Skocz do zawartości

[2021] Marin


stpman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Rower waży około 14kg. Czy to dużo? Nie wiem, wg mnie całkiem okej.

Jedynie bardzo szeroką kierownica utrudnia trochę ciasne manewrowanie.

Opony są szerokie i wysokie, dają dużo komfortu, podobnie jak siodełko. Bieżnik mało agresywny, więc lekko się toczą.

Rower będzie służył do rekreacyjnej jazdy po mieście, ścieżkach rowerowych i utwardzanych leśnych drogach (głównie szutry). W mojej okolicy jest do tego całkiem płasko.

Jak jeździmy sobie razem na wycieczki z dzieckiem w foteliku to i tak średnia prędkość wychodzi w okolicy 15km/h.

 

P.S pancerz faktycznie wygląda na lekko złamany...

Edytowane przez stpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kobiecie wpadł w oko Marin Kentfield. Ze względu na sytuację z dostawami mam możliwość jedynie zamówienia Kentfielda 1 ST (rozm S) na Tourney(7). Wyjazdy małżonki okazjonalne, ale trochę górek trochę mamy w okolicy. Jaki może być koszt zmiany osprzętu na np. Alivio. ?

Edytowane przez Pawcio29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem dzisiaj trochę tym Stinsonem, drogi asfaltowej, ścieżka rowerowa.

Bajka... Kurde, dawno na żadnym rowerze nie jeździło mi się tak dobrze.

Zero bólu tyłka, zero drętwienia rąk, bólu pleców. Rower super się prowadzi, jest stabilny i o dziwo bardzo zwrotny. Fajny połykacz drogi do spokojnej jazdy z rodziną.

Muirwoods poleciał na sprzedaż, ja poluje na drugiego Stinsona dla mnie....

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2021 o 16:25, Pawcio29 napisał:

Cześć, kobiecie wpadł w oko Marin Kentfield. Ze względu na sytuację z dostawami mam możliwość jedynie zamówienia Kentfielda 1 ST (rozm S) na Tourney(7). Wyjazdy małżonki okazjonalne, ale trochę górek trochę mamy w okolicy. Jaki może być koszt zmiany osprzętu na np. Alivio. ?

Nic nie zmieniać. Zajeździć to co jest teraz, wtedy wymienić kasetę na 8x/9x (+łańcuch i manetka, ew. przerzutka). Mozna będzie też zmienić rozmiar kasety wg potrzeby. Lub 10x/11x, ale to więcej zachodu -manetka, przerzutka, łańcuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...