Skocz do zawartości

[merynosy] letnia koszulka


KSikorski

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, pitersonic napisał:

ja albo slepy albo głupi :) nie widziałem zadnych koszulek oprocz Polo a nie tego szukam. 

Nie przejmuj się w Niemczech też tak czasem w Aldi jest, że nie zawsze w każdym sklepie wszystko z gazetki można dostać, albo są tak małe ilości niektórego reklamowanego  towaru że błyskawicznie znika.

Edytowane przez Strek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2021 o 09:30, Kajmaczek78 napisał:

Jeżeli chcesz coś mocniejszego i godnego polecenia to proszę - https://www.rowertour.com/p/154926/brubeck-extreme-wool-merino-bluza-meska-dlugi-rekaw-czarna#rozmiar-xxl 

Jest jedynie mankament w postaci ceny, która może 99% osób odrzucać :P

Faktycznie cena odstrasza, widziałem tez dobrej jakosci koszulki w Decathlonie, i w sumie lubie tam kupowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2021 o 09:30, Kajmaczek78 napisał:

Jeżeli chcesz coś mocniejszego i godnego polecenia to proszę - https://www.rowertour.com/p/154926/brubeck-extreme-wool-merino-bluza-meska-dlugi-rekaw-czarna#rozmiar-xxl 

Jest jedynie mankament w postaci ceny, która może 99% osób odrzucać :P

Ale to raczej na zimę, pod kurtkę/bluze, niż na lato. Na lato jest zdecydowanie za ciepłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Ta zwykła 500 za 120 zł z Deka ma brzydkie kolory, opina się na brzuchu i na początku leciutko gryzie.  Chyba po praniach to znika.  Ale jest moją ulubioną. W porównaniu do kolarskich ciało ma przyjemniej,  przyjemniej się nosi i zakłada, nie ma jednak kieszonek .  U mnie nie furgocze pod szyją więc ryzyko na osę pod koszulką dość małe. Jedynie jako osoba bardzo mokra w lecie ostrzegam,że nie pachnie źle, ale już sól z potu nie znika magicznie. I można ją zasolić na biało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szukałem w innych miejscach koszulek rowerowych z merynosów... ale gdzie indziej za koszulkę rowerową z merynosów trzeba dać w większości przypadków 400 zł+.

W la passione są chyba po 80 euro, ale nic stamtąd nie mam, więc nie wiem jak z jakością, choć opinie w internecie mają dość pochlebne.

W przypadku marek trekkingowych t-shirty można dostać taniej. Np. brubeck najtańsze ma po 100-200 zł, zagraniczne znane marki mają zazwyczaj ceny 200 zł+.

 

Edytowane przez hulk14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem teraz Travel 100 Merino 80zeta  i właśnie jest mega wygodna. Nosiłem przez cały dzień czyli samochód, przygotowanie, rower, powrót.

Trek 500 Merino za to miej się układa na ciele, szczególnie niżej. Jeszce nie jeżdżona, przetestuję w najbliższym razie.

No to temat koszulki mam już zamknięty. Jednak z spodenek, kurtki i rękawiczek w Deca nic nie mogłem wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...