Skocz do zawartości

[Odzież] Gdzie najlepiej kupić i gdzie jest najtaniej


Werve

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałeś"Gdzie najlepiej kupić i gdzie jest najtaniej", dostałeś odpowiedź.  Pomyśl, że gdybyś zapytał:"Gdzie najlepiej kupić w polsce spodenki ( koszulkę ) gdzie jest najtaniej?" miłao by to większy sens?

Dlaczego na forach ludzie nie potrafią jasno zadać pytania ? To wina jakiegoś zaniedbania w szkole, czy może niedbalstwa a jednocześnie chęci zyskania informacji ?

A co do zakupu, też jestem za Ali, jak kupisz sprawdzone to masz za 1/4 ceny w PL i do tego szybko przy wyborze przesyłki Aliexpress Standard Shipping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Werve napisał:

Czemu, każdy na tych formach w większości jest taki nie miły. Po co coś pisać jak i tak się nic nie wnosi?

A jak odpowiedzieć na, jak sam piszesz, głupie pytanie, na które nie wiadomo, co wnieść? Szukasz rzeczy budżetowych typu Decathlon czy ciuchów pokroju Gore Bike? Dodatkowo mamy 21 wiek, nie ma czegoś takiego, jak najlepsiejszy sklep w mieście sprzedający wszystko, od skarpetek po zimowe kurtki, ofert tych samych rzeczy są tysiące, tańsze, droższe, z zagranicy, z Polski. Nie jest też tajemnicą, że jesienią z reguły są wyprzedaże ciuchów letnich, tylko trzeba trafić z rozmiarami i uważać na Black Friday. Biorąc to wszystko pod uwagę, jakiej odpowiedzi się spodziewasz?

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, TheJW napisał:

a ci mogą liczyć na fajne rabaty (niektóre rzeczy kupuję taniej, niż w sieci, nawet nie wliczając kosztów wysyłki).

Powiem szczerze, że jeszcze nigdy się z tym nie spotkałem. I nie mam na myśli jakichś wynalazków/akcesoriów sprzed lat, które przeleżały sporo na półce i są wypuszczane w cenie zakupu ( lub poniżej ) żeby się ich pozbyć. Tylko standardowe rzeczy, napęd, ogumienie itp. itd.

Edytowane przez SoloTM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład - buty dla mojej drugiej połówki. Zamawiali specjalnie dla nas i kupiłem je chyba za 315 zł, w sezonie. Teraz stoją najtaniej 335 zł w sieci.

Na kask cenę dostałem taką samą jak najtańsza oferta w polskich sklepach internetowych. 

Odbywa produkty Giro, może sklep ma po prostu duże rabaty w AMP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...