelniacza do zalania dętek,

https://expand1.pl/pl/serwis-montaz/1085-44-uszczelniacz-do-opon-i-detek-sealant-tire-1l5l.html#/27-rozmiar-1l

Przystępna cena, duże opakowanie, jest nawet pozytywna recenzja w necie, jednak wolę zapytać.

Czy ktoś używał tego specyfiku i jak się to sprawuje w codziennej eksploatacji.

N6mfCJzaXMTH54HjYw3eEpJRYWvBtkN6oDgdiUHIeABTVE9RA4C1s7dcBcuwJ3jIqmnSHBNQbOpvspUqEVQAlx4E7lKZJxj65rwdaezfgqJmQ_FMZVLqdXrFciu3Emi23HmjUIPFclB65_0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuj, będziesz pierwszą osobą na forum :)

Chociaż szczerze mówiąc, patrząc na ich stronę, jakoś nie jestem przekonany. Mają w ofercie bardzo, bardzo dużo różnych produktów. O ile smar to smar, będzie spełniał swoje zadanie, bo rower to nie prom kosmiczny. Natomiast płyn do Tubeless to już nieco cięższy temat i pojawiają się narzekania nawet na producentów którzy się w tym specjalizują.

Raczej cudów bym się nie spodziewał, ale kto wie, czasami można trafić dobre produkty w niskiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Na forum enduro trophy jeden użytkownik pisał że leją go na serwisie i po oku nie widać znaczących wad, czyli pewnie jakość podobna do caffelatexu ( choć ten siępieni ) , tak samo jak caffelatex nie zawiera amoniaku, ciekawe jak z zmywalnością bo caffelatex tak brudzi że szok, ubrania nie do wyczyszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@darekp1 jak wrażenia z używania uszczelniacza? Używam go i mam trochę problemów (mikrodziurki na boku opony, nie chce uszczelnić, próbowałem niskiego ciśnienia, koło leżało na płaskim i nic z tego). Z kolei tylnia opona przebiła się na grzbiecie poddczas jazdy i większość mleka wyleciało w moment :) 

Videoframe_20210621_141237_com.huawei.himovie.overseas2.thumb.jpg.820e19cf4c7fa5b0744a8eb0ee805587.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...