Skocz do zawartości
matzar24

[wyścig] Ile kosztuje wystartowanie?

Rekomendowane odpowiedzi

matzar24

Ile kosztuje wystartowanie w mistrzostwach polski w kolarstwie szosowym amatorów? (lat 19)

A, ile kosztuje wystartowanie w mistrzostwach polski w kolarstwie szosowym w kat. U-23 z najlepszymi?

Jestem też ciekaw ile zawodowcy wydają na zapisanie się na te wszystkie wyścigi, ogólnie ile średnio musi ktoś wyłożyć, żeby wystartować w jakimś ważnym wyścigu?

Niestety nie mogłem znaleźć nic na temat kosztów startu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Zebedeusz
      Przez Zebedeusz
      Witajcie, jako, że dla większości z nas sezon się skończył i zaczynamy trenować na kolejny, to pomyślałem, że ciekawie byłoby podzielić się swoimi postępami, spełnionymi celami a może nawet pochwalić się miejscem na podium. 2016 r był dla mnie pierwszym rokiem startów, rok wcześniej wystartowałem tylko w jednym wyścigu uczelnianym dla zobaczenia jak to jest. Wystartowałem łącznie w czterech wyścigach na dystansie Mega (Skandia, 2x Cyklokarpaty i Bike Maraton), zawsze lądowałem w połowie tabeli, raz bliżej, gdy miałem lepszy dzień a raz dalej od połowy, gdy byłem gorzej przygotowany lub miałem defekt. Jednak tak czy tak była to w zasadzie połowa tabeli. Jestem w miarę zadowolony z miejsc, ponieważ za każdym razem miałem w głowie, że jadę daną trasę pierwszy raz, nie do końca wiem jak rozłożyć siły na trasie i co najważniejsze, to mój pierwszy rok ścigania i nie ma co liczyć na zawrotne wyniki. Ale myślenie to służyło jedynie do analizy wyników, bo w czasie samego wyścigu było pełne skupienie i jazda na czas. Jestem bardzo zadowolony ze startów, bo mogę zauważyć, co mi wychodzi a co nie, bo w grupce znajomych lub samotnych wypadów ciężko porównać swoją jazdę do innych a na maratonach widać to jak na dłoni. 
      Z rzeczy, które mi idą dobrze to na pewno podjazdy; bardzo lubię długie podjazdy, bo na nich wyprzedzam sporo osób a sam praktycznie nie jestem wyprzedzany, co bardzo buduje  
      Na płaskim jest trochę gorzej, w zasadzie dopóki trasa technicznie jest banalna to jadę bardzo sprawnie.
      Schody zaczynają się, gdy mam do czynienia z trudnymi technicznie zjazdami, jest to dla mnie mordęga, kompletnie nie radzę sobie ze spadkiem terenu, trudnym podłożem i najczęściej wtedy doganiają mnie wszyscy Ci, których wyprzedziłem na podjeździe. 
      Kolejną bolączką jest zwolnienie tempa w drugiej połowie wyścigu. Wiem, że to pewnie kwestia zmęczenia, ale pewnie i kwestia psychologii bo mam zwyczaj wpięcia się w grupkę i jechać równo z nią. Dopiero po pewnym czasie ogarniam, że jestem w stanie jechać szybciej niż oni a jechałem równo w nimi, tak jak gdybym nagle przyjął, że oni jadą bardzo szybko i wystarczy trzymać się ich i nie ma czegoś takiego jak wyprzedzanie. Myślę, że gdybym popracował nad zjazdami a poważnie, kaleczę je niesamowicie i tracę na nich masę czasu i bym ogólnie podniósł swoje pozostałe umiejętności, to mógłbym uzyskiwać dużo lepsze czasy. Moim planem na 2017 r jest zajmowanie miejsc w okolicach pierwszej ćwiartki tabeli. Czy jest to wykonalne? Myślę, że tak o ile pokonam swój strach przed zjeżdżaniem, bo czuję, że strasznie mnie to paraliżuje. Myślę, że pojadę na więcej zawodów, jednak odległość od domu jest dla mnie największą barierą a co za tym idzie to zbyt wysokie koszty.
      Jestem bardzo ciekawy Waszych podsumowań i wrażeń z minionego sezonu maratonowego  

• Centrum_Kultury_i_Promocji
      Przez Centrum_Kultury_i_Promocji
      Właśnie ruszyły zapisy na XIII MTB Michałowice, który odbędzie się na terenie Gminy Michałowice k. Krakowa - 7 sierpnia! Wystarczy wejść na stronę: www.mtb.ckip.com.pl, zajrzeć do zakładki FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY i dokonać zapisu! Zachęcamy również do zakładek TRASA MARATONU oraz REGULAMIN w celu zapoznania się ze szczegółami tegorocznej imprezy  

• BikeChallenge
      Przez BikeChallenge
      Hej,

chciałem Wam powiedzieć, że w tym roku impreza Bike Challenge odbędzie się również we Wrocławiu! Wiecej info znajdziecie na stronie http://bike-challenge.pl 
    • approx
    • Tepes
      Przez Tepes
      Cześć

Zapraszam na kolejną edycję zawodów MTB w Rogoźniku.

LINK

Dodatkowe informacje są/pojawią się na stronie fb organizatorów (na stronie fb zawodów).

Serdecznie zapraszam.

P.S.