Skocz do zawartości

[chwyty] Ciężki wybór


Wlodas

Rekomendowane odpowiedzi

"Mam polecam" ;) 

Tłumienie jest dobre, nie narzekam. Aczkolwiek nie robię na nich jakiś dużych przebiegów. Po jakimś czasie można wymienić same gumy, zawsze to trochę taniej niż z obejmami. 

Poprzednie kupiłem z innym rowerem, nie wiem ile były jeżdżone ale na pewno kilka sezonów, było widać po obejmach. 

Jedyny minus jaki ja widzę to taki, że już w pierwszym sezonie nieco się "kleją", myślę że wynika to z zastosowania miękkiej gumy. Ale jeżdżąc typowo MTB w rękawiczkach nie odczuwam tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i zmieniłem bo się szybko zużyły (guma już tak się lepiła że ciężko było otrzepać gripy z ziemi i innego syfu. Niecały sezon haratania na hopach na to wystarczył). Ogólnie gripy miękkie i wygodne ale moim zdaniem zbyt grube przez co paradoksalnie gorzej a nie lepiej czułem kierownice.

Dla mnie idealne są Dartmoor Roots - miękkie, z głębokim bieżnikiem, trzymają dobrze bez rękawiczek, są dość cienkie i są tanie. Używam półtorej sezonu i jedyne ślady użytkowania to porysowane obejmy od gleb i lekko przetarta litera loga producenta. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...