Skocz do zawartości

[2021] Marin


stpman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Malowanie Kentfielda 2 trochę się różni od tego co jest na stronie, w rzeczywistości ten brąz jest dużo jaśniejszy chyba że kamera przekłamuje. ;) Swoją drogą kompletnie przegapiłem fakt że Advent X posiada sprzęgło, mała rzecz a cieszy. Nie mogę się doczekać dostępności nowych Marinów, chyba dopiero luty eh.

 

Edytowane przez keltu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Skąd takie info że dopiero na wiosnę? Kontaktowałem się ze sklepem w Krk i podobno jeszcze nie dotarły więc nie wiem też skąd informacja że większość już sprzedana.. gdzie wyprzedana, w jakim sklepie?

Mam zaklepanego Kentfielda 2 i mają się kontaktować jak tylko pojawią się w magazynie na terenie RP. Ale w sumie mocno się jeszcze waham bo Presidio 1 też mi się bardzo podoba pewnie w ostatniej chwili podejmę decyzję.. :P

Edytowane przez keltu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd, że kupujemy jednego marina i wiemy, że na ten moment ich nie ma i że sporo jest zarezerwowanych.  We Wrocławiu mieli kilka sztuk, ale już nie mają, bo były zarezerwowane i poszły do ludzi.  Tak że ogólnie może być tak ze sie pojawią na sklepie i wyjdą do klientów, którzy rezerwowali.
Na ten moment jedyne co jest pewne, że coś będzie kiedyś będzie i nie wiadomo co i kiedy.
W zeszłym roku też np miały być jakieś późne dostawy i ich nie było. 
Dwa lata wstecz kupiłem ostatnią sztukę HH2 w maju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem info od Motor Landu (oficjalny dystrybutor w PL) że w połowie stycznia będzie mniejszy rzut w pojedyńczych sklepach a "normalna" dostepność u wszystkich dealerów zacznie się dopiero w Lutym. No nic poczekamy zobaczymy.

Edytowane przez keltu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@keltu ten mniejszy rzut już dotykały dziewczyny.   Nawet jeździły na RZ1   ale polujemy na 2. Ale moja dobra rada że jak chcesz kupić to rezerwuj to co chcesz kupić, bo może być krucho.  Na pytanie kiedy będzie nasza sztuka słyszymy ze nie wiedzą i nie chcą obiecywać, bo to loteria kiedy i co przyjdzie. To co teraz dostają miało o ile wiem być w listopadzie w sklepach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szukam jakiegoś roweru narzeczonej i Kentfield 2 ST wydaje się bardzo ciekawą opcją. Napęd z jednym blatem, brak amortyzatora, chyba w miarę wygodna pozycja, rozsądna cena, gdyby był jeszcze z 1.5kg lżejszy byłby idealny. Albo słabo szukałem, ale ciężko znaleźć jakąś sensowną alternatywę z wymaganiami jak wyżej. Mam nadzieję, że faktycznie będzie dostępny.

Edytowane przez radoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zupełnie nie rozumiem dlaczego nie wrzucili widelca CrMo który to jest nawet w tańszym modelu Fairfax 1, rower byłby lżejszy przynajmniej o ten 1kg.. Może ten napęd z tyłu jest na tyle ciężki że postanowili zrównoważyć wagę roweru z przodu ciężkim widłem? :D

Edytowane przez keltu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam info od sprzedawcy, że rowery będą w okolicy maja... 

Ma mi dać znać do jutra czy uda mu się zarezerwować jeden egzemplarz... Czeka na info od dystrybutora.

Drugi sprzedawca stwierdził, że on tego nie zamawiał, bo takiego dziwnego roweru to nikt nie kupi i co on potem z tym zrobi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo szukać alternatyw - ja potrzebuję roweru na wiosnę, jak najszybciej. Jak się pojawi Kentfield to najwyżej zmienię ten co kupię wcześniej. O ile uda się w ogóle trafić go z tej puli która się pewnie szybko rozejdzie.

Bo retro MTB jest spoko na zimę, ale jednak brakuje mi dużego koła 29 przy którym miasto traci trochę dziur i nierówności ;) Oczywiście w tanim rowerze którego nie szkoda do codziennego ciorania. 

Edytowane przez MikeSkywalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.narowery.pl/pl/p/Rower-Marin-Kentfield-2-Srebrnyniebczar-2021-/28847

https://www.narowery.pl/pl/p/Rower-Marin-Stinson-2-GrafitGranatZloty-272021/28848

Może nie będzie tak źle z dostępnością.. piszecie o czerwcu kwietniu a tu proszę zaczynają się pojawiać jakieś pojedyńcze sztuki. ;) Znalezione przez Allegro bodajże oba dostępne tylko w rozmiarze S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...